התקנת ידית דלת זכוכית לדלת מקלחת

לאחר שרכשתם ידית לדלת זכוכית וקבעתם שכל החלקים כלולים בערכת הידיות, אתם מוכנים להתחיל בהתקנת החלק. עם זאת, לפני שתתחיל בהתקנה, ודא שגיליון הוראות כלול בגיליון. לעתים קרובות יותר מאשר לא, ייתכן שלא תצטרך להשתמש בהוראות אלה. אם מעולם לא התקנת ידית זכוכית, תזדקק להוראות.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, אתה תחליף ידית שכבר נמצאת במקום. אם ידית הזכוכית שאתה מתקין זהה או דומה לזה שאתה מחליף, ייתכן שלא תזדקק להוראות ותוכל לבצע את ההתקנה תוך דקות.

הנה דוגמה כיצד להחליף ידית דלת זכוכית על דלת מקלחת מזכוכית.

הצעד הראשון שלך הוא להסיר את הידית הישנה ולאחר מכן לנקות את האזור שממנו הסרת אותה. אם נעשה שימוש בדבק או כל סוג אחר של דבק על הישן, ודא שכל חומר שנותר נגרד כדי לאפשר את התקנת ידית הדלת החדשה בצורה חלקה ככל האפשר.

לאחר מכן, ודא שהחורים בדלת עצמה נמצאים במרחק שווה עם החורים בידית הזכוכית החדשה. אם החורים תואמים, המשך לקדוח את הברגים. אם יש צורך לקדוח חדשים, סמן את המשטח בעיפרון היכן שתרצה למקם את הברגים החדשים.

אם אתה מתקין ידית זכוכית שאינה דורשת ברגים, אתה יכול להשתמש בדבק כדי להתקין את הידית החדשה. ודא שאתה משתמש בדבק חזק עמיד למים שיעמוד בחום ובאדים. לאחר שמרחת את הדבק והתקנת את ידית הזכוכית החדשה, אל תשתמש בידית במשך מספר שעות עד שהידית תהיה מאובטחת היטב.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.