מדיח הכלים של פישר פייקל – היתרונות והחסרונות

דגם מדיח כלים מובנה פישר Paykel DD605 הוא בין דגמי הדור החמישי עם המגירה הכפולה המפורסמת של חברה זו. מאז השקת מכשיר המגירה הכפולה, חברה זו התרכזה והצליחה לייצר מדיחי כלים חסכוניים במים ובאנרגיה וכן פונקציונליים ואטרקטיביים.

בדומה לגרסאות DoubleDrawer אחרות, ה-DD605 פועל כשני מדיחי כלים עצמאיים הפועלים בנפרד זה מזה וזה חשוב משתי סיבות עיקריות. בתור התחלה, ניתן היה להכיל בקלות עומסים קטנים יותר במגירה אחת בלבד, מה שמפחית את צריכת המים והאנרגיה כאשר כל מגירה משתמשת בפחות מ-1.95 גל של מים לכל מחזור. יתרון מרכזי נוסף של מערכת זו הוא שניתן לשטוף שני סוגים שונים של מטענים בו-זמנית ללא צורך להקריב ניקיון או טיפול נוסף עבור סוגים שונים של כלי גזע או כלים.

חשוב להיות מודעים לכך שלמרות שהדגם הזה מתפקד במובנים מסוימים כמו שני מדיחי כלים בבת אחת, לא תקבל כמות כפולה מכמות הקיבולת של המערכת המסורתית. דגם זה מכיל 6 מקומות הגדרות בתוך כל מגירה עם תוספת ייחודית לכלים עד 12 אינץ’. המתלים ניתנים להחלפה כדי להוסיף יותר גמישות.

המנוע במדיח כלים זה מבודד, מה שהופך את המערכת הזו לדגם השקט ביותר של החברה. Fisher & Paykel מגיע עם מראה ממש מלוטש ומתקדם עם יכולת לקבל פאנלים מותאמים אישית וניתן לשילוב מלא עם המראה של ארונות ומכשירים אחרים. למדיח הכלים שני סגנונות דלתות שונים. אפשר לבחור מהעיצוב המקורי או אחת מהיחידות עם ידית נירוסטה חזקה. לחילופין, אפשר גם לבחור את הדגם הזה בלבן או שחור.

למדיחי כלים אלה יש מוניטין טוב שהם זקוקים ליותר מתחזוקה רגילה. הדגם הספציפי הזה באמת חדש מכדי לקבוע, אבל עם מזל, החברה פתרה כל סוג של בעיות טכניות כדי למנוע את הבעיות עם הדור האחרון. החדשות הטובות הן ש-Fisher Paykel DD605 כולל אחריות לשנתיים. הוא לא רק חסכוני ושקט באנרגיה, אלא גם ייחודי ורב-תכליתי עם שתי מגירות. עם אפשרויות מגירה כפולה ויחידה, הדגם מקדם את עצמו לסגנונות לא שכיחים בעבר במטבח.

יתרונות: עיצוב מגירה כפולה מפורסם, חסכוני במים ובאנרגיה, אחריות לשנתיים ומראה מעוצב

חסרונות: קיבולת רגילה וצורך לקבל תחזוקה מעל הממוצע, שטח מגירות רדוד לא יכול להכיל את כל המגשים והצלחות לארוחת ערב בגודל מלא.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.