הבעיה בלהיות רזה היא לא לצבור שרירים מהר

אנשים רזים באמת מתקשים להגדיל את השרירים שלהם. גם אם הם נותנים הכל, הגוף שלהם עדיין לא מגיב לשינויים שהאדם עובר. מבנה הגוף של אדם אחד עשוי שלא להיות זהה לגוף השני. להלן התיאורים אודותיהם וכיצד הם שונים זה מזה.

סוג גוף אחד הוא האנדומורף. מה שמייחד את זה הוא למרות שהבחור בדרך כלל נמוך יותר מהאדם הרגיל, יש לו זרועות ופלג גוף עליון של ענק. הסיבה לכך היא כי חילוף החומרים של הגוף שלהם הוא כל כך איטי שהם נוטים לעלות במשקל מהר מאוד. עם פעילות גופנית ודיאטה נכונה סוג זה של גוף משמש בצורה הטובה ביותר בתחרויות פיתוח גוף.

Mesomorphs לעומת זאת נקראים גם הטבעיים. יש להם גוף יפה מאוד וכולם בדרך כלל מקנאים על זה. אנשים אלו נחשבים לחובבי בריאות אך לאחרים יש מזל כי גם אם הם כמעט ולא מתאמנים, חילוף החומרים שלהם לבדו שומר אותם בכושר.

האקטומורפים הם אלו שהכי קשה להם לבנות את גופם. אנשים מתייחסים אליהם כאל קשיחים וכפי שהשם אומר, הם מתקשים לצבור שרירים. חילוף חומרים מהיר מאוד גורם להם לרדת כל כך הרבה במשקל בזמן פחות. כתוצאה מכך יש להם גוף ארוך ורזה. גופות שלהן ניתן למצוא על פרו סקייטרים.

כפי שקראתם, לחילוף החומרים תפקיד חשוב מאוד בגופנו. הוא זה שממיר את האוכל שאנו אוכלים לאנרגיה או לשומן, ובכך מסביר את סוגי הגוף השונים שיש לאנשים. חילוף חומרים מהיר גורם לגוף לאגור פחות שומן בעוד שחילוף חומרים איטי קולט כמה שומנים מהר יותר. אז עם חילוף חומרים מהיר סביר להניח שתהיי רזה בעוד שחבר’ה עם חילוף חומרים איטי יהיו סבירים ענקיים ובעלי מסת גוף מצוינת.

כדי לסיים דברים, הימנעו מאימון קשה מדי ומאכילת יותר מדי מזונות מבחינת נפח. הקפדה על תזונה נכונה ומשטר פעילות גופנית תועיל לך בהרבה מובנים. אין צורך לדחוף דברים. שמירה על קצב קבוע באורח החיים שלך מספיקה כדי לשמור על כושר ובריאות.

About admin

Check Also

החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.