אלפא רומיאו 156 2.5 V6 עלות שירות

אחת המכוניות הכי טובות לנהיגה אבל הכי גרועות לתקן, או שזה נכון? קניתי את מכונית השרירים הנראית הנראית הזו בשביל מציאה. כן, בהשוואה למה שיכולתי לקנות זה היה מציאה אמיתית. שום דבר לא דומה לזה. מכונית עם קימורים סקסיים עם פנים מעור וידיות דלת נסתרות. עבודת הצביעה לא הכי טובה אבל שום דבר אחר לא נראה כמוהו. אתה מקבל מיזוג אוויר, הגה כוח, ABS, הזרקת דלק, נעילה מרכזית עם אזעקה מובנית, שתי כריות אוויר והרבה שרירים. מנוע אלפא בנפח 2.5 ליטר V6 quad cam 24 שסתומים שדוחף החוצה 140KW ו-190 כ”ס. ב-7.2 שניות 0 – 60Mph זה מהיר.

הקאץ’ עם הרכב הוא דמי השירות שתוציאו עליו. העצה הברורה שלי אליך היא לבצע את שירות חגורות הזיזים בחנות תיקונים של אלפא. זה אולי נראה כאילו הבחור ברחוב יחסוך לך שקל, אבל האם אתה באמת יכול לשים מחיר על בטיחות ונוחות. בואו נדבר על המחיר של שירות. שירות חגורות זיקה בחנות תיקונים של אלפא אמור לעלות לך כ-14,000.00 רופי בדרום אפריקה או 2,400 דולר בארצות הברית. אבל למה אתה שואל? זו האלפא שהצילה את אלפא רומיאו מפשיטת רגל. מהגלגלים ועד התג ועד למנוע והמושבים כולם יוצרו על ידי אלפא עבור אלפא. ערכת מצלמת אלפא עלתה כ- R9 000.00 ושאר הכסף מיועד לעבודה וכאלה. שירות מצת רגיל של מסנן שמן יעלה לך R3500.00. עדיף שתבצע את החלפת רצועת המצלמה לפני הפסקת הרצועה. החלפת 24 שסתומים כפופים יעלה לך הרבה יותר מ- R20 000.00. בקייפטאון דרום אפריקה יש לפחות שלוש סוכנויות של אלפא שיעשו עבודה מצוינת בתיקון האלפא שלך. אתה יכול גם לתקן את האלפא על ידי Bosh או Holandse Motors. זכור לבדוק את השמנים והמים מדי שבוע ולהטעין תוך כדי בדיקת המכונית שבוע אחר שבוע. שירות מעולה יחזיק מעמד לאורך זמן. לאחר השירות שלי אני יכול פשוט להיכנס לרכב ולהתניע אותה וללכת.

אני אספר לך קצת יותר על מנוע V6. כן זה מנוע V6 אלפא. ה-156 יצא עם מנועי ה-2.5 ליטר quad cam 24 Valve V6 שדחפו החוצה 141Kw לתוך תיבת הילוכים ידנית עם שישה הילוכים אל הגלגלים הקדמיים. המכונית כבדה באף והסיבוב הוא בעיה כי המנוע הענק תופס הרבה מקום מתחת למכסה המנוע. יש לי את המכונית שלי כבר קצת יותר משנה וזה עדיין תענוג להרים את מכסה המנוע ולראות את הפלא הזה של מנוע. המנוע עבר הנדסה בכל כך הרבה דרכים. את מנוע אלפא V6 ניתן למצוא גם ב-3 ל’ 3.2 ל’ 3.7 ל’ ואפילו ב-3.8 ל’. למנוע ה-2.5 ליטר חסר כוח המשיכה שנמצא עם הקדומים הגדולים יותר, אבל ב-156 הוא פשוט העלה את החיוך הזה על הפנים שלך. יש באמת מעט מאוד מכאני שיכול להשתבש במנועים האלה, אבל אם משהו נשבר, אתה צריך להוציא את כל הכסף שלך ולהלוות חלק. הנקודה החלשה יותר במנוע קשורה כולה לחלקי התזמון. למשאבת המים של המפעל היו חלקים נעים מפלסטיק שיכולים להתריע תחת הלחץ והחום של המנוע והדלק, מה שמשאיר אותך ללא קירור עבור המנוע המאסיבי הזה. לרצועת הזיזים יש תוחלת חיים נמוכה מהממוצע ואין להתעלם ממנה אם אתה שוקל לרכוש אחת מהמכוניות הקלאסיות הללו. הבעיה עם המכונית שלי הייתה מותחן רצועות פקה שבור או יותר נכון קרוע. עמדתי על גשר ושמעתי צליל הקלטה גדול לפני שהמנוע שלי מת. רצועת הזיז הלכה לאיבוד לאחר שהמותחן כשל והצלחתי לכופף 24 שסתומים. מומלץ לבדוק את רצועת הטיימינג והחלקים הנעים שלך בכל שירות ובבקשה, בבקשה אל תדלג על שירות במכונית זו.

לקחתי את הרכב לכמה טיולים משפחתיים והוא מסתדר מצוין. הדבר היחיד שהם היו יכולים לשפר במכונית אילו יכולתי לציין זאת בפניכם, הוא המזגן. זה טוב כמו שאין את זה במכונית. השאר בסדר לגבי הכסף. מהתפירה בפאנלים של הדלתות ועד למערכת הפליטה ולמנוע הכוח הזה מלפנים, אני באמת יכול להסכים שהמכונית הזו נוצרה עם תשוקה ומטרה. אם זה מה שנדרש כדי להציל את אלפא מפשיטת רגל, אז זה מספיק טוב בשבילי.

האם זה שווה את הכסף? אני חייב לומר, ביג פאט כן. מכונית זו והמנוע שלה דורגו כמכונית השנה ומנוע השנה עוד בשנת 1998. תו המנוע של מנועי Alfas V6 ישאיר את חבריך ביראת כבוד. ביום שתתרחקו ותשאירו את המרקס והפולקסווגן והב.מ.וו מאחור, תבינו שאתם קרובים לשלמות במכונית השרירים הקלאסית הזו. צריכת הדלק ירודה, אבל זה לא פולקסווגן. עם ידנית 6 הילוכים וצליל מנוע בסל”ד גבוה אתה תחייך כמו איש עשיר במכונית של עני. זכור, אתה לא ראש בנזין עד שלא נהגת באלפא.

הגיע הזמן ללכת ולהסתכל שוב על המרצדס והב.מ.וו ואז להסתכל אחורה על האלפא שלך. השירות אמנם עולה קצת יותר, אבל מה שאתה מקבל הוא הטוב ביותר שאלפא הייתה צריכה לתת לכוכב הלכת שלנו בתקופה שבה הם הגיעו לתחתית. מה שאתה מקבל הוא יותר ממכונית, זו פיסת היסטוריה שמספרת סיפור של תקופה שבה הדלק היה זול והכוח היה בשפע. הוא מספר על נהג שניתן לרשום תחת ראשי הדלק הגדולים של כל הזמנים. זו לא רק אלפא; זו האלפא שהתחילה את כל שאר האלפאות אחריה במירוץ להיות יותר ממכונית. האלפא הזו היא אגדה.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.