טיפים לבחירת תאורת חוץ דקורטיבית

אם הייתם מסתובבים בכל שכונה תוך תשומת לב רבה לתאורה דקורטיבית, הייתם מתחילים להבחין בדפוס של בתים מדהימים עם מערכות תאורה קטנות מדי או זולות למראה. מצד שני, תתחילו לראות בתים קטנים יותר שבהם התקינו בעלי בתים מערכות תאורה גדולות מדי. במילים אחרות, בעוד שכולם אוהבים את האווירה שמספקת תאורת חוץ דקורטיבית, ואת הבטיחות המשופרת של תאורה, אנשים רבים פשוט לא עושים את הבחירות הנכונות. כתוצאה מכך, מערכת הבית והתאורה לא מאוזנת, מה שמסיח את הדעת מיופיו של הנכס.

המטרה בקניית תאורת חוץ דקורטיבית היא ליצור תוכנית שתכלול את הגודל והסגנון של הבית. משם, יהיה לך הרבה יותר קל לרכוש מערכת תאורה שתשפר ותשלים את הבית במקום ליצור מראה מביך. אחד השלבים הבאים הוא לקבוע את הגודל המתאים של תאורת חוץ לצרכים שלך. זכור כי לא קיימים כללים קשיחים לגבי גודל, הליכה בחוץ ועמידה בצד הדרך להסתכל על הבית. נסו להתמקד בכל מאפיינים אדריכליים הבולטים כגון עמוד תאורה, פסל, עמודים וכו’. בעזרת שיקול דעת חזותי טוב, קבעו את גודל תאורת חוץ דקורטיבית שתיצור איזון.

היבט חשוב נוסף בבחירת תאורת חוץ דקורטיבית קשור לתאורה. בדרך כלל, אתה רוצה שהחלק החיצוני יהיה מואר מטעמי אבטחה, אבל אתה גם רוצה למנוע בוהקים קשים. לכן, אנו ממליצים לכם שוב לחפש תאורת חוץ דקורטיבית המעניקה איזון. אחרי הכל, סוג זה של תאורה צריך להיות פונקציונלי לחלוטין.

אם אתם מתכננים להציב גופי תאורה לאורך שביל חניה או במעלה מדרגות המובילות לדלת הכניסה, התאורה צריכה להיות בהירה מספיק כדי להפוך את ההליכה לבטוחה ובו בזמן לא בהירה עד כדי כך שהתאורה בעצם מסיחה את הדעת. אם אתה צריך בהירות, אז עדיף להאיר אזור רחב כך שהאור לא יהיה כל כך מרוכז. רוב מערכות תאורת החוץ הדקורטיביות מגיעות עם קיבולת מינימלית של 100 וואט, בין אם כאור בודד או כאור מרובים. ליצירת אור בחוץ, זה מספיק.

בנוסף לגודל ותאורה, אתה רוצה לשקול את החומר של גוף תאורה חיצוני דקורטיבי. כיום, חמש האפשרויות הפופולריות ביותר כוללות ברזל, פליז, נחושת, אלומיניום יצוק וחומרים מרוכבים. למרות שישנן אפשרויות אחרות, משתמשים באלה מכיוון שהן יכולות לעמוד בפני האלמנטים ולהישאר יפים ופונקציונליים. החומר הקשה ביותר למצוא הוא ברזל יצוק אבל משהו מחושל ביד יהיה מדהים. רק ודא שחלקי המתכת של המערכת מצופים באבץ כדי למנוע התפתחות חלודה.

פליז היא בחירה פופולרית פשוט כי יש לה מראה אלגנטי. עם זאת, אפשרויות דקורטיביות עשויות פליז גם מבטיחות מערכת עמידה לאורך זמן שיכולה להתמודד עם כל סוגי הסביבות. היוצא מן הכלל היחיד הוא שפליז אינו מתמודד עם חום קיצוני, אך בחירת מתקנים בעלי ציפוי אבקה תבטל כל דאגה. כדאי גם להשקיע קצת יותר עבור פליז מוצק. לא משנה מה הבחירה, פליז אכן עובר תהליך חמצון ייחודי לפיו צבע פני השטח משתנה אך עבור תאורה חיצונית דקורטיבית, הוא מוסיף לקסם.

גם אם הייתם בתקציב מצומצם אבל רוצים נואשות תאורת חוץ חדשה, זכרו שלחברות יש מכירות כל הזמן, אבל תוכלו גם לבצע את הרכישה ישירות מיצרן. בנוסף, אנו מציעים לך לבדוק אפשרויות לתאורת חוץ דקורטיבית באינטרנט. מכיוון שלחברות שמוכרות רק דרך האינטרנט אין תקורה גבוהה כמו חברות לבנים וטיט, הן יכולות להעביר ללקוח חיסכון מדהים.

About admin

Check Also

החלפת דופק דלת

עומדים להחליף דופק דלת ישן בחדש? אולי אתה מחפש סגנון או גימור אחר. בכל מקרה …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.