טיפים לשימוש נכון בחותך חגורות בטיחות

בטיחות היא חד משמעית בראש מעייניו של כל אדם בימינו. זו הסיבה שהרבה כלי בטיחות פורחים בשוק כיום, כל גאדג’ט מעוצב עם התכונות והיתרונות שלו. כלי חירום אחד כזה הוא השילוב של חותך חגורות הבטיחות ומפסק זכוכית אוטומטי. חותך חגורת בטיחות טוב יכול לחתוך את חגורת הבטיחות של הרכב תוך מספר שניות. חותכים אלה נוצרים לעתים קרובות כסכינים שהם קטנים מספיק כדי להיכנס לתא הכפפות של הרכב. עם זאת, שיפור פופולרי של חותך חגורות הבטיחות הוא זה המובנה בפטיש זכוכית חירום. גאדג’ט 2 ב-1 זה מועדף על ידי הרבה נהגים בשל הרבגוניות שלו והקלות שבה ניתן לגשת לכל כלי בזמן חירום.

השימוש בחותך חגורות בטיחות קל. כל מה שצריך לעשות הוא להישאר רגוע ולהימנע מלהיכנס למצב מבוהל ללא קשר לכמה המצב גרוע. פאניקה גורמת לעיתים קרובות לאמצעי הנפש של האדם להיכנס למהירות יתר, ומונעת ממנו לחשוב ולעשות את הדבר הנכון. במצב נפשי רגוע, הנהג יכול בקלות לחפש את החותך, לכוון אותו לחלק הנגיש ביותר של החגורה ולחתוך את החגורה במהירות. לאחר שהחותך סיים את עבודתו, ניתן לאחסן אותו במקומו המתאים על כלי החירום כדי להמתין למקרה החירום הבא של הרכב שבו יהיה צורך שוב.

מצבי חירום או תאונות של כלי רכב גורמים לרוב למצבר המכונית להתרוקן, מה שלא מותיר דרך למחלצים העומדים על הצד החיצוני של המכונית או המשאית לפתוח דלתות נעולות. במקרה זה, פטיש הזכוכית החירום נדרש ליצור רווח קטן בזכוכית החלון שעלול להישבר עוד יותר כדי ליצור רווח רחב מספיק כדי לשחרר אדם. עם זאת, חגורת בטיחות תקועה עלולה לגרום לסיבוכים נוספים. אז תרחיש זה אומר שנדרש חותך חגורות בטיחות.

חותכי חגורות בטיחות משתנים במחיר וניתן לקנות אותם באינטרנט או בחנות לחומרי בניין מסורתית. לחותך חגורות בטיחות הנמכר בנפרד יש טווח מחירים של כ-10$ בזול ביותר ועד ל-43$ בתעריף היקר ביותר שלו. היקרים יותר מגיעים לרוב עם התכונות הנוספות הבאות:

• נורות LED (Light Emitting Diode) מובנות המועילות בעת תאונה בחושך.

• נדן צמוד לאחסון בטוח.

• קצה משונן חלקית חד מספיק כדי לחתוך את חומר החגורה העבה.

• עשוי מנירוסטה או כל חומר אחר המוכח בעמידותו. לחתכי חגורות בטיחות של סכיני טיטניום יש לרוב היתרון הנוסף בכך שהם נטולי חלודה למשך פרק זמן ארוך יותר בהשוואה לחומרי מתכת אחרים.

• משלוח חינם הוא תמיד תכונה נהדרת.

רוב הספקים המקוונים מציעים לא רק לשלוח את המוצר בחינם ללקוחותיהם, אלא הם גם שולחים אותו במשלוח מהשורה הראשונה המאפשרת לקונה לקבל את הפריט תוך מספר ימים. תכונה נדירה שנוספה לכמה חותכי חגורות בטיחות מובחרות הם כלים רבים המובנים בידית הסכין לאחסון כלי חירום קטנים וטבעת בקצה כך שניתן לחבר את החותך למפתחות המכונית. הידית יכולה להיות גם חזקה מספיק כדי לשמש פטיש לשבירת חלון הצד. למוצרי פרימיום יש אפילו פטיש מילוט מובנה גם כן.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.