השתמש בחליטת תה לכוס תה מושלמת

חליטת תה, הנקראת גם ביצת תה או כדור תה, היא מכשיר מתכת המיועד להחזיק עלי תה רופפים תוך כדי טבילת האינפוזר במים חמים להכנת כוס התה המושלמת. חובבי תה רבים מאמינים ששימוש בעלים רופפים ועשבי תיבול המוחזקים בתוך האינפוזר יוצר כוס תה טעימה וארומטית יותר.

ישנם מספר סגנונות שונים של חליטות תה. האחד הוא כדור עגול עשוי מרשת תיל או נירוסטה הנפתח במרכז. אתה ממלא חצי מהכדור, נועל אותו סגור, ואז מפקיד את האינפוזר לתוך כוס תה או סיר מלא במים חמים. סגנון נוסף של אינפוזיר הוא גליל אלומיניום או מתכת אשר מחורר עם חורים רבים, וכולל שרשרת להורדת היחידה למים החמים. לפעמים סגנון זה של חליטת מתכת עשוי לצורות משוכללות יותר כמו לב או קוטג’ כפרי, עם פתח דלת מלכודת כך שתוכל למלא אותו בעלי תה או עשבי תיבול, ואז לסגור אותו לפני טבילת האינפוזר.

סגנון פופולארי נוסף של חליטת תה הוא חליטה בצורת כפית המחוברת למוט ארוך בצורת ידית שסוחטים אותו כדי לפתוח את שני חצאי הכף על מנת למלא אותה בתה או בתבשיל הרצוי. אחד היתרונות של סגנון זה של חליטה הוא שהוא משמש בקלות כפולה ככף לערבב דבש, מיץ לימון או חלב לתוך כוס התה המוגמרת שלך.

לאחר חליטת התה לחוזק הרצוי באמצעות חליטת תה, השתמש בשרשרת המצורפת או בידית כדי להוציא את חליטה מהמים, לזרוק את העלים או עשבי התיבול המשומשים ולשטוף את האינפוזר כדי שיהיה מוכן לשימוש שוב. זְמַן. חשוב לא לתת לעלי התה או לעשבי התיבול להתייבש בתוך חליטת התה מכיוון שהם עלולים להכתים אותו ולהיות קשים להסרה.

חליטת תה מהווה מתנה משתלמת ומבורכת עבור כל מי ברשימה שלך שנהנה מהטקס וההרפיה של לפנק את עצמו על בסיס קבוע עם שירות תה אחר הצהריים.

About admin

Check Also

Cobb Tuning – מאזדספיד 3 ו-6 סובארו WRX/STi XLE BPV

עם ההיכרות עם Cobb Tuning חוזרת לייצור חלקים קשים, השחרור הצפוי שלהם של שסתום מעקף …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.