התקנת דלת תלויה מראש

התקנת דלת פנים יכולה להיות דרך קלה ופשוטה לסגור כל חדר או חלל. אבל זה לא חייב להיות פרויקט שצריך לשכור קבלן לביצוע. אתה יכול בקלות להתקין דלת פנים בעצמך על ידי התקנת דלת תלויה מראש. ידועה גם כדלת משקוף מפוצלת, הדלת הבסיסית הזו נראית כמו כל דלת פנים אחרת, אך קלה להתקנה ובמחיר סביר לקנייה. השתמש במדריך זה להתקנת דלת תלויה מראש ותהיה בטוח שתפיק את המרב מהאביזרים והעיצוב הביתי שלך.

עבודת הכנה

התקנת דלת שנתלתה מראש היא תהליך פשוט וישיר למדי. כדי להתחיל, יש להפשיט את הפתח עד למשטח המסגרת המחוספס שלו. זה אומר להסיר את כל החומרים מהמשקוף עד שתחזור ל-2x4stud חשוף. משוך מסמרים כלשהם והסר כל מכשול ממשטח המסגרת המחוספס. יש להסיר את כל הקישוט והבסיס כדי להתאים את הדלת החדשה. הסר את תלי הקיר כדי שלא ייפלטו מהקיר.

לאחר שמשקוף הדלת נקי וברור, תוכל להכין את הדלת החדשה. החדש מגיע שלם וצמוד יחד. על ידי הסרת שניים עד ארבעה מהדקים בכל צד של הדק המפוצל ושחרור או משיכת מסמרים או ברגים כלשהם מהמשקוף העליון, הוא יתפצל. יש לחבר את לוחית הבזק של הידית למשקוף בעזרת בורג או ידית פלסטיק. הסר את החלק הזה של זה והניח בצד. כעת המשקוף אמור להתפצל ממנו בקלות.

הגדרת הדלת

הכנס את הדלת וצד הציר של המשקוף אל הצד הנכון של הפתח המחוספס. כמה שקעי עץ יכולים לעזור להרחיק את הדלת מהקרקע. הכנס את הדלת והמשקוף לתוך החור. סגור את הדלת והכנס כמה שקעים בצד הציר של הדלת כדי לעזור להחזיק אותה במקומה.

החל מהחלק התחתון של הדלת, הכנס מסמר גימור 8d לתוך המסגרת, חבר את הדלת למסגרת. עבדו במעלה הצד האחד של הדלת, חברו מסמרים בכל רגל או שתיים תוך התאמת החשיפה בדלת למרחק של ¼ אינץ’. היזהר מכל מראות בעת פטיש על הקירות.

לאחר שהדלת נמצאת במקומה, ניתן לחבר את המסגרת לפתח המחוספס. ודא שהחשיפה שלך סביב פתח הדלת זהה על ידי התאמתו לפי הצורך כשהדלת סגורה. לאחר שהמסגרת מסומרה לפתח, בדוק אם היא נסגרת כמו שצריך.

הצמדת הגזרה

לאחר שהדלת בוצעה בשיניים ומוסמרות למסגרת, ניתן למקם את הדק בצד השני של פתח הדלת. הגזרה פשוט מחליקה לתוך החורשות שמהן הגיע. הצמידו את הגזרה בחוזקה לקיר ולמסגרת, הצמדו אותו לקיר ולחתך באמצעות כמה מסמרים בגימור 8D. שים לפי הצורך כדי להתאים את הגזרה כך שתתאים בצורה נכונה. החלף כל עיצוב קיר.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.