ה-MVP החדש של ה-Camp Chef Sport Grill

ה-MVP החדש של Camp Chef Sport Grill לעניות דעתי הוא אחד מגרילי הברביקיו האחוריים הטובים ביותר על פני כדור הארץ. יש לו עיצוב מודרני מלוטש שמתגלה היטב בכל פעילות תאחור. הוא נייד, המתאים בקלות בחלק האחורי של כל עגלה משפחתית, רכב שטח או טנדר ומתייצב בקלות על שולחן או על רגליו העצמאיות ויש לו את הכוח של גריל בחצר האחורית בגודל מלא.

גריל בעל מראה טוב שאחרים יכולים להעריך חשוב לכל תא אחורית בעל אבחנה. קבלת מבטים והערות מאשרים עמיתים הם חיזוק אגו נהדר שהופך את Camp Chef Sport Grill MVP למנצח בשל הסגנון המודרני שלו ומשיכה לעין. עיצוב המזוודה האדומה עם עיטור וידיות שחורים, לוחות צד מנירוסטה וחלק עליון עם ברדס הם חלק מהמאפיינים המושכים את העין שהופכים את התנור הזה לנחשק לכל תא מטען נלהב.

גריל טוב לאחור צריך להיות נייד מספיק כדי לטעון ולפרוק בקלות מאחור של רכב. העובדה שה-Sport Grill הוא בגודל 29″x16″x12″ ומשקלו פחות מ-60 ל”ג הופכת אותו לאחד הניידים ביותר מבין כל הגרילים עם 2 מבערים עם תפוקה גבוהה. ה-Sport Grill הוא גם מאוד תכליתי עם רגליים נשלפות לשימוש על משטח שולחן או בפני עצמו, בעמידה חופשית. הרגליים והמדפים מאוחסנים מתחת לגריל להקמה והובלה קלה, תכונות אלו הופכות את Camp Chef Sport Grill MVP לאחד הגרילים הטובים ביותר הזמינים לשימוש במגרש החניה של כל מרכזי אירוע ספורט, ברביקיו בחצר האחורית או פעילויות אחרות של תאחור או קמפינג.

גריל מזדנב, לצד היותו נייד, צריך להיות גם בעל יכולת לבשל כמות נכבדת של מזון בפרק זמן סביר וה-MVP של Camp Chef Sport Grill עומד באתגר. אל תתנו לגודל ולניידות שלו להטעות אתכם, לתינוק הזה יש תחושה וקיבולת של גריל בחצר אחורית בגודל מלא עם משטח בישול בגודל 375 אינץ’ ושני מבערים עוצמתיים שמוציאים סך מרשים של 25,000 BTU של כוח בישול שיאפשר בקלות לבשל סטייקים עבים, צלי תלת-קצוות או מתלה של צלעות לשלמות תוך זמן קצר, יחד עם הצתה ללא תחרות להתנעה קלה וללא מאמץ, מה שנותן לבעלים שלו יותר זמן ליהנות מפעילויות אחרות של הנחת תא המטען ופחות זמן לבזבז על גריל חם.

ה-MVP של Camp Chef Sport Grill, עם המראה הטוב והעיצוב המסוגנן שלו שמעניקים לו את המבטים וההערות המאשרות של תאחורי תאחור אחרים, הניידות והגמישות שמקלות על טעינה, פריקה והתקנה על שולחן או על הרגליים המתקפלות שלו. והעובדה שיש לו את כוח הבישול והביצועים של גריל בחצר האחורית בגודל מלא, כך שניתן להכין ארוחה גסה מלאה בזמן קצר יחסית, היא חבילה שלמה שנוצרה במיוחד עבור חובב תא המטען ולדעתי האולטימטיבית בתחום גריל ספורט לתאחור.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.