גלה את 7 השיטות המובילות ליצירת לידים עבור העסק שלך (והבן אותן)

בדיוק כמו שאלת תעשיית הנדל”ן הקלאסית: “מהן 3 התכונות החשובות ביותר של כל נכס?” (מיקום, מיקום, מיקום) – הדלק החשוב ביותר שאי פעם תיצור, תקנה או הלוואי שהיה לך לעסק שלך הוא לידים, לידים, לידים! האם לא הגיוני לדעת ולהבין את 7 הדרכים המובילות ליצירת לידים?

שיטת ייצור מס’ 1:

השפעה חזותית ישירה. פְּגִיעָה? בֶּאֱמֶת? בֶּאֱמֶת! לרוע המזל, כשמדובר ביצירת לידים ישירה כפי שנעשה כבר עשרות שנים, רוב האנשים טועים. לא משנה אם זה שלט בצד הרכב שלכם, שלטי בניין או שודדים, עליכם להיות ישירים, חזקים וקצרים במסר שלכם. הצבעים שלך חייבים להיות בהירים ובניגודיות גבוהה. שלטים צהובים ושחורים עובדים הכי טוב, נקודה. יש למקסם את שטח השלט כך שהאותיות יהיו גדולות ככל האפשר. הפכו לחכם שלטים – העריכו את הקריאות, המיקום ו”גורם הקשב” של כל סימן שאתם רואים. תחקו את הטוב ביותר ממה שאתם רואים.

שיטת ייצור מס’ 2:

חשוב מאוד שתהיה מודע יתר לכוחם של קופונים. אתה יכול בקלות להכין כרטיס ביקור שהוא גם קופון. כשאתה עושה זאת, אתה מוסיף כוח עצום לכל כרטיס שאתה נותן. האם אתה יכול לשים פליירים על חלונות המכונית? אם תניח עלון על השמשה הקדמית שלי, זה גורם לי לרצות לפגוש אותך כדי לתת לך חלק מהמחשבה שלי. כאשר תשים קופון יקר ערך בגודל כרטיס ביקור ממש מעל ידית הדלת שלי בגומי החלון, אני אשים אותו בארנק שלי – הבדל גדול!

שיטת ייצור מס’ 3:

משרד הדואר האמריקאי (USPS) מציע כעת משלוח של עלון בגודל 8 אינץ’ x 11 אינץ’ תמורת 16 סנט לתיבת דואר. זו עסקה מדהימה. זה משתפר. אתה יכול למכור פרסום על פלייר לעסקים אחרים שאינם מתחרים בך ומכסים את העלות שלך. אנא הבינו, תוכלו לקבל 5,000 פליירים צבעוניים דו צדדיים מצופים פלסטיק תמורת כ-$400. אתה יכול לראות, כששני הצדדים זמינים למודעות (קופונים) יהיה לך הרבה מקום למכור ובו זמנית, המודעה שלך (קופון) מופיעה על חלק מאותו עלון. זהו פרסום חינם אינסופי בתמורה לקצת עבודה. אתה יכול אפילו להרוויח כסף תוך כדי קבלת המודעה שלך בחינם!

שיטת ייצור מס’ 4:

כולנו שונאים דואר זבל, לא? עם זאת, ייתכן שאינך מבין שכנראה הגבת לדוא”ל דואר זבל מתישהו. מהמייל הזה, ייתכן שבנית אמון באדם ששלח לך את ה-SPAM המקורי. דואר זבל חוקי אם אתה פועל לפי כמה כללים פשוטים – חפש בגוגל. תאגידים גדולים משתמשים ב-SPAM חוקי בדוא”ל. רוב האנשים לא מבינים שחוק ה-SPAM הוא למעשה חוק ה-CAN-SPAM (כלומר אתה יכול לשלוח ספאם כל עוד אתה פועל לפי חצי תריסר כללים פשוטים).

איך אתה יכול לעשות את זה כדי שאף אחד לא יתעצבן? הצע עזרה חינם או מידע בעל ערך. עשיתי את זה עם סוכני נדל”ן (לדוגמה). שלחתי להם עצות יקרות ערך שהם מעולם לא נשלחו קודם לכן. אמרתי להם במייל המקורי שאמשיך לשלוח טיפים אלא אם הם יבטלו את המנוי. הקלתי עליהם מאוד לבטל את המנוי. בניתי במהירות רשימה גדולה שקיבלה את המיילים שלי. בסופו של דבר הצעתי להם את המוצר שלי באותו מייל עם טיפ. המוצר שלי היה לידים לקונים נדל”ן שאנחנו (בני ואני) הפקנו באינטרנט. הצענו מציאה מצוינת. זה בגלל שהמשכנו להציע מידע נהדר בחינם יחד עם הצעת המוצרים שמעט מאוד ביטלו את המנוי.

שיטת ייצור מס’ 5:

הרץ ציור פשוט למשהו. כולנו שמנו את כרטיס הביקור שלנו בקופסה לארוחת צהריים חינם. אם יש לך עסק לבנים וטיט, אתה יכול לעשות זאת כדי למשוך תשומת לב למוצר חדש במלאי שלך. צור את הציור עבור המוצר הזה. שים את תאריך הציור בערך 60 יום. אנשים יתנו לך את השם, האימייל ומספר הטלפון הנייד שלהם. עקבו והצעו להם הנחה של “מבצע טלפוני מיוחד” עבור המוצר.

שיטת ייצור מס’ 5:

צור מתלה לכרטיסי ביקור בחנות שלך. אתה יכול לקנות מתלים אלה גם כן. הם מיועדים להכיל כ-20 כרטיסי ביקור בעד 60 חריצים. לאחר מכן, קנה כמה מחזיקי כרטיסי ביקור מפלסטיק שולחניים של $1 או $2. הכינו קופון לכרטיס ביקור. בקר בעסקים מקומיים בסביבת העסק שלך. הצג את עצמך ותגיד, “אני רוצה לבקש טובה – האם תשים את הקלפים שלי על הדלפק שלך?” הראה להם את 40 הקלפים שלך במדף הקטן האישי. בקשו את הקלפים שלהם – “אני אציג את הקלפים שלכם בחנות שלי”. זה עובד כמו קסם!

שיטת ייצור מס’ 6:

שירות הביקורות המפורסם (YELP) הוא מחולל לידים רב עוצמה. רוב האנשים לא מבינים שהם חייבים לרשום את העסק שלהם ב-YELP. Google+ הוא חזק גם כן. הירשם בשניהם, עכשיו! התחל לכתוב ביקורות YELP על כל שירות עסקי שאתה משתמש בו. כתוב ביקורות כנות. הביקורות שלך יפורסמו על ידי YELP רק לאחר שכתבת מספר ביקורות.

שיטת ייצור מס’ 7:

ייצור לידים באינטרנט. איך משיגים לידים באינטרנט? יש כמה דרכים – זה נושא גדול. לגוגל יש (לאחרונה ושוב פעם) ביצעו שינויים… ועכשיו נראה שלקליפים של You Tube יש יותר כוח מתמיד. אם אינכם יודעים כיצד ליצור ולהעלות קטעי You Tube, שקול להשקיע זמן. שיטה נוספת שנבדקה בזמן היא ליצור דפי אתר לכידה פשוטים אך רבי עוצמה. דפים אלה בדרך כלל מציעים הצעה אמיתית ועוצמתית של משהו בעל ערך אמיתי, בחינם.

מה שלא תעשה, לעולם אל תפסיק לייצר לידים. בניית מערכות בנות קיימא שקל לתחזק אותן. אתה תהיה הצלחה גדולה.

מה כדאי לעשות הלאה?

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.