האיכויות של ערכות סכו”ם טובות

נראה שכולם מוכרים ערכות סכו”ם, מהחברים שלך ועד חנויות מידע. חלק מערכי הסכינים עשויים להיות בסדר גמור, בעוד שאחרים אינם שווים את הקופסה שבה הם ארוזים. כדי לברר אם ערכות הסכו”ם הן כל מה שאתה רוצה שיהיו, שקול כמה עצות.

ראשית, למערכות הסכו”ם הטובות ביותר יש מגוון נחמד של סכינים. סכין שף היא מאוד תכליתית, וניתן להשתמש בה למגוון גדול של משימות, לחתוך ולחתוך כמעט כל סוג של מזון. סכיני לחם עם קצה משונן עובדים טוב יותר בחיתוך כיכרות מבלי לכתוש אותן. סכיני סנטוקו דומים לסכיני להב צרים, והם טובים לקיצוץ, לטחון ולחיתוך. סכין חיתוך שימושית לקילוף פירות וירקות. זה יכול לשמש גם כדי לחתוך פירות וירקות לחתיכות קטנות יותר. טוב להחזיק סכין פילה או עצם אם אתה חותך תרנגולות או דגים שלמים. אל תשכח את סכיני הסטייק. רוב ערכות הסכו”ם הטובות כוללות 4 עד 8 סכיני סטייק.

שנית, סטים טובים ייעשו בשיטות בנייה איכותיות. נירוסטה היא המתכת המועדפת עבור רוב ערכות הסכו”ם, כאשר פלדת פחמן גבוהה היא הטובה ביותר. נעים להחזיק להבי טאנג מלאים מכיוון שהם עמידים וחתוכים בצורה חלקה. טאנג מלא רק אומר שהמתכת שיוצרת את הלהב ממשיכה עד לקצה הידית. לעתים משתמשים במסמרות מתכת כדי להחזיק את הסכינים יחדיו בצורה מאובטחת. ידיות ארגונומיות עדיפות, במיוחד אם אתם מבלים זמן רב במטבח.

לבסוף, קחו בחשבון את אביזרי הסכינים שמגיעים עם ערכות הסכו”ם. מזמרה למטבח שימושית לא רק לפתיחת שקיות ומיכלים, אלא גם לחיתוך מזון. רוב הסטים יגיעו עם בלוק אחסון לסכינים או כיסויי סכינים בודדים. בעוד שחלק מהסכינים עשויות להחזיק קצה קבוע, אחרים זקוקים לתחזוקה שוטפת של השחזה. שימוש בפלדת השחזה טובה עבור סטים אלה הוא רעיון טוב כדי לשמור על חדות הסכינים בין השחזה מקצועית.

לאחר שמצאתם ערכות סכו”ם איכותיות למטבח שלכם, תהיו מוכנים להתמודד עם כל מתכון. האוכל שלך ייראה טוב יותר, ובמקרים מסוימים אפילו יהיה טעים יותר. מה שכן, חיתוך, חיתוך וקוביות יהיו תענוג במקום עבודת פרך. חפש את הסטים הטובים ביותר, ותהיה מרוצה מהבחירה שלך.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.