אפשרויות בהגנה מפני חלון הוריקן

תריסי הוריקן הם החסכוניים ביותר, ולכן הפתרון הפופולרי ביותר שנבחר על ידי בעלי בתים. עם זאת, חלונות ודלתות מפגעי הוריקן הם גם פופולריים מאוד בגלל היתרונות הנוספים של נוחות, שיפור אבטחה, יעילות אנרגטית טובה יותר, בידוד קול והאטרקטיביות שלו על תריסים. המערכת הזולה ביותר היא דיקט או לוחות; אלה מציעים הגנה מצוינת, אבל לוקח הרבה זמן להתקנה.

השיקולים שלך: עלות, מראה ונוחות (לעיתים קרובות זה מוערך נמוך יותר).

ראשית, הבינו על מה אתם מגנים: לא רק רסיסי הזכוכית מהחלון השבור הם מסוכנים – התפוצצות הגג שלכם באמת תמשוך את תשומת לבכם. במהלך הוריקן, הרוח החזקה הנושבת על הבית שלך יוצרת אפקט ‘הרמה’ על הגג שלך. אם פתח חלון או דלת נפתח במהלך הסופה, הדבר יוצר ‘דחיפה’ נוספת כלפי מעלה על הגג, ובכך מכפיל או משולש את אפקט ההרמה. כך מפוצצים גגות.

להלן המרכיבים החיוניים בבחירות שלך להגנה על חלונות הוריקן לבית שלך.

Myth Buster- סרט חלונות וקצת מידע על Impact Windows:

סרט חלון יכול להפחית את קרני השמש המזיקות לתוך הבית שלך והוא מקודם כגורם מרתיע גניבה. זה עשוי גם להפחית את הסיכוי שרסיסי זכוכית יעברו דרך הבית שלך במקרה של הוריקן, אבל האם אתה באמת חושב שסטירה של פיסת סרט דק על החלונות הקיימים שלך תשמור על הגג שלך במקרה של של הוריקן? לשם השוואה, עובי חלונות ההשפעה כמעט פי שלושה מזכוכית רגילה. חלונות הוריקן מורכבים משתי שכבות זכוכית ובין שכבות הזכוכית הללו מוצמדת שכבת ביניים חזקה (סרט) עמידה בפני קריעה השומרת על הזכוכית במקרה שהיא נשברת. הם דומים מאוד לשמשה הקדמית של מכוניות.

גורם מפתח בחוזקם של חלונות ההשפעה הוא האופן שבו הזכוכית והשכבה המחוברת בצורה מאובטחת מאוד למסגרת מחוזקת (הן מכנית והן באמצעות שימוש בדבקים תעשייתיים), כך שזכוכית ההשפעה אינה מתנתקת אפילו בלחץ קיצוני. המטרה היא להקים הגנה על חלונות הוריקן לכל הפתחים (בין אם עושים זאת באמצעות תריסי הוריקן או חלונות פגיעה, או שילוב של השניים) ולשמור על הפתחים אטומים כדי לא לגרום לשינוי בלחץ בתוך הבית ובכך לפוצץ את הגג. הרעיון לשים סרט חלון הוריקן על חלון רגיל עם המסגרת הקלה שלו ולצפות שהוא ידמה אפילו מרחוק לחלון אימפקט מאושר במיאמי-דייד הוא מגוחך. כן, זה יהיה יותר טוב מכלום, אבל את הכסף שלך עדיף לבזבז על דיקט.

תריסי דיקט ($2 – $4 / sq. ft.):

בחירה פופולרית ויעילה, התקנת תריסי דיקט כך שישתלבו היטב בתוך החלון או מסגרת הדלת היא אופציה יעילה ומשתלמת עבור בעלי בתים. תריסים אלו היו יעילים אפילו ברוחות הגבוהות ביותר של הוריקן אנדרו, והם קלים יחסית להתקנה. אם אתה מתכוון להשתמש בשיטה זו, הדיקט צריך להיות בעובי של 5/8 אינץ’ עד 3/4 אינץ’, ומכיוון שלוקח הרבה זמן להכנה, יש לחתוך אותו לגודל לפני שתהיה לנו סערה. עלינו.

חיוביות:

  הכי זול מכל מערכות ההגנה מפני הוריקן חזק ויכול לספק הגנה מעולה

שליליים:

  דורש אחסון, אך ניתן לערום כבד וקשה לטיפול, תלייה עשויה לדרוש יותר מאדם אחד. דורש את מירב הזמן להתקנה. לא אפשרות בטוחה עבור בתים בני 2 קומות

הכנת סערה: 20 – 25 דקות לכל חלון (אם חתוך מראש); 5 עד 8 שעות לבית ממוצע

תריסי הוריקן של לוח סערה ($5 – $8 / ר”ר):

בחירה פופולרית ויעילה נוספת, תריסי הוריקן אלו הם בדרך כלל לוחות גליים מפלדה או אלומיניום המתחברים לקירות סביב חלונות ודלתות. ישנן מספר שיטות הרכבה באמצעות מסילות וברגים מותקנות מראש או רק ברגים.

חיוביות:

  הכי זול מבין מערכות תריס ההוריקן ה’קבועות’ חזק ויכול לספק הגנה מעולה ניתן להתקין על ידי עשה זאת בעצמך שימושי

שליליים:

  דורש אחסון, אבל ניתן לערום יכול להיות כבד וקשה לטיפול, תלייה עשויה לדרוש יותר מאדם אחד גוזלת זמן – מלבד דיקט, אלה דורשים את הזמן השני ביותר להתקנה בעלי קצוות חדים – יכול להיות מסוכן לא אופציה נוחה ל-2 בתים סיפורים

הכנה לסערה: 15 – 20 דקות לכל חלון; 4 עד 6 שעות לבית ממוצע

תריסי הוריקן אקורדיון ($15 – $18 לרגל מ”ר):

תריסי הוריקן אקורדיון מחוברים ישירות לביתכם בפתח החלון או הדלת, מקופלים כלפי מעלה כאשר הם אינם בשימוש ונפרשים בקלות, בסגנון אקורדיון כאשר אתם צריכים לכסות ולהגן על הפתח בעת סערה.

חיוביות:

  ניתן לפריסה בקלות על ידי אדם אחד בעת הצורך. מחובר לצמיתות ליד החלון, לא דורש אחסון. חלקם ניתנים לנעילה ועשויים לשמש כאמצעי מניעת גניבה.

שליליים:

  מגושם ולא מושך. שקול ברצינות אסתטיקה לפני רכישת אלה. יותר חלקים מכניים, ולכן עשויים לדרוש תחזוקה רבה יותר מאשר מכשירים אחרים.

הכנה לסערה: 30 דקות לבית שלם

תריסי הוריקן קולוניאליים ובהאמה ($18 – $28 / ר”ר):

אלו הם תריסי הוריקן המתחברים ישירות לקיר ליד או מעל החלונות

חיוביות:

  מחובר לצמיתות ליד, או מעל החלון, לא דורש אחסון. ניתן לפריסה בקלות על ידי אדם אחד בעת הצורך. מכיוון שהם דקורטיביים הם יכולים לייפות את הבית וגם להגן עליו.

שליליים:

  לא יכול לשמש כהגנה לדלתות, יש לשלב עם מערכת אחרת. עיצובים וסגנון עשויים להגביל את השימוש בהם.

הכנה לסערה: 30 דקות עד שעה עבור בית שלם

תריסי הוריקן מתקפלים ($35 – $55 / ר”ר):

תריסי הוריקן אלו מתחברים לצמיתות מעל החלון בקופסה סגורה כאשר הם אינם בשימוש ומתגלגלים מטה, ידנית עם ארכובה ידנית או אלקטרונית באמצעות מנוע, כאשר אתה צריך אותם.

חיוביות:

  מחובר לצמיתות ליד, או מעל החלון, לא דורש אחסון. ניתן לפריסה בקלות על ידי אדם אחד בעת הצורך. מכיוון שהם ניתנים לנעילה, הם מהווים מונע גניבה מצוין.

שליליים:

  אחת המערכות היקרות ביותר. דורש גיבוי סוללה כדי שניתן יהיה להפעיל אותם בזמן הפסקות חשמל.

הכנה לסערה: מינימלית, הקלה ביותר מבין מערכות תריס הוריקן

חלונות השפעה ($40 – $55+ / ר”ר):

הוֹרִיקָן חלונות השפעה יכול לעמוד בפסולת הוריקן ולבטל לחלוטין את הצורך בתריסי הוריקן. זה עולה יותר לחדש בית קיים, אבל הוא הכי משתלם אם בעל בית שוקל להחליף חלונות ישנים בכל מקרה. זהו הערך המוסף הרב ביותר של מערכות ההגנה לחלונות הוריקן, שכן חלונות פגיעה גם משפרים את יעילות האנרגיה, מהווים גורם מרתיע מצוין לגניבה, מספקים קולות של רעשים מבחוץ, וכן מעניקים לביתכם הגנה על חלונות הוריקן במקרה של סערה. יתרה מכך, הוספת חלונות פגיעה חדשים עשויה להעלות את ערך הבית שלך, יותר מאשר בכל אחת ממערכות ההגנה האחרות להוריקן.

חיוביות:

  מבטל את הצורך בתריסי הוריקן נהדר עבור אנשים עם בתים 2- הבית מוכן להוריקן כל הזמן. מונע גניבה מעולה, כמעט בלתי אפשרי לפרוץ דרך הזכוכית. ערך מוסף של שיכוך רעש ויעילות אנרגטית על פני חלונות רגילים.

שליליים:

  כמו תריסים מתקפלים, זו אחת המערכות היקרות ביותר.

הכנה לסערה: אין

סיכום:

קחו בחשבון שאם האסתטיקה של התריסים מפריעה לכם, אבל עלות חלונות ההשפעה כמעט ואינה בהישג יד, תמיד תוכלו לשלב בין השניים. התקן חלונות פגיעה בחזית, ואולי בצידי הבית שלך. לאחר מכן הגן על פתחי החלונות שאינם נראים מהרחוב באמצעות תריסים.

ואל תזלזלו בטרחה של התקנת תריסים בכל פעם שיש אזהרת הוריקן. אני יוצא לעתים קרובות לעשות הערכות עבור חלונות השפעה בבתים שיש להם לוחות תריסים כי לבעל הבית נמאס להתעסק בהתקנה שלהם.

לבסוף, אם החלונות הקיימים שלכם זקוקים להחלפה בגלל שהם ישנים, אני ממליץ לכם להתאים אותם בחלונות פגיעה מאחר וההבדל בעלויות בין חלונות ללא פגיעה עם תריסי הוריקן לעומת חלונות פגיעה בלבד הוא שולי.

לאחר שצמצמת את הבחירות שלך לאיזה סוג של מערכת הגנת חלונות הוריקן היא הטובה ביותר עבור המצב שלך, דבר עם מומחה שיעזור לך בבחירה הסופית שלך. תלוי איזו מהמערכות הנ”ל הכי מתאימה לך, בין אם זה תריסי הוריקן או חלונות אימפקט, יש הרבה אפשרויות סגנונות שונות, ויצרנים שמציעים אפשרויות שונות. קבלני חלונות הם המומחים הטובים ביותר שלך. איך למצוא אחד? באופן אידיאלי, קבל אחד שמופנה אליך על ידי בן משפחה, שכן או חבר. אם הם עשו עבורם עבודה טובה, אדם זה יכול לספק לכם שפע של ידע שנלמד במהלך השנים. אם אתה חייב לבחור קבלן שאתה מוצא באינטרנט, בדוק את ההפניות שלו (לפחות 5), התקשר אליו ולך להסתכל על עבודתו של הקבלן.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.