בניית מחסן אחסון עם מסגרת פלדה

בנה מחסן אחסון משלך! המחיר שלהם יצא מטווח המחירים שלי, אז בניתי משלי. אם אתה רוצה אחד עשוי ממסגרת פלדה, יש כמה דברים שאתה חייב לקחת בחשבון. ראשית, תצטרך שיטה לחתוך את חתיכים הפלדה ואת המסלול. השתמשתי במסור קצוץ שמיועד לחיתוך פלדה. אם אתה משתמש בפלדה קלה יותר, אתה יכול לחתוך אותה עם זוג טוב של גזעים תעופה. לאחר מכן, אתה חייב שיהיה לך מקום לשים את הבניין שלך מהדרך. אתה צריך לקבל מושג כמה גדול סככה זה ייקח כדי לספק את הצרכים שלך. אתה צריך לשבת ולשרטט תמונה גסה של מה שאתה רוצה. זה לא חייב להיות שרטוט. ציור פשוט יתאים. הסיבה לכך היא כדי שתוכלו להבין כמה חומר לקנות כדי לבנות אחד. נדרש ידע בסיסי במסגור, אבל אתה יכול למצוא ספרים על הנושא הזה באותן חנויות קמעונאיות גדולות של ציוד בניין. עם זאת, זה די פשוט.

לאחר מכן, עליך להחליט איזה סוג גג תרצה לקבל. אם אתה רוצה גג מכוסה דיקט עם רעפים, תצטרך לעשות את הקירות קצת יותר יציבים, כי סוג כזה של גג כבד יותר. אם אתה הולך עם גג לוח פלדה, יש פחות עומס על הקירות וניתן לבנות אותם עם מוצר פלדה דק יותר (זול יותר). לאחר מכן, עליך לבחור סגנון דלת. בניתי את שלי עם פתח אחד בלבד. הדלת הייתה רחבה והמחסן די קטן, אז זה עובד בשבילי. אתה לא בונה בית, אז אל תגזים כאן. הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון הוא איזו קומה תרצו בבניין. ישנן שתי אפשרויות עיקריות. אנשים רבים אוהבים משטח בטון מוצק לבנות עליו. יצרתי מערכת מעל קומת קרקע אצלי. אם אתה הולך לאחסן משהו כמו טרקטורון או חפץ מתגלגל כבד אחר כמו טרקטור גינה, כנראה כדאי להשתמש בלוח הבטון. אם תבחרו במערכת מעל הקרקע, שימו אותה על בלוקים או דרך אחרת לתמיכה ברצפה. יצקתי רפידות פינות מבטון כדי להחזיק את הבניין שלי. בסדר, בואו נתחיל.

תחילה בנה את מערכת התמיכה לרצפה שלך. אם אתה רוצה כרית בטון, שפך אותה עכשיו. כאשר הוא קבע לפחות יום אחד שלם, אתה יכול להתחיל לבנות עליו. כשיצקתי את רפידות הפינות של הבניין שלי, הייתי צריך לבנות מערכת רצפה על גבי זה. פשוט, באמת. מסגור פלדה מגיע עם שני סגנונות בסיסיים. חתיכים ממתכת הם החלקים האנכיים ומסלול מתכת הוא החלק האופקי שאליו מתאימים חתיכים המתכתיים. הכנתי מסגרת של ניטים ומסילה בגודל רצפת הסככה. הנחתי חתיכים כל 24 אינץ’ במסלול. מכיוון שזו הייתה מערכת רצפתית, הכנסתי גב אל גב גב אל גב ניטים כפולים. זה הגביר את החוזק של מערכת הרצפה. לאחר מכן, כיסיתי אותם עם דיקט 3/4 אינץ’ כדי ליצור רצפה מוצקה. בשלב זה, תהיו באותו מקום שבו נמצא מי שבחר בלוח בטון.

עכשיו כשיש לכם רצפה, הגיע הזמן לבנות את הקירות. כדאי לפרוס את הקירות על הרצפה שלך. צייר את עובי דופן החתך המתכת סביב קצה הרצפה, תוך התחשבות לאן תלך הדלת שלך. ואז צייר את זה על מתאר הקיר. פתיחת הדלת שלך צריכה להיות בגודל פתיחה גס ולא בגודל המוגמר של הדלת שלך. עבור בניין בסיסי בן ארבעה קירות, שניים מהקירות צריכים להיות לכל אורך הבניין שלך. השניים האחרים יהיו בתוך הסימנים שעשיתם על הרצפה. ברגע שיש לך את הממדים האלה, אתה מוכן להתחיל בבניית הקירות. התחל עם קיר שאין לו את הדלת. הנח את אחד מחלקי המסלול האופקיים על הסימנים שיצרת עבור הקיר. אם הוא ארוך מהרצפה, חתוך אותו באורך הנכון. כעת חותכים עוד אחד באותו גודל. אלה החלקים העליונים והתחתונים של הקיר. שימו אותם זה לצד זה וסמן כל 24 אינץ’ החל מקצה המסלול על שני החלקים. אלו הם המיקומים של מיקומי החתיכים האנכיים. קח את החתיכים שלך, את החלקים האנכיים, והכנס אותם לשני חלקי המסילה כדי להשלים את קטע הקיר. כעת קח את ברגי ההידוק והדק את החתיכים למקומם משני צידי המסלול. זה קל יותר אם תעשה קודם צד אחד, ואז תהפוך אותו ותעשה את הצד השני.

בסיום, קח פיסת מתכת או עץ, כל דבר שיכול לשמש כסד, והצמד אותו לאחד החתיכים האנכיים בערך שני מטרים למטה מהחלק העליון של הקיר. זה ישמש כדי לחזק את קטע הקיר כאשר אתה קם אותו. אם יש לכם רצפת עץ, קל להבריג את הקיר למערכת הרצפה. אם אתה משתמש ברצפת לוח בטון, תצטרך שיטה להצמדת הקיר לבטון. אתה יכול לירות אותו עם כלי מופעל באבקה, לתקוע מסמר עם כלי פגיעה ופטיש או שאתה יכול לקדוח מראש חורים ולהשתמש בבורג בנייה כמו מערכת “Tapcom”. לא משנה באיזו שיטה אתה משתמש, קדימה, העמד את קטע הקיר למעלה ותחזק אותו היטב. אתה תתחיל להרגיש תחושה של הישג עבור כל העבודה שלך כאשר אתה רואה קיר עומד. השתמש בהתרגשות הזו כדי לעזור לך לסיים את שלושת הקירות האחרים. כאשר אתה מגיע לחלק הקיר שבו יש את הדלת, הנח את החתיכים משני צידי הפתח המחוספס והניח חתיכת כותרת אופקית של מסילה מעל חור הפתיחה המחוספס. מדוד את המרחק הנותר למסילה העליונה והתקן את החלקים החתוכים מעל חור הדלת במסילת כותרת הדלת. שמרו על אותו מרווח של 24 אינץ’ כמו שאר החתיכים בקיר. בשלב זה, ארבעת הקירות אמורים לעמוד והם מוכנים לשלב הבא. לפני שנמשיך, אני חייב להזכיר את החשיבות של שמירה על כל דבר ברמה, מרובע, ישר ואותות. עדיף לבדוק את הדברים האלה תוך כדי. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא תמיד להרכיב משקפי בטיחות כאשר עובדים עם כלים חשמליים, לא רק אלה. זה גם מועיל ללבוש כפפות בעת טיפול בחיתולי פלדה ובמסילה. יש הרבה קצוות חדים שצריך להיזהר מהם, אז היזהר.

הגג הוא השלב הבא. השג לעצמך סולם ועשה סימני פריסה על החלק העליון של חלקי מסלול הקיר. אם התוכנית שלך דורשת גג ללא תלייה, הדברים ילכו מהר יותר. פיסות החתיך שיצרת למסבכים יחוברו למסלול שבו עשית את הסימנים. שוב, 24 אינץ’ במרכז יספיקו. מסבכים אלה מיוצרים על ידך כדי להתאים לעיצוב הגג שלך. איך שתעצבו אותו, עליו להיות בעל רגל אחת לפחות לכל ארבעה מטרים של ריצה. זה אומר שאם הסככה שלך הייתה ברוחב שמונה מטרים, הגובה בשיא הגג יהיה לפחות מטר אחד בגובה. בניין ברוחב שישה עשר רגל יהיה שני מטרים, וכן הלאה. זאת על מנת שאם יירד שלג באזור שלכם, הגג שלכם ייתן לו ליפול לפני שהוא יהיה עבה מדי ויקרוס את הבניין שלכם. עכשיו בואו נדון בהכנת המסבכים. על שולחן העבודה שלך, פרוס חתיכת חתך שיתפרש מקיר לקיר. זה החלק התחתון של המסבך. מצא את המרכז ושם שם חתיכה זקופה שתיתן לך את היחס שדיברתי עליו קודם. אתה תבריג אותו לחלק התחתון בסימון המרכזי שעשית. כעת, מהחלק העליון של זה, למדוד את המרחק לקצה החתך. זה צריך להיות זהה לשני הצדדים. חותכים את פיסות החתיכה הללו ומצמידים אותן.

כשתסיים, אמורה להיות לך מסגרת משולשת עם חלק זקוף באמצע. אלא אם כן אתה עושה טווח ארוך, מבנה זה יספיק להתמודד עם עומס הגג עבור המחסן שלך. צור אחד כזה עבור כל סימן שעשית על גבי המסלול העליון של הקירות שלך. מסבכים אלה יוברגו למסילה העליונה כל 24 אינץ’. יהיה קל יותר לשים את הראשון מלפנים ואת האחרון מאחור. זה יאפשר לך למתוח חוט לרוחבו בשיא המסבכים. השתמש בזה כדי ליישר את הרצועות האחרות לקו ישר. כאשר אתה צריך להבריג את הקצוות של המסבכים לחלק העליון של מסילת הקיר, חתוך גרוטאות של חתך או מסילה לתוך חתיכת זווית של 90 מעלות שתוכל להבריג לצד המסבך ולחלק העליון של מסילת הקיר. להחזיק אותו במקום. ברגע שהמסבכים מוברגים למקומם, עליך לשים פיסת חתך או מסילה על פני המסבכים ולהבריג אותם באופן זמני. זה מחזיק את החלק העליון של המסבכים במקום בזמן שאתה מניח את החלקים הקבועים של הצלבים במקומם. השתמשתי בתעלת כובע בגודל 7/8 אינץ’ כדי לחצות את המסבכים. ערוץ הכובע נקרא כך כי הוא נראה כמו כובע בחתך רוחב. שני הצדדים השטוחים (השוליים של הכובע) מוברגים למסבך כל 24 אינץ’ למטה מפסגת המסגרת. בחלק העליון של הכובע יש נקודה שטוחה שבה תבריג את לוח הגג אל תעלת הכובע.

כעת, בסקירה, תהיה לך תעלת כובע מוברגת למטה לכל מסבך ולמטה מפסגת המסבכים כל 24 אינץ’. בדרך זו, כאשר אתה מניח לוח גג על המסגרת הזו, תוכל להבריג אותו כל 24 אינץ’, מה שיוצר גג פלדה חזק מאוד שאינו כבד מדי. בשלב זה, לאחר שתסיים את התקנת לוחות הגג, יתברר שאתה צריך משהו שיכסה את הרכס בחלק העליון של הגג שלך. זה יהיה מוצר שנקרא כובע רכס. הוא מוברג מעל אזור החיבור בין לוחות הגג. בשלב זה כדאי שיהיה לך גג נשפך מעל הבניין שלך. יש כאן כמה פרטים לדון בהם. אם אתה רוצה גג תלוי, חשב כמה רחוק אתה רוצה שהוא יגיע ומדדי עד לשיא המסבכים שלך. המדידה הזו תהיה כמה זמן לחתוך את הפאנלים שלך. שים את החלק החתוך של הפאנל שלך בחלק העליון. זה יהיה מוסתר על ידי מכסה הרכס. אם תרצו גג סומק, המדידה תהיה מקצה המסבך בחלק העליון של הקיר ועד לשיא הגג. אם אתם רוצים גג סומק, הקפידו לחשב את עובי תעלת כובע ואת לוח הפלדה שמכסה אותו עבור חיפוי הקיר. הגג שלך צריך להימשך לפחות 1/4 אינץ’ מעבר לנקודה זו.

עכשיו אנחנו מוכנים להתחיל לכסות את הקירות. סמן סימון של 24 אינץ’ מהחלק העליון של הקיר שלך לתחתית בכל ארבע הפינות. השתמש בסימן זה כדי להתקין תעלת כובע אופקית במרחק של 24 אינץ’ זה מזה מסביב לבניין שלך. אם תכננתם בקפידה, לוח פלדה ברוחב 26 אינץ’ יעטוף את פינת הבניין שלכם. שימו חצי בצד אחד ועטפו את הצד השני בפינה. עשיתי את שלי בדרך זו כי לא הצלחתי למצוא סוחר שיש לו חתיכות קיצוץ פינתיות. אף על פי כן, זה עובד היטב וכשאתה עוטף את הפאנלים בפינה, אין פינות טיוטה. כאשר אתה מתקין את הפאנלים, הברג אותם לתעלות הכובע המותקנות כל 24 אינץ’. זה מגביר את חוזק הקירות. המשך לעטוף את הפאנלים עד שתגיע לדלת. שם אתה יכול לחתוך את הפאנל כך שיתאים ולכרך את הפאנל השני כדי להשלים את עטיפת הבניין. המבנה הבסיסי הושלם. הדברים היחידים שנותרו לעשות הם להתקין את הדלת שלך וכמה חתיכות קישוט סביב הבניין החדש שלך. יש חתיכת עיטור בגודל 3 אינץ’ המיועדת להבהבת גג. זה יעבוד היטב לסגירת הרווח בין לוחות הקיר ולוחות הגג.

כדי להתקין אותם, שחרר את הבורג התחתון של לוחות הגג שלך בצד שאתה חותך החוצה. החלק את חתיכת הקישוט מתחת ללוח הגג ומעל ללוח הקיר. התקן מחדש את הברגים שהסרת. כשאתה עוטף את כל הבניין, הבניין שלך יפיל גשם ואתה מוכן לנסוע בטרקטור.

מחשבה אחרונה וקצת מידע. בבקשה אל תעבוד לבד. אתה עלול להיפצע בקלות אם קטע קיר ישתחרר ויפול עליך. חוץ מזה, קל יותר כשיש לך מישהו שיעזור להחזיק דברים. הדבר השני היה שתצטרך כמה כלים ספציפיים כדי לעשות את העבודה הזו. אפשר לעשות את זה בלי רובם אבל הם מקלים על העבודה. ראשית, אתה צריך אקדח טוב או מקדחה עם קצה הברגה. לכו על מחזיק הסיביות המגנטי שמחזיק ברגים היטב. היו לי הרבה מחשבות רעות אחרי שהפלתי הרבה ברגים. תוכל למצוא גם אחד או שניים מאותם מהדק C מסוג Vise-Grip שימושי. השתמש בהם כדי להחזיק את החתך והמסלול יחד על הסימן שלך כאשר אתה מברג אותם יחד. לחיתוכים מיוחדים השתמשתי במיני מטחנת לביצוע חיתוכים בזווית של מסבכי הגג. תצטרך רמה טובה וריבוע בגודל מסגור. ועוד דבר אחד. כאשר אתה רוכש ברגים למסגרת, קבל את הסוג שיש להם נקודת קידוח על הקצה. זה חוסך הרבה דחיפות. תמיד זכור את הבטיחות ואז לך להתפאר בפני השכנים שלך!

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.