איך לארגן את התכשיטים שלך

לתכשיטים יש דרך להפוך לגוש המכוער הזה של עגילים סבוכים, שרשראות, צמידים וטבעות. הם ניזוקים ואובדים, אז מה אתה יכול לעשות בנידון? זה הזמן להשקיע במארגן תכשיטים.

 

הם מגיעים במגוון צורות וגדלים. הם זמינים גם בדגמי עץ קשה יקרים, אבל אפשר להסתדר גם עם זני פלסטיק זולים. ישנן מספר קופסאות תכשיטים וארגוניות לבחירה.

הפופולרי ביותר הוא קופסת התכשיטים המסורתית. הוא עשוי בדרך כלל מעץ מוגמר ויש לו מספר מגירות לארגון התכשיטים. קופסאות תכשיטים נהדרות לתצוגה. הם יכולים להיות מאוד מפורטים ויפים.

מארגן תכשיטים נוסף הוא ארונות התכשיטים. הם בדרך כלל מעוצבים להפליא ועשויים להשתלב בעיצוב שלך. רובם במחירים מתונים ועשויים מעץ מלא. עם זאת, ניתן למצוא דגמים זולים יותר המורכבים מעץ דחוס. אלה עדיין די נחמדים ויכולים להיות מאוד יפים. ארונות הם בדרך כלל גדולים מאוד והם אידיאליים אם יש לך כמות גדולה של תכשיטים. הם גם נחמדים כי יש להם דלתות מתנדנדות לאחסון שרשראות במצב תלייה, שיטת האחסון הטובה ביותר עבור חלקים אלה.

כמו כן, מארגני קיר תכשיטים הם קרובי משפחה של הארונות. כמו הארון, הם עשויים להשתלב בערכת הרהיטים שלך. הם חוסכים מקום על ידי התקנתם לקיר. הם בדרך כלל זהים לארון ללא הרגליים.

מארגני ארונות הם גם חוסך מקום נהדר. באופן כללי, אלו הן בערך השיטות הזולות ביותר לאחסון התכשיטים שלך. מאחר שהמארגנים הללו יבלו את חייהם מחוץ לטווח הראייה, הם עשויים מעץ או פלסטיק דחוס זול. הן נוטות להיות מגירות שניתן להעלות זו על גבי זו, כך שתוכלו לקנות את מספר המגירות שאתם צריכים מבלי לבזבז יותר מדי. סוג נוסף של ארגונית ארונות הוא הארגונית התלויה. הוא בנוי מתלה המחובר לכיסי פלסטיק שקופים. זה הופך את מציאת התכשיטים שלך דרך הפלסטיק השקוף בקלות.

אם אתה נוסע הרבה אז מארגן טיולים הוא חובה. הם נוטים להיות קשורים בעור או מפלסטיק עם ידית המחוברת לחלק העליון. גם כאן, סוגים אלה של מארגנים מגיעים במגוון גדלים. אם אתה רוצה להיות יותר לא בולט עם התכשיטים שלך בעת נסיעה, אז אתה שוקל גליל תכשיטים. הם שקיות בד קטנות שניתן לגלגל ולאחסן במזוודה או בארנק שלך.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.