ידיות למגירות – בחירת הסגנון בהתאם לחדר

ידיות מגירות נוהגות להיות פונקציונליות למהדרין, דרך לפתוח ולסגור מגירות, היום הן באמת הפכו לדרך להגדיר אותן ולגרום להן לצוץ עם נגיעות מעצבים.

יש כל כך הרבה סוגים של ידיות למגירות זמינות עכשיו שזה ממש תופס דפים ודפים בקטלוגים. רוב חנויות שיפוץ הבית מקדישות להם מעברים שלמים. הם עשויים ממגוון שלם של חומרים מעץ פונקציונלי פשוט מאוד ועד עצם אקזוטי מאוד. חלקם מאוד מקושטים ויש להם עיצובים מאוד מורכבים. הידיות במקרים רבים באמת הופכות את היצירה. יש כאלה שהם מאוד פשוטים ואלגנטיים שעשויים מפיוטר, פליז, נירוסטה ומתכות פשוטות אחרות. ישנם אחרים המעוצבים כדי להיראות כמו פריטים אחרים, כמו כדורי בייסבול מיניאטוריים, כדורגל או מזלגות וכפות. השמיים הם הגבול למה שניתן לגרום לידיות להידמות. הם מוצעים גם במגוון גימורים, כדי להחמיא לתפאורה.

ההחלטה באיזו מבין שלל ידיות המגירות לבחור יכולה להיות קשה מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות. לקחת בחשבון כמה דברים יעזור לצמצם את הבחירה. למה זה ישמש? אם מדובר במגירות למטבח, מהידיעה שהמטבח הוא אחד האזורים העמוסים ביותר בבית צריכה לשכנע את הנטייה לטיפוסים עמידים יותר. אם הם מיועדים לשידה שעברה ליטוש מחדש מנסה להתאים אותם לתקופה שממנה מגיעה השידה זה רעיון טוב, אם השידה תשמש בחדר ילד, אחת האפשרויות היותר גחמניות עשויה להיות בחירה טובה . אם הם ישמשו על כיור אמבטיה, בחירה במשהו שיהיה עמיד ועמיד בפני לחות עשויה להיות הדרך הנכונה ללכת.

העלות של ידיות אלו יכולה להיות ממש שערורייתית, ככל שהן יותר מקושטות וייחודיות כך הן עומדות להיות יקרות יותר. ברור שתקציב תמיד חשוב, אז מציאת משהו שיתאים לטווח המחירים שנקבע כנראה יצמצם את האפשרויות.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.