האם ריהוט מרפסת פלדה יחליד?

ריהוט מרפסת מפלדה זכה לראפ רע במהלך השנים, בעיקר בגלל שהרהיטים של פעם היו מועדים לחלודה, ובסופו של דבר הפכו סט יקר לערימת אבק.

אבל ריהוט המרפסת מפלדה של היום עמיד יותר בפני חלודה, הודות לטכניקות ייצור חדשות, פריימר וצבעים טובים יותר ושיטות תחזוקה וטיפול משופרות. עם טיפול נאות רהיטי מרפסת מפלדה צריכים להחזיק מעמד לאורך זמן, אם לא יותר, מאשר רהיטים העשויים מעץ או אלומיניום.

האפשרות שריהוט הפלדה שלך יחליד מלכתחילה תלויה במקום בו אתה גר. באקלים חם ויבש יותר, חלודה כמעט ואינה קיימת. בצפון מזרח, אם משאירים אותה לנפשה, הפלדה מחלידה ביתר קלות.

היתרונות של ריהוט מרפסת מפלדה עולים בהרבה על החסרונות. פלדה חזקה בהרבה מאלומיניום ופלדה יכולה ליצור מסגרות עדינות ועדינות יותר, בשל חוזק המתיחה הגבוה שלה. כמובן, חלודה היא החיסרון הגדול, או לפחות זה היה בדורות קודמים.

ציפויים חדשים באמת שינו את כל זה. ריהוט מרפסת מפלדה איכותי מצופה בשכבה צפופה של פריימר וצבע, תוך שמירה על בעיות חלודה למינימום תוך הגנה על הפלדה מפני פגעי מזג האוויר ואף נזקים משריטות ושריטות בשוגג משימוש יומיומי.

אם הרהיטים שלכם מחלידים מעט, דעו שזה לא יוצא דופן. בדרך כלל, ניקוי פשוט עם מכונת שטיפה בלחץ יסיר חלודה משטח. רוב החלודה על ריהוט מרפסת פלדה היא סוג זה של חלודה.

אם החלודה נראית עמוקה יותר, גרד אותה מעט עם מברג כדי לראות את מידת הנזק. השתמש במברשת תיל כדי להסיר כמה שיותר מהחלודה. מברשת תיל עם ידית עץ המיועדת בדיוק למטרה זו תוכלו להשיג בכל חנות שיפוץ בית. הידית הארוכה מאפשרת לך להפעיל הרבה לחץ על המקום החלוד. ברגע שרוב החלודה כבויה, השתמש במברשת קטנה יותר שיש עליה זיפי נירוסטה כדי להסיר חלק מהאבק העדין יותר.

אבל אל תסיים בזה. לאחר השימוש במברשות, שייפו את פני השטח חלקים ומרחו מעט ג’לי ימי כדי להסיר את אחרון החלודה. הקפד להשתמש בג’לי ימי בזהירות – זה יכול להיות חומר די חזק ותרצה לוודא שאתה פועל לפי ההוראות על התווית בדיוק.

עכשיו אתה מוכן לצייר. אם המשטח הורד למתכת הדוב, תרצה להשתמש בפריימר שימיר כל חלקיקי חלודה מיקרוסקופיים לתרכובת בלתי מסיסים. אם בסופו של דבר נאלצתם לעבוד על משטח גדול למדי, עדיף לצבוע מחדש את כל רהיט המרפסת מפלדה כדי שייראה אחיד.

אם אתה נמשך לריהוט מרפסת מפלדה אך מודאג מבעיות התחזוקה, אל תדאג יותר מדי. כל ריהוט המרפסת החיצוני דורש תחזוקה שוטפת כדי לשמור עליהם במצב מעולה ולגרום להם להחזיק מעמד. חומרים מסוימים, כגון סוגים מסוימים של עץ ו-PVC ופלסטיק, דורשים טיפול רב עוד יותר בטווח הארוך. ברוב המקרים, הבעיות עם ריהוט מרפסת מפלדה הן קלות ונדרשת תחזוקה תקופתית בלבד.

יצרנים רבים פונים לנירוסטה עבור ריהוט המרפסת שלהם, שהיא כמעט ללא תחזוקה. בניגוד מפלדה מסורתית, הנירוסטה לא מחלידה באותה קלות והיא תחזיק מעמד היטב גם בתנאי מזג האוויר הגרועים ביותר.

דבר אחד בטוח. היופי והקלות שבטיפול ברהיטי מרפסת מפלדה הפכו אותו לפופולרי מתמיד עבור בעלי בתים המחפשים ריהוט חוץ איכותי ביותר למרפסת, למרפסת, לדק או לגינה שלהם.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.