החלפת חלונות כיסוי פלדה

קיבלתי לא מעט אימיילים מבעלי בתים שרוצים לדעת איך להחליף את חלונות גג הפלדה הישנים שלהם. אלה הם הסוג עם הידית שאתה מגלגל והחלון נפתח כלפי חוץ. סרטון ההדרכה שלי לא כיסה את החלונות האלה, אז אני הולך להקדיש שני מאמרים לנושא זה. מאמר ראשון זה יכסה את הליך ההסרה והמדידה עבור חלונות הוויניל שלך. בשבוע הבא אעבור על הליך ההתקנה.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להזמין חלונות ויניל חלופיים. אתה לא יכול להסיר את החלונות הישנים עד שיש לך את החלונות החדשים. אז בואו נתחיל עם חלון גג אחד, ללא לוחות קבועים. פתח את החלון מבפנים ותראה שפת מתכת ברוחב של כ-1/2 אינץ’ המשתרעת מקיר הגבס שלך מכל ארבעת הצדדים. חלק זה של המסגרת נשאר במקומו, כך שהחלון החדש יתאים לשפתיים הללו. , כדי לקבל את ממד הרוחב שלך, מדדו משמאל לימין משפה לשפה, ואז הפחיתו 1/4 אינץ’ כדי להיכנס. עשו את אותו הדבר עבור הגובה. נניח שאתה מודד 35 3/8 אינץ’ רוחב ו-38 3/8 אינץ’ בגובה שפה אל שפה. היית מזמין את החלון החדש שלך 35 1/8″ X 38 1/8″. אם אתם גרים במערב, היכן שניתן להשיג מסגרות שיפוץ, תרצו להזמין את המסגרת בסגנון שיפוץ. בחלקים בארץ בהם יש רק מסגרות בסגנון חלופי, תצטרכו להוסיף קישוט כלפי חוץ לאחר התקנת החלון.

לאחר הגעת החלונות שלך, הגיע הזמן להסיר את החלון הישן. מארזים בודדים ללא פנלים קבועים הם הקלים ביותר להסרה מבין המארזים. כאשר אתה פותח את החלון, תבחין בשני מכלולי ציר. יש אחד למעלה ואחד למטה. חותכים את חלק המתכת שבו סיכת הציר מחוברת. בדיוק ככה, כל מסגרת החלון והזכוכית מוסרים. כעת, הסר את מכלול הארכובה על ידי הסרת הברגים המחזיקים אותו במקומו בתוך הבית. השלב האחרון הוא להסיר את חתיכות המתכת הבולטים שחתכת בציר כדי להסיר את החלון. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להדק זוג צבת מנעול תעלה או אחיזת סגנים קרוב ככל האפשר למסגרת, ואז להרים ולהוריד את אחיזת המשגים כדי לשבור את המתכת. זהו זה.

אם יש לך שילוב של מסגרת ולוחות קבועים, אתה מסיר את המשקופים כפי שתיארתי. לאחר מכן, עליך להסיר את הזכוכית הקבועה. נהגתי לשים סרט דביק על כל החלק החיצוני של הזכוכית. לאחר מכן, השתמשתי באחד מאותם חותכי זכוכית בשווי 2 דולר שאתה יכול לקנות בחנות לחומרי בניין. שימו טיפה שמן ביתי על קצה החותך לפני כל חיתוך. מבפנים, נקדו את הכוס בחלק העליון של הכוס, בחלק התחתון, ולאורך כל צד. לאחר מכן, בעזרת קצה מברג, הקש על הניקוד מסביב לזכוכית. הניחו יריעת ברזנט או סדין ישן מחוץ לחלון, קח את קצה הידית של הפטיש ודפק את הזכוכית בנקודה. יהיה לך מוט מתכת אנכי במרכז שבו ננעל חלון הגג. בעזרת מסור חוזר או מסור, חתוך את המוט היכן שהוא פוגש את המסגרת המגיעה מקיר הגבס. יהיו פיסות זכוכית שיבלטו מעבר לשפתי המתכת. אתה צריך לדפוק אותם, כדי שהם לא יפריעו בעת התקנת החלון החדש. ניתן להשאיר את שפכטל הזיגוג במקומו, שכן הוא יוסתר לאחר התקנת החלון החדש. נא ללבוש כפפות ומשקפי בטיחות במהלך כל הליך ההסרה הזה!!

בשבוע הבא אני הולך להסביר את שני סוגי הליכי ההתקנה, בין אם אתה מתקין מסגרות שיפוץ או החלפת מסגרות בסגנון.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.