סקירה של טווחי כלי הבישול של וול

כלי הבישול של Woll נחשבים לאחד מיצרני כלי הבישול הטובים בעולם. הם משלבים את השימוש בסגסוגות אלומיניום מעובדות מראש באיכות גבוהה וטכנולוגיית ייצור מוגנת בפטנט כדי ליצור כלי בישול עמידים ביותר המספקים איכות בישול יוצאת דופן. כל מחבתות ה-Wools נוצקות ביד ולאחר מכן נחתכות וטחונות, לאחר מכן הן מוקשחות באמצעות סילון פלזמה של 20,000 מעלות צלזיוס לפני שהן מכובות ליצירת גימור מיקרו עדין. ל-Wol יש כעת מגוון רחב של כלי בישול שונים הכוללים סירי קדרה, מחבתות; מחבתות גריל, סירים, מחבתות מוקפצות ואפילו כלי בישול.

מגוון המחבתות המקובל של Wolls ידוע כטווח ההיגיון המספק גם איכות וגם פונקציונליות בתוך עיצוב מסורתי. למחבת גוף בעובי שבעה מילימטרים שיכול לספוג חום גבוה במיוחד מבלי להינזק או להתעוות. המחבת מספקת ציפוי כבד שאינו נדבק המספק משטח בישול מצוין, המחבתות משלבות גם ידית קבועה עמידה לתנור כך שתוכל לקחת אוכל ישר מהכיריים לתנור.

מחבת הטיטניום של Woll nowo עושה עבודה קלה של בישול טוב, כשהיא כוללת את כל הדברים שהופכים את טווח ההיגיון לכל כך גדול, אבל גם בעלת משקל נמוך משמעותית. משטח המחבתות אמין במיוחד ובעל משטח עמיד לחתכים המסייע בהגנה מפני כל נזק פוטנציאלי מכלי בישול. ל-Nowo טיטניום יש ידיות נשלפות המאפשרות להפוך את התבנית לתבשיל קדרה שיכול להיות בטוח בתנור בטמפרטורות גבוהות מאוד. ניתן גם לשנות את הידיות לגרסאות שונות, החל מקובעות, ועד לידיות ניתנות להסרה וידיות צד.

מגוון היהלומים הטובים ביותר של Woll מספק בישול יוצא דופן עם שימוש בננוטכנולוגיה. המחבת מכילה ציפוי אולטרה קשיח שרואה את פני השטח מושתלים עם גבישי יהלומים, מה שמבטיח שיש לו את תכונות הנון-סטיק הטובות ביותר ועמיד במיוחד בפני כל חתכים, שריטות או שפשופים פוטנציאליים.

מגוון הקונספט הפרו של כלי הבישול של Woll משתמש בטכנולוגיה רב-שכבתית חדשה מאוד המשלבת את המיטב של סגסוגות נירוסטה וסגסוגות אלומיניום כדי ליצור כלי בישול אידיאליים שכן החום מתפזר באופן שווה לאורך התחתית ודפנות התבנית. זה מאפשר למחבת להיות יעילה מאוד באנרגיה ומושלמת לאינדוקציה. הטווח כולל גם סימני ליטר בתוך המחבת כדי לראות כמה תכולה יש לך בתוכה, ושוליים עגולים להקלה על המזיגה ומכסה רב תפקודי שיכול לפעול במגוון מצבים שונים כדי להתאים למה שאתה מבשל.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.