איך להשיג יחס גבוה בין הרג למוות ב-Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 הוא המשחק הנמכר ביותר מ-Infinity Ward שיש לו מיליוני שחקנים מכל רחבי העולם שמתחרים זה בזה. יש סטטיסטיקה אחת במשחק הזה שאומר שאתה יכול להבחין מיידית בין שחקן טוב לשחקן רע. הנתון הזה הוא יחס ההרג-מוות שלך (הידוע כ’KDR’ שלך), והוא מעובד בעצם על ידי הפחתת כמות ההרוגים שסבלת מכמות ההרוגים שביצעת ולאחר מכן הפכה לשבריר (כגון 1.27). זה לא מדע טילים שאתה פשוט צריך להרוג הרבה יותר ממה שאתה נהרג בעצמך, אבל האמירה הזו הרבה יותר קלה לומר מאשר לעשות (במיוחד שלכולם יש אותה מטרה כמוך).

למרבה המזל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את יחס ההרג-מוות שלך; הראשון כרוך בבחירת קבוצה של רצועות הרג שיביאו לך הכי הרבה הרג. תגמולי Killstreak כגון מכת ההרייר, התותחן המסוק ומסוק ה-pavelow נהדרים לצבירת כמויות גדולות של הרג. אם אתה נאבק להשיג רצף הרג גבוה מספיק עבור כל אחד מאלה, שקול להשתמש בטיל הטורף כדי להבקיע אחד או שניים ‘הרג חינם’ שיעזרו לך בהצטברות שלך.

שנית, אמליץ לך להשתמש בהכנסה הטקטית (שניתן לבחור בתפריט ‘ציוד’) מכיוון שהיא מצוינת לשמור אותך קרוב לפעולה בכל עת. אני אוהב להציב את אלה ממש מאחורי האויבים שלי מכיוון שזה אומר שאני יכול כל הזמן להתגנב מאחוריהם ולהרוג בקלות. אם בכל זאת תחליט להשתמש בהכנסה הטקטית, הקפד למקם אותה תמיד באזור מוסתר היטב של המפה, שכן היריבים פשוט ימתינו ממש ליד זה, ימתינו שתשריץ.

About admin

Check Also

החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.