יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים (או יותר, אם הם מותאמים אישית), הפתח הוא באמצע. הם בדרך כלל תלויים על מסילות עיליות על ידי גלילים או גלגלים, עם פסים נמוכים יותר להנחות אותם. הפאנלים, המחוברים בצירים מרכזיים, ניתנים למשיכה קדימה ואחורה באמצעות ידית או משיכה בפאנל הפנימי ביותר.

משמש לרוב כחלופה לדלתות הזזה, דלתות צרפתיות ודלתות ארונות רגילות, גדולות יותר יכולות לשמש כמחיצות חדרים, בעוד שהגרסאות הקטנות שלהן נמצאות במעברי מטבח או חדרי כביסה.

היתרונות של חיסכון רב במקום ברורים: הם תופסים הרבה פחות מקום בפתיחה מאשר דלתות רגילות; ניתן לטעון כי התקנת דלתות כפולות למעשה יוצרת מקום נוסף. לדוגמה, כשהן משמשות כדלתות מרפסת, דלתות מתקפלות מאפשרות לך לפתוח את הבית שלך בחוץ, ולהכניס את האוויר הצח והאור הטבעי פנימה. זה הופך אותן לאידיאליות בכל מקום שרצוי לנופים ללא הפרעה.

דלתות כפולות נראות טוב באותה מידה בין אם הן סגורות, פתוחות או חצי פתוחות. ניתן לבחור ממגוון חומרים: עץ, אלומיניום וויניל הם הנפוצים ביותר. דלתות דו-קיפול עשויות מעץ פרקט מובחר, כמו עץ, יכולות להוסיף נופך של מעמד עם התלקחות מודרנית לכל חלל.

האם יש כמה חסרונות להתקנת דלתות דו-קיפולות? למרות שהן נפוצות יותר מבעבר, הן עדיין נחשבות למותרות משהו: הן עולות יותר מדלתות רגילות. העלות עשויה להיות שווה את זה, עם זאת: לא רק בגלל הפונקציונליות הגבוהה שלהם, אלא בגלל שהם נוטים להעניק לכל חלל מראה עכשווי ואלגנטי.

מה עם האבטחה? אל תלכו שולל מהמראה שלהם: הם עשויים להיות חזקים, וניתן להרכיבם בנוסף עם צילינדרים של מפתחות נגד קידוח וצירים בעלי אבטחה גבוהה. אם אתם חוששים שילדים ילכדו את אצבעותיהם בין הפאנלים, תוקל לגלות שהדלתות הדו-קיפולים החדשות ביותר מגיעות עם מאפיין בטיחות למניעת תאונות כאלה.

אנשים שנוהגים למשוך את הידית בדלת מתקפלת כלפי חוץ, כמו בדלת רגילה – ולא הצידה, כאילו הם מיועדים למשיכה – יכולים להפעיל לחץ רב על המסילות והגלגלים. זה יכול להוביל לכיפוף של פסים, או להחלקת גלגלים החוצה. אם החלטתם להתקין דלתות דו-כיפולות, כדי ליהנות מכל היתרונות שיש להן להציע לאורך זמן, הקפידו לדחוף את הדלתות הצידה תמיד בצורה ליניארית.

About admin

Check Also

Cobb Tuning – מאזדספיד 3 ו-6 סובארו WRX/STi XLE BPV

עם ההיכרות עם Cobb Tuning חוזרת לייצור חלקים קשים, השחרור הצפוי שלהם של שסתום מעקף …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.