איך לצבוע מעקה נירוסטה

כדי לשמור על מראה אלגנטי, עליך לצבוע את מעקה הנירוסטה שלך באופן קבוע. כדי לצבוע את המעקה עליך לבצע את השלבים הבאים:

הסר צבע ישן וחלודה

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להסיר כל צבע מתקלף או חלודה גלויה שעלולה להיות על משטח המתכת. כאן אתה צריך להשתמש במברשת זיפים מפלדה כדי להבריש לאורך המעקה.

כדאי להזיז את המברשת קדימה ואחורה בתנועות מהירות ובמקביל להפעיל לחץ על מנת להסיר את כל החלודה והצבע. קובץ מתכת הוא גם כלי נהדר לשימוש כדי להיפטר מהחלודה.

לאחר שהמעקה המתכתי חלק לחלוטין, יש למרוח על המעקה חומר ניקוי כימי ללא מתילן כלוריד. בעזרת שפכטל, עליך לגרד את הפשיט הכימי ואת הצבע מעל פני המתכת

לאחר ביצוע זה, עליך לשייף את החלקים המעוגלים והמעוקלים של המעקה באמצעות נייר זכוכית בגריסת בינונית. כדאי להמשיך לשייף עד שהמתכת חלקה. לאחר החלקה, עליך להשתמש במטלית נקייה כדי להסיר כל צבע או שאריות סדוקות.

לאחר מכן, עליך לרסס חומצה זרחתית על מעקה הפלדה כדי להיפטר מכל חלודה שעלולה להיות עדיין על פני השטח. כאשר החומצה מתערבבת עם חלודה, היא יוצרת קרום פוספט ברזל הנשלף בקלות. לקבלת תוצאות אידיאליות, עליך להשאיר את החומצה למשך הלילה ולאחר מכן להבריש אותה למחרת בבוקר באמצעות מברשת זיפים מפלדה.

צבע את המעקה

לפני מריחת הצבע יש למרוח תחילה פריימר על בסיס שמן. כדי למרוח את הפריימר יש להשרות מברשת לקצץ בפריימר ולאחר מכן למרוח אותה על משטח המתכת. אתה צריך לתת לפריימר להתייבש במשך 4-8 שעות ולאחר מכן עליך למרוח את הצבע שלך.

כדאי להשתמש בצבע על בסיס שמן שבו כדאי להתחיל לצבוע מלמעלה ולעבוד למטה. לתוצאות אידיאליות עליך למרוח שכבה דקה עם המכחול שלך. עליך להשתמש במשיכות מהירות בציור שלך.

מומלץ למרוח שכבה שנייה; עם זאת, עליך לתת לשכבה הראשונה להתייבש לפחות ארבע שעות לפני מריחת השכבה השנייה. לאחר מריחת השכבה השנייה יש להשאיר את הצבע לייבוש למשך 24 שעות לפחות ולאחר מכן ניתן להתחיל להשתמש במעקה.

כדי להימנע משאיפת הצבע הרעיל, כדאי ללבוש מסכת פנים. כדאי גם ללבוש כפפות כדי להימנע ממגע עם הצבע.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.