סוגי אחסון במוסך

מוסך היה בעבר מקום שבו אחסנו את כלי החצר והמכוניות שלנו, אבל היום דברים השתנו. אנו משתמשים במוסך שלנו כיחידת אחסון אישית ונוטים למלא כמה מטרים רבועים שאנו יכולים להספיק. בידיעה זו, עלינו לסמוך על התקני אחסון ומכולות כדי לשמור על המוסך שלנו מאורגן ככל האפשר. הנה כמה סוגים של התקני אחסון במוסך שתוכלו להתקין בעצמכם ויעזרו להפחית את העומס במוסך שלכם:

1.) מדפי שירות ואחסון קופסאות

כאשר אתה מארגן את המוסך שלך, אתה צריך לתכנן כראוי היכן אתה רוצה למקם את הפריטים שלך. שימוש במדפי שירות היא דרך מצוינת לשמור את כל הציוד שלך באזור אחד. הם גם מאפשרים לך לנצל שטח אנכי עם מדפים מרובים. ניתן לייצר מדפים אלו מעץ או מתכת ואף ניתן למצוא אותם בחנות שיפוץ בית.

שימוש בקופסאות קרטון או פלסטיק הוא דרך מצוינת לשמור על הפריטים הקטנים יותר שלא ניתן לתלות יחד. השימוש בקופסאות בגודל זהה על המדפים שומר על ארגון המוסך שלך ונעים לעין מבחינה אסתטית. הקפד לתייג את כל הקופסאות שלך בכל צד כדי שתוכל למצוא את החומרים המאוחסנים בקלות.

2.) אחסון תקורה

כולנו יכולים לערום את הפריטים שלנו על קירות אבל יש רק כל כך הרבה מקום בשביל זה. לפעמים אתה לא יכול למצוא מדף שמתאים לחלל מסוים במוסך שלך אז פנייה למכשיר אחסון עילי היא אופציה מצוינת. אחסון עילי הוא אפשרות מצוינת להרחיק דברים מהעין ומושלם עבור פריטים שבהם אתה משתמש רק בתקופה מסוימת של השנה כמו קישוטי חג, בגדי חורף, ריהוט גן או ציוד מחנאות. הם מגיעים בגדלים שונים ופועלים בדרכים שונות. חלקם מקובעים לתקרה, חלקם משתמשים בגלגלות או ארכובה. עליך להבין מה אתה מאחסן וכיצד אתה הולך לגשת למכשיר לפני שתתקין את האחסון התקורה.

3.) אחסון מאחורי הדלתות שלך

שטח המוסך שלנו מוגבל אז אולי תצטרך למצוא כמה אפשרויות אחסון חכמות. הדלתות שלך הן מקום מצוין להוסיף מתלה, סט ווים או מדפים לתליית פריטים בשימוש תכוף. בעת ההתקנה, ודא שהם אינם מפריעים לצירי הדלת או ידית הדלת.

4.) ארגוני אחסון קטנים

למרות שמשתמשים בהם במקום קטן, מארגני פלסטיק יכולים לחסוך לך הרבה זמן והם נהדרים לאחסון ברגים, מסמרים, ברגים, ברגים וכל החלקים הקטנים האחרים שלך במוסך שלך. ניתן לערום אותם על מדפים או לאחסן אותם במגירות כדי לשמור על ספסל העבודה שלך מבלגן. זה גם מועיל להשתמש במארגנים האלה מכיוון שתדע היכן נמצאים כל הפריטים שלך.

אתה יכול גם להשתמש בצנצנות ישנות או בשקיות עם תווית רוכסן כדי לאחסן את הפריטים החיוניים הקטנים במוסך שלך.

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.