מצא את המכולה או התיק המתאים למשלוח המשא כדי לטפל בתצוגות המסחר שלך

כולנו יודעים שהמשלוח מסוכן ויקר. עובדה שמוצרים נפגעים במעבר. ההגנה היחידה שיש לך כדי להגן על המוצרים שלך היא המכולה שבה אתה משתמש ומציאת המתאימה היא חלק חשוב בתהליך תכנון התערוכה שלך. אחרי שבילית חודשים בתכנון הדוכן שלך, הכנת המסר וחומרי העזר שלך והכנת אנשי המכירות שלך, השלב הבא שלך הוא להביא את המוצרים שלך לתערוכה. איך אתה מתכוון לוודא שהצגים שלך יגיעו למופע במצב טוב?

יש לך מספר אפשרויות והן תלויות לחלוטין בגודל, משקל ואופי התצוגות שלך.

מקרים

ישנם גדלים וסוגים רבים של מארזים אך רובם עשויים מפלסטיק מחוספס. יתרון אחד של המקרים הוא שניתן להעביר אותם ישירות על ידי איש מכירות. אפשרויות גלגל וידית הופכות אותם לניידים בקלות והם נוסעים היטב במטוסים. הם משמשים בצורה הטובה ביותר עבור פריטים קטנים או קלים יותר. המוצר שלך יוגן בצורה הטובה ביותר על ידי פנים קצף בעל צפיפות גבוהה בהתאמה אישית. מארזים נקראים לעתים קרובות מכולות דלת כניסה מכיוון שהם אטרקטיביים מספיק כדי לקבל שיחת מכירה וניתן להתאים אותם עם לוגו של החברה. הם אופציה מצוינת עבור פריטים המועברים באופן קבוע לפגישות מכירה.

מארזי משלוח

אפשרות דלת אחורית למקרים היא מארז משלוח כבד. אלה משמשים בדרך כלל כדי להפחית את עלויות המשלוח והם עבור פריטים יציבים אך לא כבדים מדי. הם יכולים גם להגיע עם אפשרויות גלגל וידית ולמרות שניתן להעביר אותם על ידי אדם, הם נשלחים לעתים קרובות יותר. מארזים אלה יכולים להיות מותאמים אישית כדי להתאים למוצר שלך וגם יש להם קצף בהתאמה אישית בצפיפות גבוהה להגנה.

מכולות משלוח זמניות –

אם יש לכם תצוגת מוצר שתשמש להדרכה או התקנת לובי ויש צורך בהובלה רק פעם אחת תוכלו לחסוך מעצמכם הוצאות של מכולה קבועה. ניתן לחבר את הפריט שלך להחלקה ו/או להגן על ידי מיכל עץ עם ספריי קצף פנימי.

מכולות משלוח קבועות –

עבור תצוגות שייסעו באופן קבוע למופעים או מקומות אחרים, רכישת מכולה קבועה היא האפשרות הטובה ביותר. מיכלים אלה מציעים הגנה מעולה מכיוון שהם עשויים עם מסגרת ברזל כדי לעמוד בנסיעות חוזרות ונשנות. דפנות עץ מגנים על המוצר מבלי להוסיף משקל נוסף. ריפוד לבד פנימי ונקודות עצירה שומרים על המוצר מפני תנועה פנימה ופגיעה. האפשרויות עבור סוג זה של מכולה כוללות רמפה לגשר שרוך עבור תצוגות על גלגלים, חללים מיוחדים להחזקת חומרים נלווים, תאים למספר תצוגות ועוד מכיוון שהם בנויים בהתאמה אישית לתצוגה שלך.

מכולות שילוח בינלאומי –

בשל הגבלות עץ שהוגדרו למשלוחים בינלאומיים, עליך להיות זהיר בעת משלוח לחו”ל. אם המוצר שלך נוסע ליעדים בינלאומיים כדאי להשקיע במכולת משלוח מיוחדת. אתה יכול להשתמש במארזים, במיכל שאינו מעץ או שאתה יכול לקבל אישור למיכל העץ שלך לעמוד בתקנות במדינות רבות. תצטרך לבדוק את הדרישות עבור המדינות שאתה מתכנן ללכת אליהן לפני שתבחר.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.