קבל גוף סקסי עם Total Gym 1500

ה-Total Gym 1500 הוא דרך מהירה לבטן מוצקה יותר וירכיים, ירכיים ועכוזים הדוקים יותר. באמצעות משקל הגוף של אדם כהתנגדות, מכונה יעילה זו מספקת את האימון האולטימטיבי. אנשים נלהבים מדווחים על תחושת הכוויה כאשר הם עובדים על התרגילים עבור קבוצות שרירים ספציפיות, עם קונספט פשוט, בנייה איכותית וקל לביצוע ההוראות, המכשיר הזול הזה מחזיק מעמד כמעט לנצח חוסך מקום ועובד. התלונה הגדולה ביותר של בעלים נלהבים היא שיש להשתמש במכונה כדי להיות יעילה.

עיצוב פשוט במיוחד הופך את Total Gym 1500 לייחודי. החלק הנע היחיד הוא כבל ארוך עם שתי ידיות המחליקות דרך מערכת גלגלות. מסגרת נירוסטה מחזיקה את המושב המרופד התפור הנוח על שתי מסילות כרום. המושב מחליק לאורך המסילות כשהמשתמש מושך ומשחרר את המתח בכבלים השקופים. התאמת זווית המושב מגבירה את עוצמת האימון.

כל יחידה מותאמת אישית לאדם המתאמן. משקל הגוף של האדם בתוספת כוח הכבידה מספק את ההתנגדות. ככל שהשיפוע של הספסל גדל, המשתמש מושך כנגד משקלו. ברמה הנמוכה ביותר, ההתנגדות היא 4% ועולה במדרגות עד שמגיעים ל-60%. אדם במשקל 200 פאונד יכול להתאים את כמות המשקל המשמשת לתלתל דו-ראשי מ-80 פאונד ל-120 פאונד על ידי הגדלת זווית הספסל.

חיזוק וחיטוב קבוצות שרירים שונות קל עם למעלה מ-60 תרגילים שונים הכלולים בחוברת ההוראות. חיבור מיוחד למשיכת רגל מקל על חיזוק הרגליים ובניית שרירים. בין אם ברצונך להגביר את הגמישות לגוף צעיר יותר בתנועה או להגביר את הירכיים והזרועות הרופפות, תוכל לבחור תרגילים ספציפיים למטרת הבעיות הללו או לבצע אימון חיטוב הגוף. למעלה מ-4,000 בתי חולים ומרכזי שיקום משתמשים ב-Total Gym 1500 כדי לעזור לאנשים להחזיר כוח וניידות לאחר ניתוח, מחלה או תאונות.

הפשטות והתוצאות הופכות את Total Gym 1500 להשקעה נפלאה בבריאות. המכונות הזולות והנכונות הללו מספקות אימון גוף שלם: בעלים נלהבים טוענים שהם משקיעים רק 20 דקות שלוש פעמים בשבוע לתוצאות פנומנליות כולל ירידה במשקל, יותר שרירים ומבנה גוף סקסי. עם פלדת אל-חלד כמעט בלתי ניתנת להריסה, ספסל מרופד נוח והתאמות תוך שימוש במשקל הגוף וכוח המשיכה של האדם כדי לספק התנגדות, המכונות המופלאות הללו הן רק בסיס לפעילות גופנית. הגוף האנושי עושה את השאר עם תוצאות פנטסטיות.

About admin

Check Also

לקשט עם מנורות שמן עתיקות

מאז הופעתו המופלאה של החשמל, מנורות שמן הפכו למשהו עתיק, ואפשר להבין זאת. זה לא …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.