המידע הבסיסי של חומרה קטנה: סיווג וקונוטציה

מהי חומרה? זהו מונח כללי המתייחס לכלי מתכת המשמשים בבניין ובריהוט. יש הרבה מוצרי חומרה. ניתן לקבץ אותם לחומרה גדולה ולחומרה קטנה. הראשון מתייחס לחומרי פלדה, כגון לוח פלדה, מוט פלדה, ברזל תעלה, ברזל שטוח. המאוחר מתייחס לעתים קרובות לפריטים הבאים, כגון חומרת בנייה, לוחית פח, חוט ברזל, חומרה ביתית וכלי עבודה. על פי רכושה ותפקידה, ניתן לקבץ את החומרה גם לשמונה סיווגים, כלומר חומר פלדה, חומר מתכת שאינו ברזל, חלקים מכניים, ציוד תמסורת, כלי עזר, כלי עבודה, חומרת בנייה וחומרה ביתית.

בגלל המקום והזמן המוגבלים, המאמר יציג בעיקר את החומרה הקטנה. יש לו הרבה סוגים ומפרטים. זה ממלא תפקיד חשוב מאוד בעיצוב החדר. רק באמצעות בחירת רכיבי החומרה הטובים יכולים אנשים להשתמש בחומר הקישוט בצורה בטוחה ונוחה. נכון לעכשיו, ישנם מאות סוגים של מוצרי חומרה קטנים בשוק.

ניתן לסווג את מוצרי החומרה הקטנים בשוק כדלקמן:

(א) סדרת מנעולים: מנעול דלת, מנעול מגירה, מנעול חלון, מנעול חשמלי, גוף מנעול וכן הלאה.

(ב) סדרת ידיות: ידית מגירה, ידית דלת.

(ג) חומרה לדלת ולחלון: ציר, שרשרת, בריח, קפיץ רצפה, סגירת דלת, התאמת טלאים, צלחת, תפס רולר וכן הלאה.

(ד) קישוט ביתי של דלת חומרה קטנה: גלגל גמיש, צינור אוויר, פח אשפה מנירוסטה, סד תלייה ממתכת, מוט וילון, טבעת יד, פס איטום, וו בגדים, קולב בגדים וכן הלאה.

(ה) חומרת מים וחימום: צינור, שסתום, ניקוז רצפה, סרט וכן הלאה.

(ו) חומרה קטנה לבנייה: צינור ברזל, צינור נירוסטה, צינור פלסטיק, מסמר, בורג, בורג, מחזיק זכוכית, סרט בידוד, סולם סגסוגת אלומיניום, תושבת מוצר וכן הלאה.

(ז) כלים: מסור פלדה, מלקחת, מברג, סרט מדידה, מקדחה וכן הלאה.

(ח) חומרה סניטרית: ברז, מקלחת, מתלה סבון, מתלה, מראה, מתקן סבון, מייבש ידיים וכן הלאה.

(i) חומרה למטבח: כיור, ברז, מכונת כביסה, קולט אדים, כיריים גז, תנור, מחמם מים, צינור, מיכל גז, מעקר, סיר אורז, מפוח ידני, מקרר וכן הלאה.

כי יש כל כך הרבה חומרה קטנה מוצרים בשוק, קשה מאוד לאנשים לבחור אותם. כאן המחבר יספר לך כמה עצות לגבי בחירת מוצרי החומרה. ראשית, אנשים צריכים לבחור את מוצרי החומרה עם מותג אמין. שנית, אנשים צריכים לבחור את הציר או המנעול עם תכונת איטום טובה. שלישית, אנשים צריכים לבחור את החומרה עם מראה טוב. כאשר הם בוחרים אותם, אנשים צריכים לראות אם יש להם פגמים מסוימים.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.