כלי בישול – נירוסטה או נון-סטיק?

מה ההבדל בין נירוסטה לכלי בישול נון-סטיק? האם אתה יודע? בטוח שלא עשיתי זאת, וזו הסיבה שהחלטתי לכתוב את המאמר הזה. עכשיו כל אחד יכול לזהות את ההבדל בין השניים רק על ידי התבוננות בהם, אבל אם אתה לא שף מקצועי, אולי אתה לא יודע מה ההבדל זה יעשה כשאתה מבשל איתם. בואו נסתכל מקרוב…

כלי בישול Nonstick ידועים בכך שאינם מאפשרים לאוכל להידבק לכלי הבישול שלך, וגם לניקוי קל. יש גם אומרים שבישול עם טפלון הוא אפשרות בריאה יותר מכיוון שאינך צריך להשתמש בכמות גדולה של שמן או חמאה. כלי בישול Nonstick זמינים לרכישה בטונות של קמעונאים, עם מגוון דרגות וטווחי מחירים. מילת זהירות מניסיוני, הייתי נרתע מלרכוש את החלק התחתון של שרשרת המחיר, זה לא הסתדר לי במיוחד. החיסרון שמצאתי בנון-סטיק הוא העמידות של המחבת עצמה. אני מבשל הרבה עם המחבתות שלי ושמתי לב שהטפלון נשחק בקלות, חלק מגימור הנון-סטיק שלהם ירד (שוב, פריטים במחיר נמוך יותר), ועדיין נאלצתי להשרות אותם לפני שהצלחתי לנקות אותם לחלוטין .

על פי רוב, נירוסטה כבר מזמן החביבה על רוב השפים המקצועיים. אני לא יכול לחשוב על פעם שאי פעם צפיתי בתוכנית בישול שבה לא נראה סיר או מחבת אל חלד. כלי בישול נירוסטה מושלמים להשפעת ההשחמה על האוכל, בישול האוכל שלך באופן שווה, ולדעתי, בפחות זמן מאשר עם נון-סטיק. הנירוסטה עמידה מאוד, מספיקה אפילו כדי להכניס אותה לתנור (לא מדברים כאן על סירים ומחבתות, בוא נחשוב מחבתות). נמצא כי כלי בישול מנירוסטה מעט גבוהים יותר בסולם המחירים בהשוואה למקבילו הנון-סטיק, אך אם נלקח שוב מניסיון אישי, זה שווה את הכסף הנוסף.

עדיין לא מצליחים להחליט? אולי אתה יכול לתת לכל אחד מהם ניסיון. רכשו אחד מכל אחד והקדישו זמן לבישול איתם. ראה איך הם מטפלים באוכל שאתה מכין ואיך הם גורמים לאוכל שלך לטעום. אם אתה הולך בדרך זו, ודא שאתה מכין תערובת של מזונות שונים בזמן שאתה בודק את זה כדי שתוכל לראות איך הם משתווים במצבים שונים. עדיין יש לי את שניהם במטבח שלי (היה לי נירוסטה לפני שפגשתי את בעלי, והוא הכניס לנישואים שלנו טפלון).

בישול שמח

על המחבר: למחבר תמיד הייתה קצת אובססיה עם מוצרים לבית, רהיטים ומטבחים נהדרים. כשגדלה עם מעט מאוד בילדותה, היא הייתה לוקחת לעתים קרובות את הקטלוגים של אמהות והופכת את בית החלומות שלה חדר אחר חדר עם מקל דבק וקצת נייר. עכשיו כולה גדלה, יש לה את הבית שהרכיבה בילדותה, ומקווה שהתשוקה שלה תעזור לאחרים למצוא דרך להפוך את הבית שלהם בדיוק כמו שצריך. אתה יכול לבקר באתר האינטרנט שלה בכתובת https://homesweethomestore.com. תהנה!

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.