סקירת משאבת ביוב טבולה של EBARA

מהי משאבת ביוב?

אין לבלבל ביניהם עם משאבות בור. משאבות ביוב הן סוג מסוים של מערכת שאיבה או משאבה המשמשת לשאיבת ביוב ממקומות כגון חדרי אמבטיה, חדרי כביסה הממוקמים במרתף שלך או מכל מקום מתחת לקווי הביוב/הספיגה הראשיים שלך.

יש כל כך הרבה משאבות ביוב בשוק היום שזה יכול להיות קשה לקבל את ההחלטה הנכונה. בסקירה זו אדון ב: EBARA 50DWXAU6.75S2 DOMINATOR משאבת ביוב טבולה אוטומטית.

זוהי אחת משאבות הביוב הטבולות הנמכרות ביותר ממגוון משאבות EBARA בגלל העיצוב והביצועים האיכותיים שלה המספקים תוצאות נהדרות בכל פעם

כאשר אתה שוקל לרכוש משאבת ביוב טבולה ישנם גורמים מסוימים שאתה צריך לקחת בחשבון לפני שאתה מבצע את ההשקעה הזו.

משאבה זו עשויה מפלדת אל חלד באיכות הגבוהה ביותר ומספקת לך אמינות ויעילות מעולות. גוף הנירוסטה נוצר באמצעות הטכנולוגיה העדכנית ביותר. הבונוס הנוסף הוא שהוא שוקל פחות מהמשאבות הקונבנציונליות הבנויות מברזל יצוק מה שהופך אותו למתאים למגורים, מסחריים ותעשייתיים. החומר עומד בדרישות משאבה עמידה בפני קורוזיה ושחיקה.

שימוש במתג זרימה אוטומטי עוזר להוריד את הניחוש מתי להפעיל את משאבת בור הביוב שלך מכיוון שהיא נדלקת ונכבית בתגובה לעלייה ולירידה של מפלס המים. פונקציה זו תציל בסופו של דבר את הרכוש שלך מנזקי מים.

אימפלרים של וורטקס משמשים בטכנולוגיה של משאבת ביוב טבולה זו. אימפלרים של וורטקס מתוכננים לטפל בפסולת שבדרך כלל תסתום משאבות אחרות. דגם זה יכול להתמודד עם מוצקים מרחפים במים בקוטר של עד 2 אינץ’.

המנוע במשאבה זו עמיד מאוד ויכול לפעול לפרקי זמן ארוכים מבלי להסתכן בשחיקה. קחו זאת בחשבון, למרות שמשאבת ביוב טבולה טובה יכולה להיות יקרה, ההשקעה שווה את זה. יהיה לך שקט נפשי שיש לך משאבה אמינה שתענה על דרישות העבודה שלך. הנכס שלך יהיה בטוח מהצפות ובסופו של דבר תחסוך הרבה כסף על ידי הימנעות מההוצאות האדירות הכרוכות בנזקי מים.

אחד היתרונות העיקריים של משאבה זו הוא יכולתה להעביר מים. בואו נסתכל כמה מים הוא יכול להעביר בשעה. יש לו 1/2 כוח סוס והוא נע 185 ליטר לשעה. כוח ההרמה שלו הוא 65 רגל שזה כמות לא מבוטלת. למשאבת טבולה זו יש את היכולת להעביר מים במהירות.

אם אתה מחפש משאבת ביוב איכותית, אמינה ויכולה להתמודד עם מגוון גדול של עבודות, אז משאבת ביוב טבולה אוטומטית EBARA 50DWXAU6.75S2 DOMINATOR תסמן בקלות את כל התיבות הללו.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.