מכונת קפה של Takeya Deluxe Cold Brew

מכונת קפה אייס קפה עם פטנט של Takeya Deluxe Cold Brew היא מכונת קפה פופולרית מאוד בגלל העיצוב הפשוט וקלות השימוש שלה. זה לוקח פחות מ-30 שניות להכין 8 כוסות קפה ברגע שהחליטה הקרה שלך מוכנה.

מוסיפים את שאריות הקפה לפילטר וממלאים את הקנקן במים. סגור את המכסה המציע אטימה אטומה והופך גם עמיד בפני דליפות.

מניחים את הכל בתוך המקרר כדי שהאדמה תספוג במים ותכין את הבישול הקר. לאחר 24-36 שעות הסר את המסנן כדי להכין 8 כוסות של חליטה קרה וטעימה.

אתה לא צריך מדריכי הוראות או מדריך כדי להשתמש במכשיר זה. זהו מכשיר פשוט ופשוט שכל אחד יכול להשתמש בו. מכונת קפה אייס דלוקס עם פטנט של Takeya קטנה ומתאימה לכל חלק במקרר שלך. הנח אותו בתוך הדלת או אפילו אופקית מכיוון שהמכסה עמיד בפני דליפות.

מכונת הקפה של Takeya משתמשת בפחות קפה מאשר מכשירים דומים בשוק. יתרה מכך, זהו אחד ממכשירי הכנת הקפה במחירים סבירים ביותר עם מספר גבוה של דירוגים חיוביים. לאחרונה שבדקנו יש לו 25,000 דירוגי 5 כוכבים באמזון.

העיצוב של המכשיר הפשוט הזה לא רק מקל על השימוש אלא גם קל לניקוי. החלקים כולם בטוחים במדיח כלים ועשויים מפלסטיק ללא BPA. הקנקן משתמש בחומרים עמידים בפני כתמים והוא עשוי גם מפלסטיק בלתי שביר. ידית מיוחדת על בסיס סיליקון עוזרת לתת אחיזה טובה בעת איסוף או מזיגת קפה מהקנקן.

יש רק 5 חלקים במכונת הקפה Takeya Deluxe Cold Brew. החלקים הם קנקן, מסנן רשת, ידית סיליקון, פיה המשתלבת סביב שפת הכד ומכסה אטום. זה מכשיר ידני. זה לא דורש חשמל. המכשיר מגיע בשני גדלים. הגודל הקטן יותר יכול להכין 4 כוסות ואילו הגודל הגדול יותר יכול להכין 8 כוסות קפה.

מכונת הקפה Takeya מיועדת להכנת חליטות קרות בעיקר אך ניתן להשתמש בה גם להכנת חליטה חמה. חליטת הקפה הקרה יכולה להישאר טרייה במקרר למשך שבועיים בגלל האטימה האטומה. זה נשאר בטעם טרי וטעים לתקופה של שבועיים. החיסכון בזמן עם מכונת הקפה של Takeya הוא עצום מכיוון שאינך צריך לבזבז זמן בבישול קפה כל יום.

עם חליטת קפה קר, הלאטה הקרים והקפה הקרים טעימים יותר. הטעמים אינם מושקים על ידי קרח המשמש בדרך כלל לקירור קפה קר המבוסס על חליטות חמות.

יש בעיה אחת במבשלת הקפה מתוצרת מכונת הקפה Takeya. זה מעט בצד החלש יותר. אם אתה אוהב את הקפה שלך חזק, אז לך על מכונות קפה קר אחרות.

גם לחליטות קרות חסרות חלק מהאופי והטעמים העשירים הקשורים לקפה. אבל מבחינת נוחות וקלות הכנת הקפה אין מכונה אחרת שהיינו ממליצים עליה מלבד מכונת הקפה Takeya.

זה בהחלט לא מתאים לאוהבים שמנהלים במיקרו כל היבט של הכנת הקפה שלהם, אלא לאותם אנשים עסוקים שאוהבים את מבשלות הקפה הקרות שלהם ואוהבים שהוא נעשה במינימום מהומה.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.