יתרונות חיסכון במקום של דלתות מקלחת Bifold

סגנון הדלת הדו-פעמי פופולרי בזכות הגמישות שלו. ניתן להשתמש בו ביישומי מגורים שונים, כולל ארונות, מזווה מטבח, חדרי שינה ועוד רבים. Bifold הוא גם הסגנון המועדף על ידי בעלי בתים שיש להם חדרי אמבטיה קטנים.

דלתות Bifold נפתחות פנימה ובכך חוסכות מקום רב. בפתיחה הדלת מתקפלת פנימה ומתיישרת עם הקיר. מלבד התכונה החסכונית במקום, דלת דו-פיפולית גם מפחיתה את טפטופי המים והיא מגיעה בצבעים, גימורים וגדלים שונים שתתאים לכל עיצוב חדר אמבטיה.

אתה יכול לבחור מתוך מגוון רחב של דלתות המוצעות על ידי קמעונאים מקוונים (PlumbWorld.co.uk, Kaboodle.com וכו’). חלקם עשויים להציע מחירים סיטונאיים או הנחה. הנה כמה דלתות מקלחת דו-פיפוליות לעיון שלך.

מארז תא מקלחת Hydrolux Bi-Fold עם מגש:

לדלת זו יש אטימה אטומה למים כדי למנוע דליפה. ערכות הדלת כוללות דלת דו-פיפולית, פאנל צד, מגש מקלחת לבן בשרף אבן מכוסה ומתקן מקלחת לניקוי עצמי. המארז כולל זכוכית שקופה מוקשחת בעובי של 6 מ”מ, עיצוב עם מסגרת מלאה, פתיחה ביד ימין או שמאל ומעטפת אקרילית. הגדלים הזמינים הם 740 מ”מ עד 760 מ”מ ו-880 מ”מ עד 900 מ”מ.

דלת מקלחת מנהטן 800 מ”מ לבן Bifold:

לדלת דו מתקפלת זו פעולת גלישה מצוינת עם קווים פשוטים ורבגוניות מרבית. הוא כולל זכוכית בטיחות מוקשחת בעובי 5 מ”מ ועיצוב ידית חדש. הוא עומד על 1,830 מ”מ עם יכולת התאמה מ-754 מ”מ ל-804 מ”מ.

Breuer Eleganca 900 מ”מ דו-קיפול דלת מקלחת מסגרת לבנה/זכוכית שקופה:

מארז זה שחוסך מקום כולל מסגרת לבנה וזכוכית שקופה. הדלת המתקפלת נפתחת פנימה כך שניתן להרכיב אותה בתא מקלחת פינתי או באמבטיה. יש לו יכולת התאמה של 50 מ”מ ומגיע עם מגש מקלחת אקרילי בצבע לבן ופסולת כרום. הגדלים הזמינים הם 1,850 מ”מ גובה ו-900 מ”מ רוחב.

דלת מקלחת 900 Bifold ממטריקס:

לדלת זו בגימור כרום יש זכוכית בטיחותית מחוסמת בעובי 6 מ”מ. בדיוק כמו דלתות ומארזים אחרים של מטריקס, גם דלת זו נבדקה והוכחה כמתאימה לשימוש עם כל מקלחוני כוח מודרניים. זה מגיע עם מסילות התאמה להתאמה אופטימלית. המידות הן 900 מ”מ ברוחב ו-1,850 בגובה. דלת זו נמכרת תחת מספר הדגם BF90-BFP90.

דלתות מקלחת Aquasata Bifold:

דלתות Aquasata bifold הן אפשרויות החלפה פופולריות עבור חדרי אמבטיה עכשוויים קטנים. הם מגיעים בדגמים שונים. דגם Aquasata 700 מ”מ כולל זכוכית בטיחותית קשוחה בעובי 4 מ”מ, גימור כרום מלוטש, פתיחה ידנית הפיכה ומידותיה 640 מ”מ עד 700 מ”מ. דגם Aquasata 800 מ”מ הוא גם כרום מלוטש ומידותיו 740 מ”מ עד 800 מ”מ. בינתיים, דגם Aquasata 1200 הוא הטוב ביותר עבור פתחים גדולים יותר. ניתן להתאים אותו גם לפתח ימני או שמאל ויש לו כרום מלוטש וזכוכית בטיחות מוקשחת בעובי 4 מ”מ. מידותיו 1140 מ”מ עד 120 מ”מ.

דלתות מקלחת דו-קפולות של Tempeste:

דלת זו בנויה על בסיס עיצוב חסר מסגרת למחצה. הוא השתמש בזכוכית משוריינת בעובי 6 מ”מ. גימור ה-ClearShield המובחר משמש על הזכוכית כדי לוודא שהדלת תשמור על המראה החדש שלה למשך תקופה ארוכה. מסגרת האלומיניום היא כרום מלוטש כדי להבטיח איכות גבוהה. הדלת זמינה בדגמים שונים עם אפשרויות התאמה של 710 מ”מ עד 760 מ”מ ו-850 מ”מ עד 900 מ”מ.

עם דלתות מקלחון דו-פיפול, תקבלו דלת חלופית פרקטית, חוסכת מקום ובמחיר סביר.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.