נגמר החדר? למה לא לנסות את מחסני האחסון האלה!

אני אוהב מחסני אחסון, ראשית הם נותנים לך יותר מקום להכניס את כל הדברים שאתה ממשיך לדחוף למוסך שלך ללא הועיל. שנית, הם מאחסנים כל מיני דברים, מכלים וציוד, דרך כיסאות ושולחנות למרפסת ועד לציוד ספורט. חלק מהסככות האלה כל כך גדולות שאתה באמת יכול להכניס אליהן את האופניים שלך! ולבסוף, הם לא פצעי עיניים ענקיים. אני יודע, החצר האחורית היא החצר האחורית אבל בכל זאת אני לא רוצה איזה דבר ענק למראה מכוער בחצר שלי! הסככות האלה כולן די אטרקטיביות ובהתאם לסוג שאתה רוצה, אתה יכול לבחור מכל מיני חומרים שמהם עשויות הסככות הללו כולל ויניל, מתכת ועץ. הסככות והבניינים הבאים זכו כולם לדירוג גבוה בקרב הבעלים. סככות ומבנים אלה יכללו כמה מאפיינים נוספים או מפרט נוסף שאתה עשוי להתעניין בהם גם כן!

Arrow Utility Building 10’x21 – זהו בניין אחסון רב תכליתי שגדול מספיק כדי לאחסן מכונית קטנה או סירה! השתמשו בחלל האחסון המדהים ובפתחי הדלת הענקיים כבית מלאכה קטן או מחסן. הקירות, הגג ומסגרת הפלדה נבנו כולם מפלדה מגולוונת טבולה חמה, הבחור הזה בנוי חזק כדי לעמוד בכל דבר!

מפרט:

שטח אחסון: 32.8 מ”ק (1363 מ”ק)

מידות פנים: רוחב: 283 ס”מ (111 אינץ’); עומק: 631 ס”מ (248 אינץ’); גובה: 239 ס”מ (94 אינץ’)

גובה קיר: 193 ס”מ (76 אינץ’)

פתיחת דלת: רוחב: 236 ס”מ (93 אינץ’); גובה: 191 ס”מ (75 אינץ’)

גודל קרן מומלץ: רוחב: 324 ס”מ (127.5 אינץ’); עומק: 671 ס”מ (264 אינץ’)

משקל: 333 ק”ג (748 פאונד)

צבע קיר: לבן. צבע גג: לבן

מחסן אחסון אופקי מבית Rubbermaid גדול אופקי מאבן חול/זית – מחסן אחסון אופקי מספק הגנה נטולת תחזוקה ועמידה מפני פגעי מזג האוויר לציוד דשא וגינה, ציוד לגריל ועוד. בניית שרף עמידה לא תחליד, תירקב, תדהה, תתפצל או תתקלף; לא ידרוש צביעה. עצמאי ועמיד בפני מזג אוויר. ניתן להשתמש בסככות אלו לאחסון פריטים או מוצרים שאינם מתאימים לאחסון פנימי, כגון בנזין, חומרי הדברה או קוטלי עשבים.

מפרט:

רצפה קשיחה ועמידה כלולה

צבע: חום וירוק

32 קוב. ft. קיבולת אחסון. 56.5 אינץ’ Wx 32 אינץ’ דקס 48 אינץ’ h.

עיצוב צירים עם מוט תמיכה לגישה נוחה

מוט משענת מכסה כלול

מחסן אחסון ויניל Duramax 4′ x 8′ SideMate עם בסיס ערכת עמיד – מחסן SideMate הוא פתרון אחסון חיצוני קל להרכבה המיועד להצבה בצד הבית שלך. העיצוב העכשווי מייפה את החצר האחורית תוך מקסום מקום לכלי חצר או ציוד חיוני לגינה. בנוי מויניל עמיד לכל מזג אוויר שנהב נייטרלי, מחסן SideMate הוא ללא תחזוקה. זה לעולם לא יצטרך צביעה או טיפול. הוא לא יחליד, ישקע, ירקב, טחב או ידהה. זה גם מעכב אש ושקט הרבה יותר בגשם מכל מחסן מתכת.

מפרט:

ויניל עמיד לכל מזג אוויר מבטל צביעה, טיפול או תחזוקה

עיצוב עכשווי שנהב ניטרלי ייפה את החצר או הגינה שלכם

גובה הקיר אידיאלי עבור רוב הקהילות

כולל גובה פנימי של 62 אינץ’ ודלת רחבה של 30 אינץ’

עמודי קיר מחוזקים ממתכת לחוזק מעולה

חסין אש

התקנה קלה תוך 3-4 שעות (מומלצים 2 אנשים להתקנה)

כולל ידיות לדלת

מידות חיצוניות: 94 אינץ’ על 48 אינץ’ על גובה 73 אינץ’

נפח אחסון: 154 רגל מעוקב

כל שלושת המותגים הללו ידועים להפליא, עמידים מאוד וכולם קיבלו ביקורות נלהבות עם אנשים שבבעלותם! מוצרים אלה בהחלט שווים בדיקה!

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.