ה-T-Fal BeerTender הוא הדרך המושלמת להוסיף טיוטת פאב לבית שלך

הביאו את חווית הפאב הביתה!

ה-T-Fal BeerTender עבור חביות חבית Heineken היא אחת מיחידות הברז הביתיות במחיר נמוך יותר עבור חביות המיני של Heineken. מתקן בירה מהחבית הקטן והקל משקל הזה מגיע בסביבות $150.00 מהווה תוספת נהדרת לכל מטבח, מאורה או חדר משחקים של חובבי בירה.

כמו רוב מכשירי ה-BeerTender, יחידת ה-T-fal כוללת נורות חיווי עליון המאפשרות לך לדעת מתי חבית המיני שלך נמצאת בטמפרטורה המושלמת להנאתך. חשוב לציין שקירור בירה מטמפרטורת החדר לטמפרטורת טפח אופטימלית עשוי להימשך עד 10 שעות, אז ודאו שאתם מתכננים מראש לפני הקשה על החבית חמימה.

מגבלות נוכחיות

החיסרון העיקרי של חובבי בירה עם כל אחת מיחידות BeerTender הוא המבחר המצומצם של בירות שיעבדו עם מערכת ההקלטה הביתית. נכון לעכשיו רק חביות הייניקן, היינקן פרימיום לייט וניוקאסל בראון אייל יעבדו עם ה-T-Fal.

לא ניתן להקיש על חביות מיני אחרות בנפח 5 ליטר באמצעות מערכת זו מכיוון שהן אינן בלחץ CO2 כמו חבית ה-Heineken Draft. זה דבר שחשוב לשים לב אליו אם תכננתם להזמין איזה אוברון של בל לשמור בברז הבירה שלכם. כדי להקיש על חביות מיני מוזנות מכוח הכבידה, כמו גם מותגי Heineken, הסתכלו על EdgeStar Mini Kegerator הכולל מתאם CO2 לשימוש בחביות סטנדרטיות של 5 ליטר.

קלות שימוש

ההתקנה והחיבור של חבית המיני שלך למתקן היא סופר קלה וכמעט לא ייקח זמן כלל. פשוט פתח את החלק העליון, החלק פנימה את החבית שלך וצרף את צינור ההזנה, זהו. יחידות ה-T-fal וה-Krups כולן פשוטות למדי לתפעול, אז אל תדאג לגבי חיבורים מסובכים או נהלי הגדרה.

מאפיינים

ה-T-fal BeerTender כולל מגשי טפטוף ניתנים להסרה מנירוסטה, המטפלים בשטף שלך ועושים את הניקוי בקלות. פיה ניתנת להסרה מאפשרת ניקוי קל גם כן, אך תצטרך להחליף את קווי הצינור של Beertender בכל חבית חדשה. אתה יכול למצוא את חבילות הצינור בסט של 10 באמזון, מומלץ להצטייד בחבורה מהן בהזמנה הראשונה כדי לחסוך במשלוח בכל פעם שאתה צריך להזמין מחדש את הצינורות.

פנקו את עצמכם במזיגה המושלמת

זהו צעצוע נהדר לא יקר עבור כל חובב בירה שרוצה בירה קרה וטרייה מהחבית בכל יום ויום. טביעת הרגל הקטנה ומשקלו הקל הופכים אותו לנייד במיוחד כך שהוא נהדר גם למנגל ולדלתות האחוריות. ה-BeerTender נועד למזוג את הבירה שלך בצורה הנכונה עם כמות הראש המושלמת כדי שתוכל ליהנות באמת מחוויית טעימות הבירה.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.