קווי לבוש סיבוביים, נשלפים ומתקפלים – איזה סוג של קו בגדים הכי מתאים לי?

ישנם שני סוגים עיקריים של קווי כביסה, בחוץ ובפנים. קווי כביסה פנימיים מגיעים בעצם בשלושה סוגים שונים, מסגרות צמודי קיר, צמודי תקרה ומסגרות חופשיות. חוטי כביסה חיצוניים מגיעים בארבעה סוגים, מסגרת מתקפלת או מתקפלת, נשלף, סיבוב ראש קבוע וסיבובי בסגנון מתקפל.

דגמי חוצות.

סיבובי ראש קבועים במבט חטוף.

 • חזק וחזק.
 • שטח קו עצום.
 • קווי תיל מגולוונים.
 • מרווח טוב בין השורות.
 • מתפתלים מאלומיניום.
 • צריך הרבה שטח בחצר.
 • יכול להיות לא יפה.
 • תוקן לצמיתות.

רוטרי ראש קבוע. ראש קבוע, פירושו שחבל הכביסה יכול להסתובב אך אינו יכול להתקפל ולהתרחק. באופן מסורתי, קווי כביסה רוטריים עם ראש קבוע הם חבלי הכביסה המועדפים שנמצאים בבתים רבים. הם מסוגים מגולוונים בסגנון ישן עם ארבע זרועות מורחבות לצמיתות שבדרך כלל מתפתלים למעלה ולמטה. אתה עשוי לגלות שלהורים שלך היה פעם או עדיין יש להם אחד מהסגנונות האלה. למרות שחבלי הכביסה הללו היו באופן מסורתי הפופולריים ביותר בעבר, אין זה אומר שהם הבחירה הטובה ביותר להיום. לדוגמה, עוד סגנונות של חבלי כביסה הומצאו מאז ימי ההורים שלך והחצרות האחוריות והצרכים המשפחתיים השתנו מאז.

השליליות.

קווי לבוש רוטריים עם ראש קבוע מתאימים ביותר לחצרות עם הרבה מקום. הסיבוב הרגיל הטיפוסי יכול להיות בעל טווח אלכסוני בממוצע של 4 מטר, כאשר לפחות מטר נוסף נדרש סביב ההיקף המסתובב שלו כדי שהכביסה תתפוצץ. רוטריות קבועות יכולות לפוצץ ולהסתובב הרבה ברוחות חזקות, כך שאינך רוצה שפריטי הכביסה היקרים שלך יתקעו על גדרות או שיחי ורדים וכו’. בתים בימינו הם בדרך כלל הרבה יותר קטנים בחלל בחצר מאשר בימים ההם ולפעמים מנסים להתאים אחד מהקווים האלה לחצר שלך יכולה להיות משימה קשה מאוד. רוטריים קבועים יכולים להיות גם נוף מאוד לא יפה, עם בגדים עליהם או לא. אז אם אתה גר בשכונה עם עיניים סקרניות או שאתה אדם גאה מאוד בבית אז קח את זה על הסיפון. בימינו, ניתן לרכוש רוטריים קבועים מודרניים בצבעים מיוחדים כדי להפוך אותם לתכונה אטרקטיבית יותר עבור החצר שלך. מכיוון שהקווים הולכים ומתקצרים ככל שמתקרבים לאמצע חבל הכביסה, זה אומר שאם מכבסים הרבה סדינים אז אפשר להשתמש רק בקווים החיצוניים שכן הפנימיים לא יהיו רחבים מספיק.

החיוביות.

חזקות וחזקות הן מילים שהן מתוארות בדרך כלל. לסיבובים קבועים בדרך כלל אין חלקי פלסטיק, אבל לפעמים מארז הציוד יכול להיות פלסטיק. בדרך כלל מארז הציוד שמפתל את חבל הכביסה למעלה ולמטה עשוי מאלומיניום שהוא עמיד בפני מזג אוויר וחזק. הווינדר הוא כלי עזר מלא המאפשר למשתמש להרים את הקו כדי לעזור לסדינים לפנות את הקרקע ולהנמיך כדי לסייע למשתמש בהסרה או הוספה של כביסה. לרטריונים מתקפלים יש גם תכונה זו. אחת הסיבות הגדולות ביותר להשתמש באחד מהקווים הללו היא בגלל היכולת המסיבית להתמודד עם כמויות גדולות של כביסה בבת אחת. אז אם יש לך הרבה אנשים בבית שלך, יותר מ-4, אז רוטרי יטפל בעומסים שלך. בנוסף לכך, החוט שאליו מחוברים הבגדים עשויים מפלדה מגולוונת ולכן הם מחזיקים מעמד הרבה יותר זמן מאשר סוג החוט של הסגנון הקיפול או הנשלף. הקווים מרוחקים בדרך כלל הרבה יותר זה מזה ומאפשרים זרימת אוויר רבה בין סדינים או פריטי כביסה גדולים יותר. זה מסייע בזמני הייבוש. רוב הסיבובים הקבועים זמינים מטווחים של 4 מטר ועד לטווח של 6 מטר כאשר ל-6 מטר יש כ-60 מטר של מרחב קו. וואו, סביר להניח שתצטרך לחיות על דונמים ושיהיה לך 20 או משהו ילדים כדי להצדיק שימוש באחד כזה. הם משמשים בדרך כלל בבלוקים של יחידות או דירות בימינו.

רוטרי מתקפל במבט חטוף.

 • מתקפל.
 • ניתן להסרה.
 • מרווח שורות טוב.
 • ווינדרים.
 • מתאים לחללים קטנים יותר.
 • פחות מרווח בין השורות.
 • חוט PVC.

רוטרי מתקפל. אלה הם בעצם גרסה מודרנית מעודכנת של ה- Fixed Head Rotaries אבל מגיעים עם תכונות שלא נראו ב- Fixed Head Rotaries בסגנון הישן. כמו למשל, היכולת לקפל את הזרועות וחבל הכביסה השלם מוסר משקע קרקע (בדרך כלל יש לו כובע בטיחות) וניתן לאחסן אותו כדי להוסיף מקום לחצר או להסיר חוטי כביסה מכוערים מנוף המבקרים.

החיוביות.

הברור כאן הוא העובדה שהם מתקפלים וניתנים להסרה. לסגנון המאפיין הנהדר הזה יש בדרך כלל קוטר ראש קטן יותר, הנע בדרך כלל בין כ-3 מטרים אלכסוניים לכ-4 מטרים. אלו חדשות נהדרות עבור אנשים שצריכים הרבה שטח קו אבל אין להם מספיק שטח בחצר כדי להתאים לגרסת ראש קבוע. שטח הקו עדיין די גדול, בדרך כלל בין 40 מטר של שטח קו ל-50. זה נהדר. למשפחות, במיוחד אלה עם צעירים שאוהבים לשחק בבוץ. רוטריים מתקפלים מגיעים בדרך כלל גם עם מתפתל כדי לעזור למשתמש להגיע לקו ועדיין להרים את הקו כדי למנוע מהסדינים להיגרר על הקרקע, בדיוק כמו רוטריים עם ראש קבוע. רוב הסיבובים המתקפלים האיכותיים יותר יגיעו עם מפרידי יריעות בקווים החיצוניים כדי להפריד סדין בזמן תלייה כדי לאפשר מעבר אוויר נוסף כדי להאיץ את זמני הייבוש. חלקם אפילו מגיעים עם ווי קולב, כך שתוכל לייבש בצורה הולמת יותר בגדים יקרים כדי לעזור למזער את הקמטים בבגד. כל רוטרי מתקפל שראיתי אי פעם צבוע במעיל אבקה, בדרך כלל ירוק אבל הם זמינים בצבעים רבים כדי להתאים לעיצוב הבית שלך. כחבל כביסה בחוץ, הם בדרך כלל מגולוונים מתחת לציפוי האבקה להגנה לאורך זמן מפני פגעי מזג האוויר.

השליליות.

כל קווי הבגדים הרוטריים המתקפלים בימינו מגיעים עם מתפתל PVC בלבד, בניגוד לאלומיניום שנמצאים על הרוטריים הקבועים. הסיבה לכך היא כדי שהמשקל הכולל של חבל הכביסה ממוזער כדי לסייע למשתמש להסיר את חבל הכביסה מהשקע הקרקע שלו ולחנות. מפותלים אלה הם בדרך כלל די נטולי תחזוקה וקלים לסילוק ולמטה. כדי שסיבובי מתקפל יתקפלו בפועל, הם צריכים להיות בעלי קווים בסגנון חוטי PVC על מנת להיות גמישים מספיק כדי לאפשר לחבל הכביסה להתקפל. קווים אלה אינם מחזיקים מעמד זמן רב כמו קווי תיל פלדה מגולוונת עמידים יותר והם יכולים להימתח גם כן. לרוב קווי הבגדים המתקפלים האיכותיים יותר יש נעילת מתח קו כדי לעזור לשמור על קווים הדוקים. שלילי נוסף הוא שהקווים קרובים יותר זה לזה מאשר דגמי Fixed. זה לא מאפשר לייבוש להיות אופטימלי בהשוואה לדגמים הקבועים. הסיבה שהם קרובים יותר זה לזה היא לאפשר מרווח קו מקסימלי וקוטר ראש מינימלי. בהרבה גרסאות זולות יותר של הסגנון הזה יש הרבה רכיבי פלסטיק שהם לגמרי מיותרים. בחר קו באיכות גבוהה יותר אם אתה רואה תכונה כזו יותר מדי מכיוון שפלסטיק מתקלקל בשמש. לפלסטיק שחור בדרך כלל יש את הגנת ה-UV הטובה ביותר.

חבלי כביסה מתקפלים במבט חטוף.

 • סגנון הקו הפופולרי ביותר בשימוש היום.
 • וריאציות רבות.
 • חיסכון נהדר במקום.
 • קווים צמודים זה לזה.
 • קווי PVC.
 • שטח קו קטן יותר.

מסגרת מתקפלת או חבלי כביסה מתקפלים. אלו הם המראה הפופולרי והמודרני ביותר מבין כל סוגי חבלי הכביסה. מתקפל זה בדיוק זה, זהו קו לבוש ממוסגר מלבני שמתקפל כאשר אינו בשימוש. בדרך כלל מותקנים על קיר הם גם מגיעים עם ערכות אופציונליות לתלייה על הקרקע לשימוש במקום בו אין מקום מתאים לקיר.

החיוביות.

אלו הם חבלי כביסה מאוד דיסקרטיים אשר, כאשר אינם בשימוש אינם בולטים במיוחד כאשר הם נרכשים בצבע לבחירתך שיתאים לסביבה שלך. יש כל כך הרבה גדלים ופורמטים שונים של חבלי כביסה מתקפלים שיש אחד עבור כמעט כל מקום שאפשר להעלות על הדעת שאתה רוצה לשים אותם. חלקם גדולים מספיק כדי להתאים למשפחה שלמה, חלקם ישתלבו במרפסת היחידה או בפנים במכבסה, חלקם יכנסו למעברים צרים ברוחב של כמטר אחד. כשהם מקופלים, שהיא פעולת “לחיצה אחת”, הקיפול לא תופס כמעט מקום בכלל. זו הסיבה שהם כל כך פופולריים כי השטח הממוצע בחוץ בבית הממוצע הולך ומצטמצם. רוב הקווים האיכותיים יותר מגיעים עם מפרידי יריעות לזמני ייבוש מסייעים ומנעולי מתח קווים לקווים הדוקים ויפים. לקווי כביסה של מסגרת מתקפלת יש יתרון אחד על פני קווים בסגנון רוטרי בכך שיש להם קווי אורך זהים מבחוץ לפנים וזה נהדר עבור הרבה סדינים. יצרנים מסוימים מתקפלים לא יכולים להתאים עליהם סדינים בגודל קווין, אז וודא שאתה קונה דגם שיכול אם אתה צריך את זה.

השליליות.

לא תמיד יש לחבלי לבוש עם מסגרת מתקפלת מספיק מקום למשפחות גדולות, אבל אם נבחר בקפידה הם יכולים למלא את הדרישות של משק בית ממוצע. חבל הכביסה הגדול ביותר של מסגרת מתקפלת עם הכי הרבה מרווח קו שראיתי הוא Austral Addaline 35, עם 35 מטרים של מרווח קו וזה בדרך כלל מספיק. לפעמים יש צורך בשני מתקפלים כדי לפצות מספיק מקום בשורה לצרכי המשתמשים. למתקפלים אין קווי חוטי מתכת, הם משתמשים בקווים בסגנון חוטי PVC שיכולים להימתח ולרוב אינם מחזיקים מעמד זמן רב. למותגים באיכות גבוהה יש בדרך כלל מתקן מתיחה להידוק הקווים. הקווים קרובים יותר זה לזה מאשר סיבובי ראש קבוע וסיבובי מתקפל.

נשלף במבט חטוף.

 • מרווח שורות טוב.
 • ארוך וצר.
 • מחוץ לטווח ראייה.
 • 4 תצורות.
 • יכול לצנוח.
 • אורך מקסימום/דקה הנדרש

קווי בגדים נשלפים. חוטי כביסה נשלפים מגיעים כארון עם בדרך כלל 4-6 קווים בסגנון כבל בפנים שנסוגים החוצה ומתחברים אל וו בקצה המקבל. ניתן להשתמש ברכיבים נשלפים בארבע תצורות שונות, א’ מקיר לקיר. ב. מקיר לפוסט. ג. פוסט לקיר. D.Post to Post.

החיוביות.

מתקנים נשלפים מצוינים להסתרת חבל הכביסה כאשר הם אינם בשימוש, מכיוון שהם נסוגים חזרה לארונות שלהם וכמה יחידות איכותיות יותר מגיעות עם עמודים נשלפים כאופציונלי ותיאום צבע. תמיד קל למצוא מקום להשתמש במכשיר נשלף מכיוון שהם בדרך כלל ברוחב של כ-800 מ”מ בלבד, ולכן חלל קיר או שטח גינה הוא בדרך כלל בשפע. ניתן לשלוף מהארונות שלהם ממטר אחד בלבד ועד כ-10 מטרים. לחלק מהדגמים הזולים יותר יש הגבלות על דרישות אורך הנסיגה המינימלי והמקסימלי, לכן הקפד לחקור את המוצר שלך תחילה כדי לוודא שהמוצר שלך יעשה כפי שאתה רוצה. הנשלפים מצוינים עבור מעברים צרים ואזורים קטנים. מרחב השורות משתנה כמובן מכיוון שהמרחק הנסגר ניתן להתאמה אישית לדרישות המשתמשים. כאשר הם מורחבים במלואם, לרוב הנשלפים האיכותיים יש מרווח קו של בין 30 מטר ל-50 מטר.

השליליות.

אתה באמת צריך לערוך את המחקר שלך על המותג שאתה קונה, מכיוון שהם ממש מאות של מכוניות נשלפות זולות בסביבה. ודאו שאתם רוכשים אחד שיש לו ארון מתכת מכיוון שזה בדרך כלל הסימן הראשון לאיכות. לאחר מכן תצטרך לבדוק את יכולות הרחבת הקו המינימלי והמקסימלי הניתן לשליפה. אתה לא רוצה חבל כביסה לטווח של 4 מטר אם הוא נסוג למינימום של 4.5 מטר או להיפך. לאורך מרחק גדול יותר הקו נוטה לצנוח מעט וסדינים יכולים להיגרר על הקרקע. טיפ, שים תמיד את פריטי הכביסה הגדולים והכבדים יותר בשני קצות קו הכביסה ולא באמצע.

קווי לבוש מקורים.

חבלי כביסה פנימיים משמשים בדרך כלל עבור אותם ימים גשומים או כאשר אתה גר בבלוק דירות. קווי כביסה אלה זמינים כיחידות עומדות, צמודי תקרה ותמוכות קיר. ניתן להשתמש בכמה סגנונות חיצוניים כגון מתקפלים קטנים במכבסות ובמוסכים. אלו הם הפופולריים ביותר ובדרך כלל הם באיכות גבוהה יותר מהסגנונות האחרים. חבלי כביסה צמודי תקרה נהדרים גם לחיסכון במקום, בדרך כלל נסוגים חזרה עד לתקרה כאשר אינם בשימוש. חבלי כביסה בעמידה חופשית בדרך כלל מתמוטטים לאחסון כאשר אינם בשימוש וניתן להשתמש בהם גם בחוץ. רוב חבלי הכביסה הפנימיים הם קטנים מאוד בשטח הקו, קלים בבנייה ובדרך כלל אינם שימושיים כמו חבל כביסה חיצוני. היוצא מן הכלל הוא חבל הכביסה המתקפל. כמעט בכל גודל חבל כביסה מתקפל יכול להתאים למוסך שלך ולספק מרחב קו מצוין וייבוש מחוץ לטווח הראייה.

About admin

Check Also

הכל על שיפור הבית

אכן, אין תחושה טובה יותר מאשר להיות בבית. כאן תוכלו ליהנות מלעשות את הדברים שאתם …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.