כיצד להחליף זכוכית חלון אור מחולק אמיתי

חבר שלנו הוא הבעלים של בית ישן יותר שכולו קסם ואופי שרק בתים ישנים מפגינים. בית ישן יותר מציג כמה אתגרי תחזוקה שונים, כמו אחד ששאלה לגביו בסוף השבוע שעבר. היא שאלה איך לתקן שמשת חלון שבורה בדלת הסערה בחלק האחורי של ביתה.

 

לחברה שלנו היה מזל, למעשה יש לה דלת סערה ישנה מעץ, שלמעשה ניתנת לתיקון בלי הרבה בעיות. הזכוכית בדלת שלה מחולקת לתשע חלקים, כל אחד מהחלקים או החלקים הללו מופרד על ידי עיטור עץ. סגנון זה של דלת ידוע כפאנל אור חלוקה אמיתי. לא כל הדלתות בנויות כך, לחלקן תהיה חתיכת זכוכית אחת שתכסה את כל פתח החלון ובמקום שיהיו חוצצים מעץ בין כל חלק, מיושמים את היציקה על הזכוכית. סט כפול של דפוס מיושם מוחל על הצד השני של הזכוכית נותן מראה של אור מחולק אמיתי.

 

על דלת או חלון שיש להם לוחות אור מחולקים, ניתן להסיר את הזכוכית לכל חלק ולהחליף בנפרד, והנה התהליך לעשות בדיוק את זה. בחלק הפנימי של הפאנל הזכוכית מוחזקת בדרך כלל במקומה עם שפכטל המכונה תרכובת זיגוג. בצד החיצוני של הזכוכית, עיטור האלמנה יחזיק את הזכוכית במקומה. הצעד הראשון להסרת פיסת הזכוכית השבורה הוא הסרת תרכובת הזיגוג. הכלי הטוב ביותר לכך הוא אקדח חום, שנראה כמו מייבש שיער על סטרואידים. אקדח החום הוא גרסה תעשייתית, בעלת דרגת חום גבוהה בהרבה ממייבש השיער שלך, אבל הקונספט זהה.

 

הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לשים זוג כפפות עבודה טובות. הייתי ממליץ על עור. כפפות כותנה או גינה לא יגנו עליך מהקצוות החדים של הזכוכית עליה אתה עובד, אז השקיעו את הסכום הנוספים והשיג זוג כפפות עור טובות. הדבר השני שצריך לעשות וחשוב לא פחות כמו כפפות העבודה, זה להרכיב משקפי בטיחות טובים. אלה יגנו על העיניים שלך מכל רסיסי זכוכית שעלולים לעוף למעלה.

 

עכשיו עם שפכטל נוקשה ביד, קח את אקדח החום שלך וחמם את תרכובת הזיגוג. ייקח כמה דקות עד שהתרכובת תהיה רכה מספיק כדי שתוכל לקלף אותה מהכוס. אני אוהב לנקוט באמצעי זהירות אחד נוסף לפני שאני מתחיל לעבוד על משטח הזכוכית השבור. אם הזכוכית רק סדוקה, אני אוהב להדביק סרטי ציירים על הזכוכית בדוגמה צולבת. שים את הסרט משני צידי הזכוכית. זה יעזור לשמור את הכוס במקשה אחת עד שתהיה מוכן להסירה. אם הזכוכית כבר שבורה, הסר כמה שיותר חלקים רופפים לפני שתתחיל לעבוד על לוח הזכוכית.

  

לאחר הסרת תרכובת הזיגוג, הגיע הזמן להסיר את נקודות הזיגוג. אלו הן חתיכות מתכת קטנות בצורת משולש מתכת שמחזיקות את החלון כנגד מעצורי העץ. אתה יכול להשתמש בשפכטל שלך כדי להסיר אותם. לאחר הסרת נקודות הזיגוג, הזכוכית צריכה לצאת מהפתח. זהו מקום אחד שבו הכפפות הן חובה. הסר את כל הזכוכית השבורה ולאחר מכן נקה את האזור שמתחת לזכוכית.

 

השג חתיכת זכוכית חלופית עבור חנות העשה זאת בעצמך המקומית או קמעונאי הזכוכית. השיטה המסורתית היא פשוט להתקין מחדש את הזכוכית בדלת ולאבטח אותה עם נקודות זיגוג ותרכובת, אולם הרבה מומחים לתיקון ביתי ממליצים כעת שתחילה להפעיל חרוז של אטם סיליקון מתחת לזכוכית כדי לאטום אותה, וזה באמת גורם הגיוני לי. עצור את חדירת האוויר בכל מקום שאתה יכול. טריק אחד שלמדתי בדרך הקשה, כסה את אזור הזכוכית שסמוך למקום שבו אתה הולך להשתמש באטם הסיליקון עם סרט ציירים. סיליקון זה כאב אמיתי, סליחה על משחק המילים, להסיר מהכוס. הסרט ילכד כל לחיצה החוצה.

 

לאחר שהזכוכית והסיליקון נמצאים במקומם, התקן נקודות זיגוג חדשות בחלק הפנימי של הזכוכית. אלה קלים להתקנה עם הפנים השטוחות של הסכין שלך. שים לפחות שתי נקודות לאורך כל קצה של לוח הזכוכית. לאחר מכן הגיע הזמן להתקין מחדש את תרכובת הזיגוג. הוציאו חלק מהתרכובת מהפחית שהיא נכנסה אליה, ועבדו אותה בידכם. עבדו אותו עד שתוכלו ליצור נחש ארוך וגמיש מהתרכובת, ואז הנח את התרכובת כמו נחש על החלון. לאחר שיש לך את התרכובת על כל ארבעת הצדדים של הזכוכית, קח את השפכטל שלך ונקה את המראה של תרכובת הזיגוג. השיטה הטובה ביותר היא להחזיק את השפכטל בזווית חדה כשקצה אחד רוכב על הזכוכית, ולמשוך את הסכין מפינה אחת לשנייה. אל תפסיק באמצע, זה ממש קשה להתחיל מחדש. סבלנות, צריך להתאמן כדי שהגימור ייראה נכון.

 

ובדיוק ככה סיימת. כמובן שאם הדלת שלכם אינה מעץ, אז התיקון הזה לא יעבוד לכם. לדלתות המודרניות החדשות יהיו חלונות עם פסי מתכת מסביב לחלונות שלעתים קרובות הם יצרנים ספציפיים בעיצובם. בנוסף רוב לוחות הזכוכית המודרניים הם בדרך כלל שתי זגוגיות עם גז אינרטי בין השמשות. גז אינרטי זה עוזר להפוך את החלון לחסכוני יותר באנרגיה. לפיכך החלונות החדשים אינם ניתנים לתיקון בדרך כלל על ידי בעל הבית הממוצע. ייתכן שתוכל להשיג לוח זכוכית חדש כולל המסגרת מהיצרן.

 

אבל, אם כמו חבר שלנו, יש לך את שמשות האור המחולקות האמיתיות הישנות יותר, כן אתה יכול לעשות את התיקון. אבל אולי זה יהיה זמן טוב לשקול להחליף את כל הדלת ביחידה חסכונית באנרגיה. בהתאם למצבך האישי, ההחלפה עשויה לזכות אותך בהנחה מרשימה לשנת 2009.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.