סמוראי 3000 חרבות – חרב העתיד

סדרת החרבות של סמוראי 3000 הן כולן העתקים של כלי הנשק שבהם השתמשו הדמויות הראשיות בסרט בעל אותו השם. אוסף החרבות הזה עתידניות ומסורתיות בו זמנית, מה שהופך אותן לייחודיות והפרטים מדהימים שהופכים אותן לנעימות לאיסוף ולהצגה. התכונות נהדרות וכל חרבות הסמוראי 3000 מיוצרות על ידי United Cutlery ויש שלוש גרסאות של החלקים האלה. יש את Samurai 3000 Katana, Samurai 3000 Tanto ו- Samurai 3000 Ninja כששלושה הם בצבע מתכת רגיל ושלושת האחרים מאותו סוג בגימור שחור.

כל החרבות הללו מבוססות על חרבות סמוראים אמיתיות ואין להבחין בין הלהב לאלו האמיתיים לגבי המראה והצורה. עם זאת, חרבות הסמוראי 3000 כוללות ידיות מתכת עם גימור מוברש. הנדן מגיע עם כל חרב והוא עשוי גם מאלומיניום ומתכת שעוצב בדיוק כך שיתאים לחרב וישתלב עם הידית. למעשה, הנדן הוא אחד המאפיינים הגדולים של החרבות הללו מכיוון שהוא ננעל יחד עם הידית וניתן לשלוף אותו רק אם תלחץ על כפתור מוסתר.

הגדלים של חרבות הסמוראי 3000 תואמים לגדלים של כלי נשק טנטו וקטאנה אמיתיים. עם זאת, הלהב עשוי מנירוסטה ולמרות שהוא מושחז לא ניתן להשתמש בו לתרגול או חיתוך. המשקל גם הופך אותו לבלתי מתאים להתאמן איתו מכיוון שהוא כבד יותר ממה שחרב תפקודית אמיתית צריכה להיות וזה יכול לגרום לפציעות גוף לא רצויות. על הידית של כל חרב יש חריטה של ​​קוד הסמוראי, אבל תצטרכו לחפש אותו או לדעת מה לחפש כי הוא כתוב בשפה סודית בדיוק כפי שנראה בסרט.

החרבות האותנטיות והרשמיות היחידות של Samurai 3000 מיוצרות על ידי United Cutlery, שהוא מותג בעל מוניטין רב. אוסף החרבות הזה מפורט במיוחד ואלו הן החרבות של סמוראי 3000 לקנייה ולהצגה שבהן בטוח ישימו לב לכולם.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.