מדוע פרופילי uPVC נמצאים במרחק של מיילים קדימה בהטבות בהשוואה לאחרים

uPVC (הידוע במלואו בשם פוליוויניל כלוריד לא מפלסטיק, לא להתבלבל עם PVC, שהוא כלוריד מפלסטיק) הוא פוליוויניל המשמש לרוב בייצור המוני של דלתות או חלונות העשויים במלואם מחומר ה-uPVC. להלן, נדון ביתרונות הכרוכים בשימוש במוצרי uPVC וכיצד הם יכולים להועיל לחיי היומיום בהתבסס על מזג האוויר.

בשנים האחרונות, פרופילי פוליוויניל כלוריד לא פלסטיים או uPVC הפכו פופולריים ונמצאים בשימוש נרחב בבתים. PVCu שהוא תרכובת פולימר קל משקל מאוד, חזק, עמיד, זול, חסין טרמיטים וניתן לצבוע אותו באינספור גוון, ניתן לצבוע אותו כך שייראה כמו עץ. מלבד כל התכונות החיוביות הללו, דלתות PVCu לעולם אינן נרקבות, מתקלפות, מחלידות, דוהות, בורות, מתקלפות או קורוזיות. רק שטיפה קלה בסבון ובדיקת האטמים מספיקה לתחזוקה.

בחירה עמידה

בניגוד לגמישות של PVC, ל-uPVC אין חומרי פלסטיק, מה שהופך אותו לחומר יציב ועמיד מאוד; שלא לדבר על זה גם מאוד זול לייצור. פרופילי uPVC יעבדו היטב בבתים ובארגונים, כי לא רק שהם קלים ויציבים, אלא שהם לא מראים שום תגובה למים; יתרון מסוים כאשר לוקחים בחשבון את הלחות.

דלתות וחלונות

השימוש ב-uPVC הוא הנפוץ ביותר עם דלתות וחלונות, הודות לעמידות למים וייצור זול, הוא נגיש בקלות ובמחיר סביר גם לבתים וגם למבני חברה. הוא לא מתבלה בקלות ובטוח ישמש שנים רבות וטובות מרגע התקנתו לראשונה. זהו חומר קשיח, חזק ונוקשה שלא יפנה מקום לשום אפקט בליה ולעיתים מהווה תחליף מצוין בעת ​​נפטרים מפרופילי עץ או מתכת.

חיסכון של עד 30%

פרופילי uPVC הם שיפור מובהק לעומת פרופילי עץ, אשר נוטים להישבר בקלות ובסופו של דבר להיות די שבריריים. הם גם מספקים בידוד רעשים ואינם דורשים תחזוקה רבה. לא רק זה, יש להם בידוד חום מרשים, מה שיכול אומר רק דבר אחד: עלויות נמוכות יותר בשימוש במיזוג אוויר, דבר ידוע. מחקרים מראים שניתן לחסוך עד 20-25% באמצעות הכנסת פרופילי uPVC לבתים חדשים, וזה עובד בשני הכיוונים: חימום וקירור כאחד.

תנאי מזג אוויר

פרופילי uPVC אינם נרקבים או משחיתים והם עמידים בפני אבק, וזה יתרון מובהק כאשר אתה מוכנע לסופות האבק. גם אחרון חביב: הם לא מאפשרים לחום לחדור לבית או לנחלה וקשה ביותר להצית אותם. זהו מוצר איכותי בעל מגוון רחב של סגנונות המוכנים להתאים לצרכים הבררניים של כל אחד.

בסך הכל, אין חסרונות ברורים בכל הנוגע לשימוש בפרופילי PVCu. בין אם מדובר בדלתות או חלונות כאחד, כל סוגי האקלים השונים לא יוכלו להרוס את הפרופילים הללו בזמן קצר לאחר ההתקנה. בין אם הם נכנעו לסופות אבק, גלי חום או אוויר מלוח מאכל כללי, פרופילי PVCu יכולים ויתמודדו היטב עם האקלים.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.