ארגון מוסך בתקציב

ארגון המוסך שלך יכול להיראות כמו משימה שלא נגמרת, וחברות רבות מנצלות זאת על ידי מכירת כל מיני מערכות אחסון בניסיון להפוך את המוסך שלך קצת יותר מאורגן. יש הרבה יותר אפשרויות זולות לכלים ארגוניים, ואנחנו הולכים לחלוק איתך את המועדפים שלנו:

השתמש בשידה כדי לארגן את המוסך שלך – ייעד כל מגירה כמקום לקטגוריה אחת של אספקה, וסמן את המגירות בכרטיס אינדקס, אותו ניתן להדק לחזית עם אקדח סיכות. ייעדנו מגירה אחת לחפצי חשמל, לרבות שקעים, כיסויי שקעים, מחצני חוטים, חתיכות מנורות, ציוד בדיקה וכל דבר אחר שנחוץ לנו הקשור לחשמל. המגירה השנייה מיועדת לאספקת צבע, כמו מברשות, רולים, ידיות לגלילים, נייר חול וכדומה. המגירה השלישית מיועדת למסמרים וברגים, אשר נשמרים במארגני חוט מפלסטיק, או במארגני ציוד דיג. מארגן אחד משמש למסמרים, והשני משמש לברגים. עדיין יש מקום במגירה לקופסאות שלמות של מסמרים וברגים שמשתמשים בהם לעתים קרובות יותר.

גם כבלים הם בעיה אצלנו, אז ייעדנו מגירה בודדת רק לכבלים. בפנים, יש לנו חוטי מנורה, חוטי טלפון, חוטי כבלים וחוטים אחרים. אתה יכול לסלול אותם, ולהחליק אותם לתוך גליל נייר טואלט כדי לשמור אותם נפרדים משאר החוטים. יש גם מגירות לסוללות, דבקים ודבקים ונורות. ישנה גם מגירה לחומרים שונים, הכוללת רגלי כיסא לבד, מעצורי דלתות, מנעולי תינוקות וקצוות אחרים שלא ישתלבו היטב במגירות האחרות. ישנה גם מגירה לכלים שונים הכוללת כלים שאנחנו כן אוהבים להשתמש בהם, אבל בהחלט לא משתמשים בהם כל יום. מגירה זו משמשת בעיקר למנעולי תעלות, מערכות שקעים, מברשת תיל ומפתחי צינור.

ואל תשכח שאתה יכול להשתמש בחלק העליון של השידה שלך גם למטרות ארגוניות. הנחתנו כמה מכלי “קופסת נעליים” מפלסטיק מלבניים מעל, וכל אחד מהם מכיל משהו אחר. אחד מחזיק פטישים, אחר מחזיק מברגים, ויש קופסה לצבת בנוסף לאחת למפתחי סהר. יש ארבעה או חמישה מהם ביחד, והם מחזיקים כמעט את כל הכלים שאנו משתמשים בהם על בסיס יומי.

תחשוב מחוץ לארגז הכלים!

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.