הכרת מגבלות משקל מוט המגבות שלך

האם אתה יודע מה אחד הדברים הבעייתיים הנפוצים ביותר בחדר אמבטיה? הרבה אנשים נוטים לחשוב על דברים כמו שירותים, אבל האשם האמיתי הוא לעתים קרובות בר מגבות. מוטות מגבות עלולים להשתחרר, לשבור חתיכה, שיצאו אביזרי מגבות וכו’ וכו’. אולי נראה שבכל פעם שאתה מסתובב חלק כלשהו במוט המגבות שלך מחליק או פשוט לא עובד כמו שצריך. ובכן, ייתכן שהבעיה אינה בר המגבות. יכול להיות שאין לך את הסוג המתאים לעבודה שאתה מבקש ממנו לעשות.

כל חלקי חומרת האמבט מגיעים עם יכולות מסוימות. בדרך כלל לכולם יש יכולות משקל. המשמעות היא כמות המשקל שהם יכולים להחזיק או הלחץ שהם יכולים להתמודד עליהם. כשזה מגיע לברים האלה יש שתי דרכים שזה מצטבר. ראשית, משקל המגבת עצמה. עבור מגבות ידיים זה זניח. אבל עבור מגבות רחצה כבדות, מגבות יוקרתיות יכולות להיות כמה פאונד כל אחת. עכשיו הוסף לזה את הלחץ והמשקל שאתה הולך להפעיל על המוט בכל פעם שאתה מושך באחת מהמגבות האלה.

ברגע שתבינו את עומסי המשקל שאתם מפעילים על הסורגים, אולי תבינו מדוע כעת חשוב יותר להבין את יכולות המשקל של מוטות המגבות לפני שאתם רוכשים ומתקנים אותם.

החדשות הטובות הן שישנם סורגים שיכולים להתמודד כמעט עם כל סוג של לחץ שתרצו להפעיל עליהם. אתה רק צריך לוודא שיש לך את הסגנון המתאים לבית שלך.

אם אתה לא מתכוון להשתמש יותר מדי לחץ אתה יכול כמעט להשתמש בכל דבר בשוק. מתלי מגבות עם בורג בודד ועד לברים יפים, עדינים ודקורטיביים, תהנה לבחור משהו שמתאים לסגנון שלך. אבל אם יש לך חדר אמבטיה שמשמש אותך לעתים קרובות, על ידי אורחים, או אפילו יותר חשוב, על ידי ילדים, אתה צריך לוודא שכל בר מגבות שאתה רוכש יכול להתמודד עם כמות הלחץ שהוא הולך לקבל.

בדרך כלל, אתה הולך לרצות ללכת עם אחד משלושה סוגים של מוטות מגבות. אלה הם מוטות מגבת בהברגה, מוטות מגבת מעל לדלת, או מוטות נשלפים. ברגים למגבות הם מסוג שבדרך כלל יש 2-4 ברגים כדי לחבר אותם לקיר. אם אתה מחפש משהו ממש כבד, אתה תרצה לא רק לחבר אותם לכל חלק של הקיר, אלא לחפש רגעים בקיר כדי לחבר אותם כדי לתת להם קצת תמיכה נוספת נגד הלחץ שהם הולכים להיות תחת. סורגים מעל הדלת יכולים להתמודד עם מתח רב. הסיבה לכך היא שכל משקל הדלת פועל לטובתם. במקרה של מוטות מגבות אלה, כמה מהדקים המתכתיים בדרך כלל עוברים על החלק העליון של הדלת. לקליפסים האלה יש מוטות שנמשכים בצד אחד שלהם שמחזיק את מתלה המגבות על החלק האחורי של הדלת. לבסוף, מתלים למגבות נשלפים לא תמיד יעמדו בלחץ המופעל עליהם, אבל הם לא יגרמו נזק גדול לקיר שלך אם הם יימשכו למטה. אלו מתלים למגבות המוחזקים במקומם בעזרת דבק גמיש וניתן להסרה. אפשר להדביק אותם על הקיר והם יחזיקו בלחץ רב, אבל אם הלחץ גדול מדי הם יתקלפו. החדשות הטובות הן שניתן להעמיד אותם בקלות בחזרה מבלי שמשהו יהיה גרוע יותר עבור הבלאי.

About admin

Check Also

החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.