דלתות תריס ביתי

דלתות תריס גלילה מספקות ביטחון רב למוסכים ובתי מלאכה רבים; מנגנון ‘תריס הגלילה’ שלהם משמש גם בטנדרים, חלונות גדולים ומחסנים.

דלת תריס גלילה מורכבת בדרך כלל ממספר רב של סורגים או דקים אופקיים שהוצמדו יחד בצירים, כאשר נפתחים דקים אלו יכולים להתקפל או להתגלגל אחד על השני. כאשר יש צורך לסגור את הדלת, לאחר מכן מורידים את הדקים, ומתארכים לסגירת הדלת.

עם הצורך המוגבר באבטחה בבית, בוצע פיתוח ושיווק נרחב של יחידות תריסים המעניקות ביטחון תוך מראה אטרקטיבי בנכס. רובם קטנים במידה ניכרת מדלתות התריס המשמשות לחנויות ולמטרות תעשייתיות אחרות.

הם גם מספקים הגנה מפני קרינה לילית ויש להם את היכולת לאגור חום היטב במהלך החורף. כמה דלתות תריס גלילה מיוחדות זמינות בהן הרצועות מולאו בקצף כדי לספק בידוד טוב יותר.

לנוחות נוספת בשימוש ביתי, ניתן לפתוח ולסגור יחידות רבות של תריס גלילה באופן אוטומטי. בדרך כלל יש מנוע חשמלי שהותקן ברולר וכשהמנוע מסתובב הוא או פותח או סוגר את הדלת.

סוגים אלה מופעלים בדרך כלל באמצעות שלטים או חיישנים ומשמשים משפחות מודרניות רבות. דלתות ידניות הן גם פופולריות ומשמשות בדרך כלל עבור חנויות ומחסנים, בדרך כלל כונן הילוכים מחובר בחלק העליון של הדלת כך שניתן להרים אותו ידנית או להרים אותו כדי להיפתח לרווחה.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.