מסחטות תפוזים

יש הרבה סיבות טובות לקנות ולהחזיק מסחטת תפוזים, אבל יש גם תפיסות שגויות רבות שמונעות מאנשים להשתמש בהן או מובילות לאכזבה ממה שהמוצר באמת מסוגל לעשות. במאמר זה, נעבור על כמה מהתפיסות השגויות הללו ונציע כמה עצות כיצד להימנע מהן.

תפיסה שגויה 1: מסחטת תפוזים אינה חזקה מספיק כדי להתמודד עם ההדרים הגדולים והקשים כמו תפוזים ואשכוליות.

למעשה יש לזה בסיס מסוים, אבל זה מאוד תלוי במסחטת התפוזים שבסופו של דבר קונים. חלקם עובדים היטב רק עם פירות רכים יותר בעוד שאחרים עשויים בזול מכדי לעמוד בלחצים של סחיטת חתיכת הדר קשה. לכן, ביצוע שיעורי בית לפני הרכישה יחסוך לכם הרבה זמן וכאב ראש. יש הרבה סחטות בשוק שיכולות להתמודד עם פירות עקשניים; כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא אותם. חפשו דגם של מותג שם, רצוי כזה עם ידיות ארוכות עבור המינוף הנוסף. כזה העשוי מפלדת אל חלד יהיה גם עמיד יותר מגרסת אלומיניום רכה יותר.

תפיסה שגויה 2: מסחטת תפוזים היא יותר מדי עבודה בהשוואה לדגם חשמלי.

אם אתה מדבר על פעולת הסחיטה בפועל, אז כן, זה נכון. עם זאת, זה לא מחזיק מעמד כמעט בכל נושא אחר. עם מסחטת מיצים חשמלית, אתה צריך למצוא מקום להשאיר אותו מותקן או שאתה צריך להיות מסוגל לאחסן אותו במקום שבו אתה יכול להוציא אותו ולהשתמש בו. אז אתה צריך לחבר אותו לחשמל ולהגדיר אותו. כאשר אתה מיץ הדרים עם הרבה חומרים חשמליים, אתה קודם כל צריך לקלף את הפרי. לאחר שמיצית הכל, אתה צריך לפרק את המסחטה כדי שתוכל לנקות אותה. אין לך אף אחת מהבעיות האלה עם מסחטת תפוזים ידנית פשוטה. הפחית שוכנת במגירה; אתה לא צריך לקלף את הפרי קודם; ניקוי אינו דורש פירוק.

תפיסה שגויה 3: סוחטות תפוזים יהיו קשות מדי על הידיים שלך.

אם יש לך תסמונת התעלה הקרפלית או דלקת פרקים, סביר להניח שזה נכון. אחרת, אם אתה מכין מספיק מיץ לקנקן ולא מנסה להפעיל דוכן לימונדה, אז לא אמורות להיות בעיות עם הידיים שלך. למעשה, אם אתה יכול לפצח אגוזים עם מפצח אגוזים, לא אמורה להיות לך בעיה לסחוט כמה תפוזים מדי פעם.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.