עונת הצטננות ושפעת – כיצד חומצת לימון יכולה לעזור

כרגע אורות חג המולד כבויים (בתקווה) ונכנסנו רשמית לעונת ההצטננות והשפעת. מכיוון שמעברי החנויות מחליפים עצים וגרביים בטישו וטיפות שיעול, חשוב לכולם להיות הצרכן הכי חכם שאפשר. אל תתפתו למוצרים מפוארים שמציעים ניסים. העובדה היא שכל אחד יסתיים עם הצטננות או שפעת בשלב מסוים בחייו. כשזה קורה, היו מוכנים להילחם בחיידקים בצורה החסכונית ביותר שיש.

בראש ובראשונה, שינה והידרציה היא ההגנה הטובה ביותר מפני הצטננות. אף אחד לא יתווכח על זה. עם זאת, כולם רוצים פתרון מהיר, דרך להפחית את התסמינים ולהמשיך בחייך בזמן שמערכת החיסון שלך סובלת. נזלת יכולה להיעזר ברקמות. פעם היו בשוק רק כמה מותגים של טישו, כולם הציעו את אותו הדבר הבסיסי. כיום, תראה שיש אינספור אפשרויות. רקמה עם מנטול, רקמה המבטיחה השפעות ‘אנטי ויראליות’, רקמה לאפים רגישים. מהי הרקמה הטובה ביותר להילחם בהצטננות או בשפעת? מה בדיוק המשמעות של רקמה ‘אנטי ויראלית’?

רקמה אנטי ויראלית מתייחסת לרקמה שיש בה חומצת לימון בחומר. חומצת לימון בתפזורת, כפי שצוין במאמר קודם, יכולה לשמש להשפעה רבה כדי להדוף חיידקים מזיקים. הרקמה הזו שמבטיחה אנטי-ויראלית, מבטיחה את ההבטחה הזו בגלל חומצת הלימון שבה נעשה שימוש. למרות שזה לא בהכרח הולך להרוג את החיידקים בתוך האדם הנגוע, הרקמה תעזור להרוג הרבה מהשאריות המזיקות שנשארו לאחר השימוש ברקמה. זה הופך את המוצר למושלם עבור הורים שיש להם ילדים חולים בבית ורוצים להפחית את הסיכוי של עצמם לחלות. חומצת הלימון תהרוג את החיידקים תוך כ-15 דקות ממגע, כך שכשההורה הולך לאסוף את הרקמות בזמן שהילד ישן, הם יכולים לעשות זאת ללא מסכת גז ומלקחיים.

חומצת לימון עלולה להיות רגישה על העור, לכן היזהר בעת השימוש בילדים עם עור רגיש. כמו כן, זכור כי הוא אינו מגן מפני כל החיידקים, אך יש לו השפעה חזקה על Rhinovirus Type 1A ו-2 (הצטננות), שפעת A ו-B, כמו גם וירוס סינציטי נשימה (RSV).

למרות שעדיין חשוב לשטוף ידיים, העלות של רקמות אנטי-ויראליות אינן גבוהות בהרבה מהמותג הרגיל, כך שהיא יכולה להיות אופציה מצוינת עבור אנשים המעוניינים בהגנה נוספת. זה גם עוזר לחזק את הטבע של חומצת לימון. אנשים רבים לא מבינים עד כמה המוצר יכול להיות נהדר עבור כל כך הרבה שימושים שונים. זה יכול לשמש על רהיטים, ידיות דלתות ומשטחים אחרים שאולי נדבקו במהלך עונת ההצטננות והשפעת. התכונות האנטי-ויראליות שלו יכולות לעזור לחטא בית בצורה חסכונית. תִפזוֹרֶת חוּמצַת לִימוֹן ניתן לרכוש בסיטונאות, ובאופן מקוון, בצורה הטהורה ביותר, וזה הרבה פחות יקר ממוצרי הניקיון המובילים שאתה רואה בתקופת החורף. אז בתקופה זו של השנה, חקרו את המוצרים שאתם קונים ותמיד זכרו שאם אתם יכולים להשתמש במרכיב בצורתו הטהורה ולקבל את אותן התוצאות, עשו זאת. הימנע מכימיקלים מזיקים במיוחד שעלולים לגרום לבעיות אחרות. והכי חשוב, תהיו חכמים והיו בטוחים!

About admin

Check Also

סאונת אינפרא אדום עשה זאת בעצמך

רכישת תא סאונה אינפרא אדום עלולה להיות יקרה מדי, במיוחד אם אינכם בטוחים שתרוויחו מכך. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.