כיצד לנקות חפצי זכוכית עתיקים

עתיקות נועדו להתפעל ולא רק בבעלות. זה חל באותה מידה גם על חפצי זכוכית עתיקים. רק בגלל שהם עדינים ועלולים להישבר, אין לארוז אותם ולאחסן אותם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לטפל בהם היטב והם יישארו איתך לאורך שנים.

החשש הברור ביותר לגבי חפצי זכוכית עתיקים הוא החשש מפגיעה בהם. בזמן הרמת חלקים כאלה, השתמש בשתי ידיך. הרם חפץ זכוכית עתיק עם החלק הכבד ביותר שלו. אל תרים אותו באמצעות חלקים עדינים כמו ידיות או אפילו פיות.

הצג חפצי זכוכית עתיקים במרחק מעט מפינות ישיבה. לעולם אל תחזיק אותם בוויטרינות הממוקמות ממש מעל פינת ישיבה. זה ימנע מהאורחים שלך להיתקל בחתיכות הזכוכית ולפגוע בהן. בזמן שטיפת חלקי הזכוכית העתיקים שלך היה סבלני. שטפו כל חלק בנפרד כדי שלא יתנגשו זה בזה וייפגעו.

אם יש לך חפצי זכוכית עתיקים שנשברו, אולי תרצה להדביק אותם יחד. עם זאת, הדבק מקבל שינוי צבע עם הזמן ומשאיר אחריו כתמים צהובים מכוערים. מומחים ממליצים לתקן זכוכית שבורה עם Hxtal, מה שגורם לחלקים להיצמד זה לזה בצורה טובה מאוד ואינו מתעוות מהר מאוד. ראשית, יש למרוח את הדבק על הקצוות של החלקים השבורים, להצמיד אותם בזהירות ואז להדביק אותם יחד. זה יעזור לשמור את החלקים יחד בזמן שלדבק לוקח זמן להידבק. לאחר 3 ימים, הסר את הסרט.

לפעמים אתה עלול לגלות שחפצי הזכוכית העתיקים שלך נראים מוכתמים או דהויים. זה יכול לנבוע משימוש, תצוגה או ניקוי שגויים. לפעמים, תנאים סביבתיים קשים יכולים גם לגרום לזכוכית להינזק. כאשר אתם מאחסנים חפצי זכוכית, רפדו אותם במטלית רכה או בריפוד פוליאסטר כדי שכל חלק לא יתחכך בשני. זה גם ימנע שריטות וימנע מכל צבע מבחוץ להתקלף. אל תשתמש במתלי מתכת קפיציים להצגת צלחות עתיקות. זה יכול לגרום להופעת סדקים ושריטות על הזכוכית. במקום זאת השתמש במעמדי עץ או פלסטיק כדי להציג את כלי הזכוכית שלך.

אתה יכול לנקות את הפריטים העתיקים שלך עם חומר ניקוי עדין ומים חמים. אתה יכול גם להשתמש בתמיסה של חומץ לבן ומים לניקוי. לעולם אל תכניס אותם למדיח הכלים. השתמש במטלית רכה או מברשת בקבוקים לניקוי אזורים קשים. אל תנסה לנגב את כלי הזכוכית. השאר אותו לייבוש טבעי. אם חפץ הזכוכית העתיק שלך בעל ערך רב, אתה יכול לשקול לפנות לעזרה מקצועית כדי לנקות אותו.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.