להחיות את הבלאקווד

רכב זה נמכר בשנת 2002 בלבד. למעשה, זהו אחד מכלי הרכב הקצרים ביותר בתעשיית הרכב. לינקולן בלקווד הוא טנדר יוקרתי שיוצר והוצג תחת המותג לינקולן של חברת פורד. והכל בשל תוחלת החיים הקצרה שלו, רכב זה נודע ונחשב כאחד הכשלים המרהיבים בתעשיית הרכב.

בהיסטוריה שלו, לינקולן בלקווד נחשב כגרסה נוספת של טנדר פורד F-150 Crew Cab. עם זאת, ההבדל בין השניים הוא שהלינקולן בלקווד מעוטר ומאובזר בפאר. במהלך אורך חייו של שנה אחת, ה-Lincoln Blackwood היה זמין עם מראה חיצוני שחור וחלק פנימי שחור. מצע המשאית הפך לשמש כתא מטען. זה נעשה על ידי הוספה של טונאו כוח ושטיחים קטיפה. בהתאם לחלק החיצוני של מיטת המשאית, היא כללה פסי סיכה מאלומיניום על עץ שחור מלאכותי מחורר.

מארק האצ’ינס, נשיא לינקולן מרקורי ציין, “היינו כל כך מרוצים מההתלהבות של הציבור מהקונספט לינקולן בלקווד שידענו שעלינו לבנות אותו. הבלאקווד מספק את כל הערעור הרגשי של ‘צריך לקבל את זה’ של הרעיון, ונשמור על הייצור מוגבל כדי לשפר את הבלעדיות והאיסוף שלו.” בנוסף לכך, ג’ים רוג’רס, מנהל השיווק הכללי של לינקולן מרקורי, הצהיר, “הלינקולן בלקווד הוא יוקרה אמריקאית מכיוון שהוא שובר את כל הכללים לגבי רכבי יוקרה. הוא מוחק לחלוטין את הקווים בין מכוניות יוקרה, רכבי שטח וטנדרים. כנראה המילה הטובה ביותר לתאר את הבלאקווד היא כיף – כיף לנהוג וכיף לראות אותו נוהג.”

עם זאת, השנה, חברת פורד מוטור החליטה להחיות ולהחזיר את לינקולן בלקווד. דגם 2006 הוצג ברמת גימור אחת בלבד שהיא רכב השירות היוקרתי. יש לו ארבע דלתות ויש לו את היכולת לקלוט ארבעה נוסעים לכל היותר. טנדר יוקרתי זה מצא את התחרות שלו דרך Cadillac Escalade EXT ו-GMC Sierra Denali. הרכב החדש הזה מגיע מצויד במנוע V8 בנפח 5.4 ליטר שיכול להפיק 300 כוחות סוס. זה יכול להגיע ל-12 MPG בעיר וכ-17 MPG בנסיעה בכביש מהיר. הסטנדרט לדגם זה הוא תיבת הילוכים אוטומטית עם ארבע מהירויות עם הילוך יתר.

לינקולן בלאקווד החדש משנת 2006 מספק מרחב גדול והרבה מקום לנוסעים. הוא מציע חידודים רבים וגוף נטול חריקות. רכב זה גם מספק למשתמשים תחושת ביטחון ומעניק להם שקט נפשי בכל הקשור לרכישת הרכב הנכון. הביצועים של לינקולן בלאקווד 2006 רחוקים מאוד מקודמו עם התכונות החדשות והמרגשות שלו. הרכב החדש הזה חולק את העיצוב שלו עם לינקולן Navigator, ופנסים ראשיים עם מחזירי אור מורכבים, ידיות דלתות מכרוכות, מראות צד ודלת מילוי דלק, כמו גם פנסי ערפל ופנסים אחוריים הבולטים על רקע הצבע השחור העמוק.

http://www.landrparts.com מייצרת ומוכרת חלקי רכב ואביזרים לרכבי לינקולן. לינקולן חלפים וחלפים לרכב שואפים להיות המקור האולטימטיבי לחלקי גוף ואביזרים מעולים ואיכותיים. סדרת המוצרים של חנות מקוונת זו לרכבי לינקולן כוללת חגורות הנעה, צריכת אוויר, בלמים ומגוון שדרוגים נוספים המחמיאים לרכב. מתעניינים יכולים לבקר באתר שלהם ולעיין בכל חלקי לינקולן המובילים בחנות. כל חלקי לינקולן חדשים ומובטחים שיתאימו.

About admin

Check Also

יתרונות (וחסרונות) של התקנת דלתות דו מתקפלות

דלתות דו-קיפול הן הדלתות המתקפלות על עצמן; בין אם הם מגיעים בשניים או ארבעה חלקים …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.