ה-Salvadore Back Bar Cooler אידיאלי למועדוני לילה

תעשיית מועדוני הלילה היא תובענית. לקוחות מועדוני לילה מורכבים בעיקר ממבוגרים צעירים שיש להם את האנרגיה והכוח לרקוד כל הלילה. זה גורם להם להיות מאוד צמאים ודי תובעניים בכל הנוגע להגשת המשקאות שלהם במהירות, והכי חשוב המשקאות חייבים להיות מקוררים. ה-Salvadore Back Bar Cooler עם דלת ציר יחיד מעולה למועדוני לילה והנה הסיבות לכך.

· בכל מועדון לילה יש בר ולכל בר יש דלפק שמעליו מוגשים המשקאות. ה-Salvadore Back Bar Cooler הוא הגודל המושלם שיתאים מתחת לדלפק של הבר, מכיוון שמידותיו הן 600 x 520 x 865 מילימטרים. בהתאם לאורכו של הבר, אתה יכול למקם כמה יחידות מתחת לדלפק עבור עקביות במראה ולאחסון מקסימלי של משקאות במיקום נוח. אם יש לך מספר יחידות, תוכל להקצות כל יחידה לסוג מסוים של משקה, למשל יחידה 1 לסיידרים, יחידה 2 לבירות וכו’.

· זה מצנן משקאות מהר מאוד. הוא מיוצר עם פונקציית קירור אוויר מאולצת עוצמתית המצנן משקאות מהר יותר מאשר מקרר רגיל. חשוב לזכור ש-Salvadore Back Bar Cooler אינו דומה כלל למקררי הבר שתמצאו אצל קמעונאי יומיומיים. מקרר בר זה מיוצר לשימוש מסחרי בתעשיית האירוח.

· יש לו בקרה אלקטרונית לניהול הטמפרטורה בצורה מדויקת יותר והוא מסוגל לשלוט בתהליך ההפשרה. בנוסף, יש לו תצוגת טמפרטורה גלויה מובנית כדי לסייע לך בניהול הטמפרטורה הפנימית של היחידה.

· לנוחות נוספת, לציוד הסעדה הזה יש מעבה המאפשר יותר מהאבק והפסולת לפוצץ, ובכך להפחית את עלות ההפעלה ולהאריך את חיי המדחס.

· מבחינת המראה החיצוני, ל-Salvadore Back Bar Cooler יש ידיות מתכת קשוחות ומנעולי הדלת הסגירה העצמית הם תכונה סטנדרטית. לכן, אתם לא צריכים לדאוג שהדלתות יעמדו פתוחות בזמן שהברמנים עסוקים.

· בחלק הפנימי ישנו אור המגיב למתג הדלקה וכיבוי, יש לו 2 מדפי כרום במפלס מפוצל ודלת הזכוכית מזוגגת כפולה. הזיגוג הכפול גורם פחות מאמץ על המדחס, ובכך משפר את חייו של המדחס ציוד קייטרינג.

ה-Salvadore Back Bar Cooler נהדר למועדוני לילה בשל גודלו הנוח והקירור המגיב במהירות. הדלתות עם זיגוג כפול, הידיות החזקות והדלתות הננעלות אוטומטית בהחלט מועילים לבעלי מועדוני לילה.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.