חלונות קייסמנט: מה הם

חלונות גג הם חלונות הנפתחים ונסגרים כמו דלת, הנפתחת ונסגרת בציריה. החלקים העיקריים של החלון הם המסגרת, הצירים, וארכובה שהיא הידית השולטת במנגנון הפתיחה והסגירה. ניתן לתלות או להתקין את החלון משמאל או ימין כדי להיפתח החוצה.

חלון גג יכול להיות כזה שמתנדנד פנימה או החוצה; עם זאת, אנשים נוטים להימנע מהסוג שמתנדנד פנימה בגלל חששות מקום. אלה שמתנדנדים פנימה נוטים לתפוס יותר מקום מבפנים, כך שחדר קטן יכול בקלות להפוך אפילו יותר קטן. בנוסף, קשה יותר לקשט את המקום בסגנון פנימה מכיוון שהחלון הופך לחסימה, כך שאם בעלים ירצה לשים כיסויי חלונות כמו תריסים, סדינים או וילונות, לא ניתן לעשות זאת אלא אם החלון נשאר תמיד פתוח. בצד הבהיר יותר, הרבה יותר קל לנקות אותם מכיוון שתוכלו להגיע לשני צידי הזכוכית מבלי שתצטרכו למתוח.

חלונות גג המתנדנדים החוצה פופולריים יותר מהסיבה שהסגנון הפנימי אינו פופולרי עבורם. למעשה, הם לא רק מרחב בטוח, אלא בגלל העיצוב הנפתח לרווחה בזווית, גם אם החלון ממוקם באזור עם אוורור מינימלי, ניתן לכוון רוח לתוך המבנה במקום לזרום מעבר לחלון. עם זאת, הם לא קלים לניקוי כמו זה שמתנדנד פנימה, אבל עיצובים מאוחרים יותר אפשרו להניף את הזכוכית כך שניתן לנקות בקלות את שני הצדדים.

למרות שהם אינם פופולריים כמו פעם, ישנם חלונות חלופיים רבים הזמינים בחומרים, סגנונות וצבעים שונים. חלק מהחומרים שניתן למצוא הם עץ, מתכת, אלומיניום, ויניל ופיברגלס, שיש להם יתרונות וחסרונות משלהם. כל אחד מהם נותן מראה שונה לחלון עבור סגנונות שונים. ולמרות שאז ארכובה היו מאוד ברורים ולא במקום מבחינה אסתטית, חלק מהידיות הללו משתמשות בסגנונות מנוף במקום שחלקן אולי יאשרו. עם זאת, בגלל מנגנון הארכובה הקל לשימוש, סוג זה של חלון עובד בצורה הטובה ביותר עם מקומות שקשה להגיע אליהם כמו מעל הארון או משטחי השיש. חלונות גג חלופיים רבים זמינים מכיוון שיש אנשים המעדיפים את היתרונות שהחלון מביא.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.