הדרך הנכונה לתחזק את מעקות הרגל שלך

ברים, איי מטבח ואפילו שולחנות למשחקי קלפים מתהדרים כעת בפונקציונליות נוספת שלא כמו בעבר. התכונה הנוספת שלו כיום היא מעקה הרגליים המספק מקום מנוחה נוח לרגליים. עם מתקן זה במקום, אנשים המשתמשים באזורים אלה יכולים ליהנות מזמנם ולא לדאוג שיעייפו את רגליהם.

מסילות הרגל הם הצינורות הארוכים שרואים מחוברים בחלק התחתון והקדמי של דלפק בר או אי למטבח. זה יכול להיות עשוי מסוגים שונים של חומרים כגון עץ, נירוסטה ופליז. הם לא רק משרתים מטרה חשובה אלא הם גם משפרים את היופי של הבר הביתי שלך או דלפק האי במטבח שלך.

אבל כמו בכל מתקן בבית, תחזוקה חיונית למעקה הרגל. זאת על מנת למנוע ממנו שריטות, לכלוך, אבק וכתמים. בנוסף, ליטוש חיוני במיוחד עבור מסילות הנירוסטה והפליז כדי לשמור על הזוהר שלהן.

פליז

עבור מסילות רגלי הפליז שלך, מריחת לק ולכה פליז תעזור למנוע הכתמה קדימה. זכור כי חומר זה נוטה לקורוזיה. זה קורה בגלל מצב הסביבה כולל כימיקלים, אוויר מלח, מזהמים וקרניים אולטרה סגולות וכשזה קורה, הלכה עלולה להתפורר.

מומחים ממליצים למרוח שעווה לא שוחקת לרכב על פני הצינור לפחות פעמיים עד שלוש פעמים בשנה. זאת על מנת למנוע הכתמה.

כמו כן הרחק את החומר מצבעים וכימיקלים אחרים שיכולים להשפיע על מצב הפליז. אפשרות נוספת אם תראו סימני הכתמה היא למרוח מסיר לכה ולמרוח שכבת פולנית חדשה על הפליז. לאחר מכן, ניתן להוסיף חומר ניקוי שעווה פולימרי לרכב, לנגב אותו ולמרוח שכבת סילר פוליאוריטן לפני ליטוש החומר באמצעות מטלית או סמרטוט נקיים ורכים.

דרך אידיאלית לנקות את מסילת רגלי הפליז שלך היא להשתמש בתערובת של מים וסבון עדין. הרטיבו את הסמרטוט בתמיסה ונגבו את המסילה. אל תשתמש בחומרי ניקוי שוחקים ככל האפשר מכיוון שהם עלולים לגרום לשריטות.

פלדת אל – חלד

עבור מעקה הנירוסטה שלך, אתה יכול להשתמש במים וסבון או בחומר ניקוי ואמוניה יחד עם ספוג כדי לשמור על ניקיון. לעולם אל תשתמש ברפידות קרצוף עם מגרדי מתכת או מתכת.

אם אתה רואה כתמים ושינוי צבע מסוים, אתה יכול להשתמש בחומר ניקוי נירוסטה או רק בחומר ניקוי עדין. אתה יכול לבחור בין כמה סוגים כגון חומרי ניקוי אלקליין, אלקליין כלור או ללא כלוריד. ניתן להשתמש במברשת שיניים עם זיפים רכים.

אם חלודה קיימת, ערבבו חומצה חנקתית ומים חמים עם יחס אחד הוא לתשע. הזכות לערבב זאת היא להוסיף את החומצה למים ולא להיפך. משאירים את התערובת כחצי שעה כדי שהקורוזיה לא תתפשט. לשטוף לאחר מכן ולהניח לייבוש.

בצע את השלבים האלה על בסיס קבוע ותהפוך את מעקות הרגל שלך לעמידות ואטרקטיביות יותר לאורך זמן.

About admin

Check Also

החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.