כיצד לסיים עבור קירות

קירות הבית שלך לעולם אינם רק מארזים לרהיטים שלך או חוצצים בין החדרים. אתה ומשפחתך חיים עם הקירות שלך כל יום בחייך. הם משפיעים על בחירת הרהיטים שלך, ולעתים קרובות, על מצבי הרוח שלך. מגוון חיפויי הקירות כל כך רחב, שאין סיבה מועטה לכך שלכל משפחה לא תהיה בדיוק מה שהיא אוהבת. בין אם תבחרו בכבוד של חיפוי מהגוני או אגוז, בצבע ובתחזוקה קלה של אריחי קרמיקה, בפאר של עור או בפשטות של צבע, הכל יהיה קל ליישום.

טפט

בגלל המגוון, האטרקטיביות וקלות היישום שלו, בעלי בתים רבים פונים מדי שנה לטפטים בעת עיצוב מחדש. ניירות רחיצים, רבים כבר גזומים, מציעים גימור נאה עם משטח עמיד לאורך זמן. טפטים לתקרה יוצרים אפקטים דקורטיביים מעניינים, וסוג הנייר הנתמך בבד לא רק מסתיר פגמים בתקרה, אלא שכשהבית מתיישב, הנייר נמתח ומסתיר סדקים קלים.

אתה יכול בקלות לאלתר שולחן ארוך להדבקה על ידי הנחת פאנל של דיקט ממש מעל השולחן או הנחתו בין שני סוסי נסורים. תצטרך גם סולם מדרגות 6′, רולר תפר, מספריים, ספוג, סכין גילוח וידית. כלי שימושי במיוחד הוא יישור פלדה. מוט ליטוש של טייח עובד הכי טוב, אבל אתה יכול לעשות אחד בעצמך מפלדה בגודל 14.

זה בערך 4 על 10 אינץ’ עם צד משופע או מצודד. הקצה הארוך מושחז מעט, מה שמבטיח אחיזה נוחה על הנייר שיש לחתוך ותוצאה מסודרת הרבה יותר.

כל המשטחים שיש לרדד צריכים להיות יבשים, חלקים ואחידים. אם הקיר היה מכוסה בעבר, הסר את כל הנייר והקצוות הרופפים ושייף לאורך התפרים כדי למנוע רכסים מאוחר יותר. יש להפשיט תפרים עם סכין גילוח, ואז לשייף. אם הקיר עשוי גבס, יש לבדוק היטב אם יש חורים, בליטות וסדקים, ולתקן כל פגמים, תוך זכרו ליישם גודל טפט על כתמי טיח חדשים וכל טיח לא צבוע, יבש ונקבובי. אם הקיר היה אמייל או סיים עם צבע מבריק, חיספס אותו מעט עם נייר זכוכית לפני הנייר.

אם הנייר שלך לא גזוז מראש, סמן קווי מנחה תואמים בעיפרון בהיר בשני קצוות הגליל. לאחר מכן גזרו את הקצוות בעזרת קו ישר ותער או מספריים. כדי לחתוך טפט לפי מידה, מדוד את המרחק מהתקרה ליציקת הבסיס והוסף 3 עד 4 אינץ’ דפוס צפייה תמידי כדי לוודא קצוות תואמים. אם אורך הטפט אינו מתאים כראוי, ניתן להסיר אותו בקלות על ידי הרמתו. הדבק נשאר גמיש ואינו מתייבש במשך כמה שעות.

אל תזרוק פיסות טפט נוספות שניתן להשתמש בהן מאוחר יותר כדי לכסות את לוחות המתגים והשקעים. מברג, מספריים, קצת צמנט גומי ועשר דקות הם כל מה שצריך. ראשית, הוצא את הפתיל השולט בזרם אל תיבת מתגי האור שבה אתה עובד. לאחר מכן הסר את שני הברגים הקטנים המחזיקים את הצלחת. יש ליישר פיסת טפט על קופסת המתגים הפתוחה, להתאים את דוגמת הנייר ולחתוך חתיכה בגודל 1 אינץ’ גדול מסביב מהפתח. אם הנייר אינו ניתן לכביסה, רססו אותו בניילון שקוף כדי שניתן יהיה להסיר בקלות את טביעות האצבע שלאחר מכן. .

מרחו צמנט גומי על החלק האחורי של הנייר הזה והנח אותו עם צד הדוגמה כלפי מטה. כעת הניחו את הצלחת על גב הנייר כאשר חזית הצלחת מופנית כלפי מטה. בעזרת סכין חדה או סכין גילוח, חותכים פתח למתג המתג. בעזרת איסוף קרח או קצה סכין, נקב חורים עבור הברגים שמחזיקים את הצלחת לקיר. גזרו פינות באלכסון כך שיהיה משטח חלק כאשר קיפול 1/2 אינץ’ של הטפט נלחץ על גב הצלחת. יש למרוח צמנט גומי בנדיבות כדי להחזיק את חלקי הצד במקומם. הצלחת מכוסה כעת וניתן לְהַחזִיר.

חיפויי קיר מפלסטיק

פלסטיק ויניל עמיד במיוחד בפני כתמים ביתיים, במיוחד שמנים ושומנים, הוא אחד החומרים המעשיים ביותר שקיימים כחיפוי קיר. תחזוקה לקיר מפלסטיק ויניל היא לכל הפחות. עשוי בצורה של מוצרי חצר, אריחים, אבן מדומה או לבנים ועיצובים אחרים, הוא מסתיר בקלות פגמים ואי-סדירות בקירות.

אם הקירות היו בעבר צבועים בשמן או מצופים באמייל, הם חייבים להיות “פרלש”, כלומר, לשטוף עם תמיסת אשלג. סוחר הטפטים או הצבע שלך יכול לספק את המתחם. אם הקירות היו בעבר צבועים במים, מסויידים או מסוידים, יש לעבור עליהם עם מברשת תיל וחומר ניקוי חזק. זה יבטיח משטח נצמד טוב לכיסוי החדש. אם הקירות לא נצבעו בעבר, יש לגרד אותם עם מברשת תיל כדי להסיר את כל החלקיקים הרופפים ולשטוף עם חומר ניקוי חזק כדי להסיר כל שומן ולכלוך. אם הקירות היו מכוסים בעבר בנייר, ודא שאין קצוות רופפים או נייר מתקלף, ומרח שכבה בגודל דבק, ואפשר לו להתייבש ביסודיות לפני מריחת הויניל.

חיפויי קיר מבד

סדקים בטיח, קווי תקרה לא אחידים ומרווחים בפינות שבהן התיישבו הקירות, ניתן להשתלט על כולם באמצעות חיפוי קיר מבד. זה עוזר לטיח שמתחתיו להיצמד. זמין ברוחב 24 אינץ’ גזוז מראש, כל מה שאתה צריך לדאוג הוא לחתוך אותו לאורך הנכון. הקצה הישר מקל על ביצוע עבודת חבטות מושלמת במקום לחפוף את הרצועות כפי שנעשה במלאי רגיל. הליך תליית הבד חיפוי קיר זהה לחלוטין לזה של כל טפט אחר.

לוחות קיר

מעט יחסית של חומרי בניין יכולים לעלות על האפקט המתקבל משימוש בלוחות אנכיים – אורן מסוקס, אלון זהוב, סקויה, אם להזכיר רק כמה. כאשר אתה מבקר בחצר העצים שלך, הקפד לקנות לא דרגה נמוכה ממספר 3 לוחות נפוצים. מתחת לאותו תקן, ללוחות יהיו קשרים רופפים, פיצולים לאורך התבואה וקצוות רעים, מה שגורם לבזבוז. גם ציונים נמוכים עלולים להתעוות בצורה קשה. אם אתה בוחר אורן מסוקס, ודא שכל הקשרים קטנים ואינם בולטים משני הצדדים. דחו לוחות עם קשרים ארוכים שנוסרו לאורכם. לוחות צריכים להיות נקיים מעיוותים ופיתולים, כפי שהם יהיו אם ייערמו כראוי בחצר.

לאחר הלידה, ערמו את העצים בתוך הבית בטמפרטורת החדר העתידית, אם אפשר. עשה זאת לפחות שבוע לפני הנחתם. בזמן הערימה, בחנו את שני הצדדים ובחרו את הצד שבו תרצו להשתמש כמשטח. צבעו את הצד השני עם חומר משמר עץ חסר צבע כדי למנוע ספיגה מיותרת של לחות דרך הגב הבלתי גמור אחרת לאחר הקיר. לאחר מכן ערמו את העצים עם בלוקים קטנים בין לוחות במרווחים של 4′ לאורכם. זה מאפשר לאוויר להגיע לכל הצדדים.

בזמן שהעץ מתייבש, שים את הקירות בצורה. אם אתה מתכנן להציב את הקיר בצורה אנכית, תצטרך פרווה. אם אתם מתכננים להקים את הלוחות בצורה אופקית, אז אין צורך בפרוות, אבל סמן את המיקום של חתיכים לקיר כדי שתוכל למצוא אותם למסמר אחר כך. לוחות דיקט וחלקים מורכבים מראש של חומרי קיר לוח גם דורשים פרווה לעיגון בטוח.

התחל את העבודה בפינה אחת. מסמר את הלוח הראשון עם קצה הלשון מחוץ לפינה. מסמר פנים (דרך המשטח החיצוני של הלוח) 1 אינץ’ מקצה הפינה לתוך הפרווה. לאחר מכן הנע מסמרי גימור (רצוי 8d או l0d) בזווית דרך הלשון במקום שבו היא מצטרפת לקרשים ולתוך הפרווה. הגדר את המסמרים ממש מתחת למשטח העץ עם סט מסמר. הלוח השני מונח כנגד הראשון, החריץ נלחץ על הלשון של הראשון, ולאחר מכן נקש בחוזקה למקומו עם גוש עץ המוחזק כנגד הלשון כרפידה כדי למנוע פטיש סימנים. מסמר למעלה דרך הלשון כמו קודם. אין צורך יותר בציפורן פנים.

חותכים את כל הלוחות לפחות 1/4 אינץ’ פחות מהמרחק בין הרצפה לתקרה, כך שאם רטיבות תגרום להם מאוחר יותר להתנפח, הם לא יתכופפו במרכזם וישתחררו. עבור קיר סמוך, החלק הראשון נקבע לתוך בפינה, קצה החריץ נגוע בלוח הראשון שהוצב וממוסמר לפנים, ואז מסומר דרך הלשון כמו בקיר הראשון. ברוב המקרים, הצבת קיר לוח מעלה את פני השטח מעבר לגבולותיו הקודמים, מה שאומר שחלק יש צורך בטיפול נוסף סביב דלתות וחלונות. לפני החלת לוחות על אזורים אלה, הסר את התרמילים המקוריים והצב 2 על 2 של חומר זהה לזה שנבחר עבור הקיר, והצב אותם צמודים עם המשטח הפנימי של החלון או משקוף דלת. אלה, בתוספת הפרווה, יספקו משטח סומק כאשר לוחות הקיר הסופיים יוצמדו לרצועות של 2 על 2. לאחר מכן ניתן לחתוך מארזים חדשים מאותו עץ כמו הקיר ולהחיל אותם על פני 2 על 2. -2. כדאי לטפל באזורים שמעל דלתות וחלונות בפא דומה שיון.

ניתן להשתמש בטיפולים שונים בחלק העליון והתחתון של קירות לוח העץ. יש צורך בסוג כלשהו של קישוט. לוח בסיס אופקי – ברוחב 3 עד 4 אינץ’ – הוא צורה אחת. או לפחות 1 אינץ’ רבע עגול כדי להסתיר קצוות לוח. בקו התקרה, תבנית כתר צר (2 עד 5/2 אינץ’) עשויה להתאים, או 1 אינץ’ רבע עגול כדי להתאים לבסיס המתאים. רצועה l-by-2 עשויה לשמש גם כתחליף כאשר רצוי שהיעדר מוחלט של משטחים מעוקלים.

לוחות קשיחים משטחי פלסטיק מהווים משטח קיר אטרקטיבי במיוחד וקל לניקוי. הם מורכבים ממשטח פלסטיק קשיח, חצי ברק, שנאפה על בסיס קרטון קשיח מחוסמ. הם אף פעם לא דורשים קישוט וניתן לנקות אותם עם מטלית לחה בלבד. עקוב אחר התמונות בעמוד הבא להתקנה.

לוח היתד

לוח קשיח מחורר, המכונה Peg-Board, זמין בפאנלים בגודל סטנדרטי וניתן לחתוך אותו עם מסור ידני או שולחן לכל גודל שאתה צריך. החביב על בעלי בתים צפופים, מתלי המתכת הניתנים להחלפה, הננעלים מעצמם, מאפשרים לתלות חפצים כבדים כמו מכסחת דשא או קלים כמו כובע. אתה יכול להשתמש בקיר שלם בחדר או בארון – או מקום בזבוז קטן – לאחסון או לתצוגה. לוח קשיח מחורר, בגימור מצד אחד או שניהם, ניתן לצביעה עם מברשת או רולר, בכל סוג של צבע. עובי Peg-Board l/8″ מתאים לרוב השימושים. אמצעי הזהירות היחיד שאתה צריך לנקוט בהתקנתו הוא להשתמש ברצועות מסגרות או פרוות עבות מספיק כדי לספק מרווח מתלה נאות בחלק האחורי של הלוח. עבור 1/8″ Peg- קרש, אתה צריך מרווח מתלה של 3/8 אינץ’. כדי להצמיד את הלוח לחבטות או לקירות, השתמש במסמרים, חורים נגדיים וממלאים במרק – או השתמש בברגים דרך חורים קיימים.

אריח קרמיקה

אתה יכול להשתמש באחת משתי השיטות כדי להדק אריחי קרמיקה לקיר:

1. הכינו משחה נוקשה ממלט רגיל, רצוי צמנט פורטלנד לבן, מעורבב 1 חלק עד 2 או 5/2 חלקים חול דק נקי בתוספת מים. הרטיבו היטב את משטח הקיר ואת החלק האחורי של האריח. לאחר מכן יש למרוח את הדבק ולהציב את האריח במקומו.

2. מצד שני, אפשר להשתמש בדבק פלסטי. השחור עמיד למים בעוד הלבן לא. שני הסוגים זמינים בחנות לחומרי בניין המקומית. עם זאת, ודא שהקיר והאריחים יבשים לחלוטין לפני מריחת הדבק.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.