מציגים את הזעם האחרון במבחר כלי בישול – סירים, מחבתות ומחבתות שאושרו על ידי ידוענים

הזעם האחרון בבחירת כלי בישול הוא סירים ומחבתות שאושרו על ידי ידוענים. לכל אחד מאמריל לגאסה ועד מרתה סטיוארט יש קו כלי בישול משלהם. בין אם אתה רוצה את המבחר היוקרתי של Emeril או Rocco או שאתה מעדיף את קולקציית “Everyday” של מרתה סטיוארט תקציבית יותר, כדי שתוכל לבשל עם הכוכבים.

לוולפגנג פאק יש את “אוסף הביסטרו” שלו. ניתן לרכוש את הסט הזה רק דרך ערוץ הקניות לבית. יש דיסקית אלומיניום 4 מילימטר בבסיס הסירים והידיות חלולות מנירוסטה.

כמובן שלא כל כלי הבישול שאושרו על ידי סלבריטאים מצליחים. לדוגמה, מטבח מבחן Good Housekeeping לא נתן אגודל למעלה לאוסף היומיום של מרתה. לרוע מזלה של מרתה סטיוארט, קו כלי הבישול שלה לא הלך טוב במטבח הדוחות לצרכנים. העורכים ב-Good Housekeeping בדקו כמעט כל סוג של סיר ומחבת שאפשר להעלות על הדעת. הם בדקו הכל, החל מחבתות וסירים ועד תנורים וצלייה הולנדית. יש לציין כי קולקציית כלי הבישול של מרתה סטיוארט יומיומית עולה הרבה פחות מהאפשרויות האחרות של הסלבריטאים.

אחת הבדיקות שעורכת Good Housekeeping היא להולכת חום. הולכת חום היא הגורם החשוב ביותר בבניית כלי בישול (לפי ועדת הבדיקה). הם בודקים פריטים אחרים אבל אם כלי הבישול נכשל בבדיקה הזו אז מה הטעם?

כלי הבישול של מרתה לא הצליחו במיוחד. הדוח הגיע למסקנה כי מחבת 12 אינץ’ של כלי בישול מרתה סטיוארט שמרה על חום גרוע. המחבת התחממה מדי על אש גבוהה המחבת התחממה לאט מדי על להבה נמוכה. עורכים אומרים שזה שרף בצל בבדיקות ההקפצה שלהם.

Legasse תומכת ב-Emerilware שהצליחה היטב בכל הקטגוריות. לשם המותג שעומד מאחוריו יש כלי בישול מצוינים. כלי בישול Emerilware בנויים מאלומיניום כבד עם חזית אמייל קשיחה לסגנון עמיד לאורך זמן במטבח. לכלי הבישול יש אמייל עמיד.

Rocco DiSpirito, כוכב סדרת Food Network, הציג את Rocco Cookware “עבור

שפים רציניים”. הקולקציה היא קולקציית כלי הבישול יצוק האלומיניום הראשונה עם פנים וחיצוני פורצלן לכלי הבישול יש את הצבעים האופנתיים והעיצוב הנועז שלו. בנוסף, רוקו מציגה לראשונה קולקציה של סירי לחץ וערכות כלי בישול בלחץ נמוך החדשות הדורשות ” בישול תחת לחץ” לשלב הבא.

עבור כלי בישול שאינם ידועים, פלדת אל חלד כבדה היא כלי הבישול היוקרתיים הטובים ביותר. נירוסטה היא בחירה טובה לשימוש עם טווחי גז וכלי הבישול עמידים בתנור עד 500 מעלות פרנהייט. גרסת הנון-סטיק היא בחירה טובה מאוד.

כלי בישול נון-סטיק בעלות נמוכה העשויים מאלומיניום עם אנודיז קשיח עם ציפוי נון-סטיק קלים יותר במשקל מהמותג היקר יותר. כלי בישול זה אינו ניתן למדיח כלים. כלי בישול זה הוא 400 מעלות פרנהייט. סירי ומחבתות נחושת הם מהסוג היקר ביותר של כלי בישול. שפים גורמה אוהבים נחושת בשל הולכת החום המעולה שלהם. סירי נחושת צריכים להיות מצופים בפח או נירוסטה בתחזוקה נמוכה.

כלי הבישול שתבחר אם ידוענים או לא סלבריטאים צריכים להתאים לתקציב שלך ולאורח החיים שלך. יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות שכאשר ידוען מאשר מוצר, זה מקל על הבחירות שלנו.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.