ידיות לארונות – חובה לשיפוץ הבית

כולנו ראינו את שלל מופעי המהפך הביתי. אנשי מקצוע גורמים לכל משימה, קטנה כגדולה, להיראות כאילו ניתן לבצע בהצמדת אצבעותיך, במיוחד מכיוון שהכול נדחס לפרק של שעה אחת. אבל תאמינו או לא, יש כמה פרויקטים של שיפוץ בית שהם באמת פשוטים כל כך – קלים כמו אחת, שתיים, שלוש! לא חושבים שאתם מספיק שימושיים בבית כדי לבצע פרויקט שיפוץ הבית בעצמכם? תאמין לי, אתה יכול; תמשיך לקרוא!

חפש במטבח שלך

בטח שמעתם את המשפט “הבית הוא איפה שהלב נמצא”. מה שהביטוי באמת צריך לומר הוא “המטבח שלך הוא איפה שהלב נמצא”. הרי רוב הדברים לא מתרחשים באותו החדר עצמו? לא משנה כמה המטבח שלכם קטן, אתם ובני משפחתכם מבלים את רוב היום באכילה, בישול, הכנת אוכל, שיעורי בית או צביעה (בהתאם לגילכם). לכן הגיוני שפרויקט שיפוץ הבית שלכם יתקיים כאן. מכיוון שהוא נמצא בשימוש כה תכוף, הוא חייב לדרוש את מירב התחזוקה.

סמוך על חוש המגע שלך

פרסומת לאחרונה מתמקדת בכמה אנחנו נוגעים בדברים כל יום. תחשוב על כל מה שאתה נוגע במטבח שלך. מסירים ומחבתות ובשר נא ועד יצירות אמנות של ילד, אנחנו כל הזמן נוגעים בדברים בלי מעט מחשבה על שטיפת ידיים בין כל פעילות. לא פעם, נגענו בידיות הארונות שלנו בידיים שמנוניות, דביקות וטמאות אחרת. אתה לא חושב שהגיע הזמן שתראה את ידיות הארון שלך קצת עדינות, אהבה ואכפתיות?

הערך את הידיות והמשיכות שלך

השלב הראשון בכל פרויקט שיפוץ בית הוא לבחון מה כבר התקנתם. על ידי שימוש בחוש המישוש שלך, העריך את יחידות הארונות שלך, ידיות והכל. האם כל אחד מהמשטחים מחוספס למגע, רופף, לא מרוכז או לא בטוח? רשום את מספר משיכות הארון, הצירים והברגים שאתה מאמין שצריך להחליף. זה יחסוך לך זמן ואולי יחסל את הסיכויים לכאב ראש מאוחר יותר.

עדכן את הסגנון שלך

צרפתי, ספרדי, עכשווי או כפרי, לא משנה באיזה סגנון מטבח יש לך, כדאי לשקול לעדכן את האביזרים שלו. פשוט על ידי החלפת כמה חלקי חומרה ביתיים במקום להרוס ולחדש את המטבח שלך לחלוטין, אתה תעניק לחדר מתיחת פנים ללא העלויות המופרזות ואי הנוחות הכללית של פרויקט שיפוץ גדול. בעת בחירת או עדכון הסגנון שלך, אפשרויות החומרה הביתיות למשיכת ארונות כוללות את החומרים הבאים: כרום, ניקל, פליז, נחושת, פיוטר, זכוכית צבעונית ופלדת אל חלד. גימורים מקבילים כוללים מט, מלוטש, סאטן, מזג אוויר, ברזל, מלוטש או עתיק.

לערבב ולהתאים

במקום לבחור אפשרויות ארון רגילות, שקול להעז ולערבב כמה סגנונות כדי ליצור אחד שהוא באמת ייחודי לבית שלך. בחר חומר אחד ומגוון גימורים שנעים בין כהה לבהיר עבור ידיות הארון שלך. החל מהארונות הממוקמים בגובה הירך ומטה, התקן גימורים כהים יותר. עבדו את דרככם לעבר התקרה, שכבו את הגימורים של חומרת הארונות עם הגימור הקל והמבריק ביותר הקרוב לגופי התאורה שלכם. ניתן להשיג את המראה השכבתי הזה גם עם משיכות לארון זכוכית צבעוני. אביזרי זכוכית צבעוניים מאפשרים לך להתאים בצורה מושלמת את הסגנון הקיים או החדש שלך. עם זאת, אם תבחר לקשט במספר צבעים, הגבל את הצבעים שלך לשניים או שלושה; יותר מדי צבעים יכולים להיראות כאוטיים ומסיחים את הדעת.

הצג את זה

החלק הטוב ביותר בכל פרויקט שיפוץ בית הוא השלמתו! עדכון העיצוב של המטבח שלך בעצמך לא רק חסך לך כסף שאם לא כן היה מתבזבז בתשלום לאיש מקצוע, אלא גם מעלה את ערך הבית שלך באופן מיידי. הצג את העבודה הקשה שלך על ידי עריכת מסיבה כדי לחגוג לא רק את הזמן והמאמץ שלך, אלא גם את המטבח והאביזרים החדשים שלך. הזמן חברים, שכנים ובני משפחה להתפעל מעבודת היד שלך.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.