סקירת כלי דיג גס: The DAM Onliner Barbel Quiver Rod

בעיני, אין דבר מהנה יותר מדייג גס. בעוד שאחרים מעדיפים לרדוף אחרי סלמון ופורל, אני מעדיף בהרבה לדוג את המינים ה”פחות” כמו ברבל, דניס, קרפיון וצ’וב. דגים אלה יכולים להיות מאתגרים לנחיתה כמו סלמון או פורל עזים, אך לעתים רחוקות הם זוכים להכרה שהם כל כך ראויים לה. בחירה נכונה של ציוד דיג גס יכולה לעשות את כל ההבדל בין טיול דיג מוצלח לבין טיול כושל, ולכן דייגים גסים כמוני זקוקים לציוד שהוא גם עמיד וגם רב תכליתי. הנה קצת מידע על חכה שאני די חלק בה: חכת ה-DAM Onliner ברבל quiver.

תכונות עיקריות של DAM Onliner Barbel Quiver Rod

החכה מיוצרת על ידי חברת DAM הגרמנית, וצריכה להיחשב כחתיכת ציוד דיג גס ברמת הכניסה. המחיר סביר בסביבות 30.00 פאונד, כך שכולם יכולים להרשות לעצמם להחזיק אחד באוסף הציוד שלהם. הדגם הספציפי הזה בן 2 חלקים הוא באורך של 11’6 אינץ’ ובעל עקומת בדיקה של 1.5 פאונד. מוט זה תומך בקווים עיקריים בטווח של 5 עד 10 פאונד. למרבה הצער, אף אחד מקצות הרטט שמגיעים עם המוט לא מסומן עם עקומת מבחן, אז תצטרך להקדיש זמן ללמידה מה הם הטובים ביותר עבור התנאים השוררים בהם אתה דוג.

עוד על DAM Onliner Barbel Quiver Rod

הריק עבור מוט זה עשוי מסיבי זכוכית, מה שאומר שהוא חסר חלק מהביצועים שנמצאים במוטות סיבי הפחמן היקרים יותר. למוט DAM Onliner יש ידית EVA/דופלון באורך מלא ומושב גלגלים עמיד מגרפיט עם כובעי נירוסטה. כשעשיתי את הגבס הראשון שלי עם המוט הזה, שמתי לב לא מעט חיכוך מהעין העצה. זה הביא לכך שהקאסט היה קצר במקצת, חסרון שאני כן צריך לציין. גיליתי, עם זאת, שאני יכול להפחית את החיכוך על ידי שימוש בקו דק יותר מהמקסימום המומלץ של 10 ק”ג. למוט אין נקודות שטוחות ויש לו פעולה פרוגרסיבית שנתנה לי את כל השליטה שהייתי צריכה במהלך הקרב, אפילו קרוב.

מחשבות אחרונות על ה-Onliner Barbel Quiver Rod

אם אתה רק התחלת לעקוב אחר ברבל ומיני דגים גסים אחרים, זוהי חכה טובה להתחיל איתה, מכיוון שהיא גם במחיר סביר וגם בעלת רוב התכונות שדייג מתחיל או ברמה בינונית עשוי להזדקק לו. החכה של DAM Onliner מתאימה היטב לדיג נהרות גדולים מטווח קרוב, ומטפלת בקלות גם בצ’אב גדול וגם במשקולת קטנה יותר. עם זאת, שים לב שהיציקה עשויה להיות מושפעת לרעה בעת שימוש בקווים ראשיים עבים יותר, אז שקול להפחית את מתח השבירה כדי להתמודד עם בעיה זו. הגימור של המוט טוב, ללא קצוות מחוספסים או חדים, ומושב הגליל מחזיק אפילו את הגלגלת הכבדה ביותר בצורה בטוחה. זהו חלק מאוזן ונוח של ציוד דיג גס שמתפקד היטב במגוון תרחישי דייג. אני שמח לדרג אותו ב-4.5 מתוך 5 כוכבים אפשריים.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.