כיצד להרכיב רהיטי עץ

לקוחות רבים או לקוחות פוטנציאליים חוששים מהעבודה שתהיה להרכיב את רהיטי העץ שלהם לאחר רכישתו. אני מקווה שמאמר זה יעזור להבהיר כמה מהשאלות שעולות באופן טבעי.

בעוד שהוראות ההרכבה משתנות בין יצרני רהיטי עץ, יש גם קווי דמיון רבים. להלן סקירה כללית שאמורה לתת לך מושג טוב יותר במה מדובר:

שידות, שידות, שידות לילה וארון

רוב מוצרי המארז הכפריים, כגון שידות, שידות, שידות לילה ומארונות דורשים מעט מאוד הרכבה בכלל. ככלל אנו מורידים דלתות וידיות מגירות כדי למנוע נזק במהלך המשלוח, מכיוון שהם נוטים לבלוט ולהיות בסיכון.

יש חורים בחזיתות או בדלתות המגירות, והברגים כלולים, כך שלפריטים אלה זה פשוט עניין של להניח את ידית רהיטי העץ מעל החורים, להכניס את הברגים דרך הדלת או המגירה לתוך החור, ולהדק את הדברים. .

מיטות אמיש Low Post Log

רוב יצרני האמיש אוהבים להרכיב את ראשי המיטה על מיטות העץ בעצמם. לפעמים אנחנו מבקשים מהם להשאיר את ארבע הרגליים הפינות כדי להקל על המשלוח, מכיוון שהמיטות יכולות להיות מעט מאסיביות והקטנתן עוזרת לחסוך בעלויות המשלוח.

כל יצרניות הרהיטים של האמיש שאני מכירה משתמשים ב- Gorilla Glue, שהוא דבק חזק להפליא. ברגע שהם מדביקים את ראש המיטה, אתה יכול באותה מידה לשכוח לנסות לפרק אותו. אני מכיר אנשים שניסו לפרק אותם, ושברו חתיכה מהמיטה במקום.

אז ככלל, ראשי מיטה ולוחות רגליים באמיש מגיעים מורכבים לחלוטין. לכל הפחות, חלק הסולם שעובר בין שני העמודים כבר מורכב ומודבק. אם העמודים אינם מחוברים, עליך לחבר את שני חלקי הסולם האופקיים של המיטה (ראש המיטה ולוח הרגל) לארבעת העמודים הפיניים.

מיטות אמיש הן בדרך כלל 100% עץ.

זה אומר שהמזרון והקפיצים נתמכים על ידי מסגרת עץ. ככלל, שני בולי עץ עוברים בצד כל מיטה, בבסיס הקפיצים. יומני עץ אלו מחוברים לראש המיטה וללוח הרגל בכל קצה. בחלק התחתון של שני בולי עץ אלו יש חורים שנקדחו עבור שלושה “בולי עץ צולבים” שחוצים ותומכים במיטה. בעץ הצלב האמצעי, ברוב מיטות האמיש, יש חתיכת עץ קטנה שיורדת לרצפה כדי להציע רמה גבוהה יותר של תמיכה.

אז הנה לך. אם מעולם לא ראיתם מסגרת מיטה של ​​איימיש לפני כן, אולי תצטרכו להסתכל על היומנים האלה במשך דקה כדי להבין זאת. אבל ברגע שאתה מבין, זה באמת די פשוט. תרצה מברג, מכיוון שתרצה לתקוע כמה ברגים מעץ בגודל 2 ½ אינץ’ ליד המקום שבו מסתיים הבול, או “צ’אקים” כפי שהם נקראים, לחבר לתוך החורים המיועדים להם.

זה מאבטח את כל המסגרת, ויחד עם כוס הדבק הכבדה שכבר מנוהלת על ידי האמיש, מחזק אותה עוד יותר. פטיש גומי גם הוא די שימושי לפעמים, כדי להקיש על פיסת עץ מעוצבת למקומה. אבל אתה יכול להשתמש בפטיש רגיל, אם אתה מגן על העץ על ידי הכנסת ספר או משהו באמצע.

מיטות עץ נמוכות עם מסגרות מתכת

הרכבה של מיטות עץ נמוכות עם מסגרות מתכת היא אפילו קלה יותר. בדרך כלל חלקי הסולם מגיעים מורכבים מראש, כך שכל מה שאתה צריך לעשות הוא לחבר את ה”צ’אקים” לארבעת עמודי הפינה ולנעוץ את ברגי העץ המסופקים כדי לאבטח אותם. לרוב המיטות שלנו או עם מסגרות מתכת מותקנים מראש ברגי השהיה על יומני ראש המיטה ולוח הרגל. אתה פשוט לוקח את מסגרת המתכת ומחבר אותה על הברגים של כל אחד, ואז מהדק את האומים כדי לאבטח את המיטה.

מיטות עץ עם מסגרות מתכת הן יציבות מאוד וכנראה קצת יותר קלות להרכבה מאשר מיטות 100% עץ. הם גם לוקחים קצת פחות מקום הצידה, מכיוון שאין להם את מסילות הצד של עץ בצד. אתה יכול להשיג מסילות צד דקורטיביות של עץ להדק על מסגרת המיטה המתכתית, אם הצגת מסגרת מיטה מטרידה אותך. אתה יכול גם לכסות את מסגרת המיטה המתכתית בחצאית, והיא לא תראה כאשר המיטה מוכנה בכל מקרה.

הרכבת מיטות עץ חופה

הרכבת מיטת עץ חופה היא קצת יותר מאתגרת מהאחרות, פשוט בגלל הגובה והגודל של בולי העץ. זו בהחלט עבודה של שני אנשים – אני מכיר כמה גברים די מכניים שניסו לעשות אחד בעצמם ובאמת היה להם די הרבה זמן. זה לא משנה כמה אתה שימושי, אתה צריך מישהו שיחזיק פוסט אחד בזמן שאתה עובד על אחר! חוץ מזה זה באמת לא קשה מדי.

יש פשוט יומנים לחיבור לחלק העליון וגם לחלק התחתון, ולמעשה, זה לא יזיק שיש כמה אנשים שיעזרו להחזיק את החלקים בזמן שאתה מהדק את הברגים.

אם אני יכול לעשות את זה…

אני לא ידוע בתור מכני או שימושי, אבל הרכבתי מיטת עץ נמוכה עם מסגרת מתכת בפחות מחצי שעה בעזרת בני בן ה-11. אז אם אתה מאותגר מכני, זה באמת לא כל כך נורא.

אבל אם מיטת עץ היא מה שתמיד קיווית לו אבל אתה באמת המום מהמחשבה להרכיב אותה, למה שלא תכין כמה עוגיות שוקולד צ’יפס לאחד מהחברים המחזיקים במברג ותן להם לתת לך יד. עם זאת, לעניות דעתי, להרכיב מיטת עץ זה לא כמעט קשה כמו כמה פרויקטי הרכבה אחרים שהתמודדתי עליהם. אז הוצא את המברג שלך ותתחיל!

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.